• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Fahr

djelac

Član
Tu od
9 Tra 2009
Poruka
532
ok hvala al to mi se dešava cim se kombajn zagrije? akad je mrzli radi?
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,394
Nek reku iskusniji, al gotovo sam siguran da u Fahra i DF-a ide motorno ulje u hidraulički sustav.
 

jd4755

Dobro znana faca
Tu od
27 Lis 2007
Poruka
1,431
Na 1620,3610 i ostalim većim ide hidraol 46 i u radnu i u voznu hidrauliku.
 
Tu od
25 Velj 2012
Poruka
587
Mi a I svi ovdje tu stavljamo motorno ulje cisto iz razloga da nebi nedaj boze riknuo semering pa da ti ulje udje u motor,pa iz tog razloga ak I predje u motor sigurnije je da predje motorno nego hidraol!:icon_anal:
 

pele

Član
Tu od
23 Kol 2010
Poruka
793
A koje ulje ide

Hidraol 68 hp, može i 46, a motorno je nužno zlo, bez uvrede al ono na većim temperaturama izgubi viskozitet pa hidraulika više ne diže.
Hidrauličari preporučuju hidraulično ulje za sve vrste cilindara i pumpi, svaki servis ti bu rekel da u hidrauliku ide hidraulično ulje.
Pozdrav.
 

torpedo75a

Član
Tu od
9 Ožu 2013
Poruka
64
Pozdrav, koji je bolji izbor fahr m600 ili fahr m66s? Molio bih da netko napiše svoja (bratova, susjedova..) iskustva s tim kombajnima ili osobno mišljenje.. Sve što napišete bit ce mi od pomoći.
 

abrkili

Aktivni član
Tu od
26 Ožu 2007
Poruka
2,940
Imamo mi 66-cu, u savršenom stanju. 70.godište, ali ide bez muke. Moraš imat sat za temperaturu, jer onda možeš pratiti opterećenje motora i ideš bez brige. 600 je samo novija serija, motor je isti, deutz 3 cilindra 56 ks.
Jako smo zadovoljni, lani odradio 25 jutara na razbacanim brdskim parcelama bez problema. Za koji dan opet idemo ispočetka.
 

torpedo75a

Član
Tu od
9 Ožu 2013
Poruka
64
Hvala, Jel se motor zna pregrijat u radu, i jel kombajn (pošto ima 3 cilindra) gubi snagu uzbrdo (pod radnim opterećenjem)?
 

Gunjo1

Član
Tu od
21 Lip 2014
Poruka
220
Koliko ja znam odgovara ti... a i cijena je vrlo dobra,mene su trazili puno više kada sam gledao pa sam zato i odustao. Zato metar u ruke(za svaki slučaj) i akcija :icon_super:
 

ivica1233

Novi član
Tu od
5 Srp 2014
Poruka
6
Poz svima novi sam ovdje,odma pitanje dali itko zna dali ima kakav fahr 900,922,1002 za dijelove.
 
Tu od
25 Velj 2012
Poruka
587
Moj se Fahr sinoc zapalio :mad:: srecom susjed bio u prolazu pa skuzio. I uspjeli ga ugasiti na vrijeme.steta nije prevelika:icon_kidra:
 

ivica1233

Novi član
Tu od
5 Srp 2014
Poruka
6
Ta ti je kabina sada u Ivanic gradu samo je skuplja lik je kupio pa preprodaje,ja sam to trebao uzeti ali sam zakasnio jedan dan.
 

Najnoviji postovi

Na vrh