• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Fahr

Dejanconic

Novi član
Tu od
9 Lip 2021
Poruka
27
Ma vrlo dobro znam 😉 imam zmaja vec dugo godina. Znam sta su i muke, a i dobra zetva kad ide sve kako treba. Nov sam u vezi Fahra. A ko je skidao gumice sa tresne osovine i prijemni biter na zmaju zna sta su muke 😁
 

Viduka OPG

Iskusan lik
Tu od
23 Velj 2019
Poruka
3,221
Skidao i radio to, mjenjač u njivi slagao, i još uvijek nisam to zamrzio.
Moj zmaj 132 bio komplet vrećaroš s presom, za njim je uvijek jedna suza u oku.
........ moja prva ljubav, moj prvi pređen most.......
Ako ti nije za silu ne prodaji ga.
 

Dejanconic

Novi član
Tu od
9 Lip 2021
Poruka
27
Moj je 135 sa seckom. Ne ne, necu ga prodavati. Ovaj mi treba jer ne mogu postići sve za zmajem, a i za kukuruz
 

Dejanconic

Novi član
Tu od
9 Lip 2021
Poruka
27



Evo prijatelji moji bacite pogled na ove kombajne
 

Viduka OPG

Iskusan lik
Tu od
23 Velj 2019
Poruka
3,221
Nije svaki put skuplje, nužno i bolje, ionako znaš da će ti prva sezona s njim biti upoznavanje, a 2000 europljana nije malo, pa i ako traži neke investicije to je dobar startup
 

MilanZetor

Iskusan lik
Tu od
7 Lis 2011
Poruka
6,151
Meni samo da je takvu kabinu naći :). Dobar stroj, nek služi.

@Dejanconic Što se tiče kukuruza on ti baš nije za 4 reda, sa 3 reda ide kako treba i lijepo ga nosi. Ja sam u brdima i redovi su na 70 pa to ide bez brige. 3 reda zmaj adapter imam na 1002. Naravno kukuruza danas možeš puno manje pobrati nego ječma.

Inače 1002 ima motor 5cil, tako da na ovom prvom u oglasu je mjenjan motor. Za sve u kompletu nije puno novaca ako je sve ispravno.
 

Viduka OPG

Iskusan lik
Tu od
23 Velj 2019
Poruka
3,221
Sva remenja nova, 4 gume nove, sita vrhunska, sječka, šumaher kosa, sva signalizacija, sva ventilacija ispravna, otvaranje cijevi za istovar zrna na hidraulike, podizači polegnute mase trenutno skinjeni, i prijevoz na kućnu adresu.
 

Viduka OPG

Iskusan lik
Tu od
23 Velj 2019
Poruka
3,221
Znači otišao 900 ?
Nije još, a nisam ni siguran da ga prodam il da sačekam ovu sezonu.
A razmišljam ili u kompletu ili u dijelovima, vidjet ćemo što će biti.
Evo ih na okupu
 

Prilozi

  • IMG-20210421-WA0003.jpg
    IMG-20210421-WA0003.jpg
    60.6 KB · Pregleda: 19

Dejanconic

Novi član
Tu od
9 Lip 2021
Poruka
27
Meni samo da je takvu kabinu naći :). Dobar stroj, nek služi.

@Dejanconic Što se tiče kukuruza on ti baš nije za 4 reda, sa 3 reda ide kako treba i lijepo ga nosi. Ja sam u brdima i redovi su na 70 pa to ide bez brige. 3 reda zmaj adapter imam na 1002. Naravno kukuruza danas možeš puno manje pobrati nego ječma.

Inače 1002 ima motor 5cil, tako da na ovom prvom u oglasu je mjenjan motor. Za sve u kompletu nije puno novaca ako je sve ispravno.
Da, zvao sam coveka i rekao mi je da je stavljen motor od 6 cilindra. I na ovom je zmaj adapter sa roto seckom. Pa i ja mislim ako je sve u redu da nije skupo za te pare sve. Samo sto nema secku za slamu al to bi mu posebno kupio. Ne znam samo koliko se krecu? I ovo sa motorom, ja mislim da ne bi trebalo biti problema ako je dobar motor ubacen
 

Dejanconic

Novi član
Tu od
9 Lip 2021
Poruka
27
A sta kazete za ovo sto je menjan motor i stavljen od 6 cilindra. Nista mu ne smeta sto je jaci?
 

Viduka OPG

Iskusan lik
Tu od
23 Velj 2019
Poruka
3,221
Ništa, još i bolje, pogotovo za kuruzu, i sječku ako planiraš tjerati, prijašnji gazda od ovog mog novog stroja je planirano stavit 5 cilindra, al eto iz nekog svog razloga nije
 

Najnoviji postovi

Na vrh