• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Farmer Simulator 2008 (landwirtschafts simulator 2008)

K

karlo321

Guest
a ma vidio sam na videu jednom da covjek upali i prednja i zadnja... sta sad, mrak, ja sijem i vidim napred, a odozada nista... ili obratno :(

EDIT: kakvi divni i krasni supci... hardware profile mora biti na high ili very high da bi mogao koristit sva svijetla od jednom... pa majku im lopovsku, ja ne vjerujem :)
jel mogu to ovi nasi moderi sredit, da sve radi i na meduim i low?
 
Posljednje uređivanje:

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,175
a ma vidio sam na videu jednom da covjek upali i prednja i zadnja... sta sad, mrak, ja sijem i vidim napred, a odozada nista... ili obratno :(

a zasto trebas gledat iza?
 
K

karlo321

Guest
sredio sam... a zasto gledat iza? pa po noci kad sijem, bude svasta :D to je dovoljan razlog...
 
K

karlo321

Guest
a da, al kad igram multiplayer (a stalno ga igram) onda nas 3-4 bude i nikad ne koristimo helpera, dobro dođu svijetla... sad, meni nije problem igrat na very high sa mojim kompom, ali ostatak ekipe ima nesto slabiji PC, pa kad metnu na very high lagga im... jos kad ubacimo modova, nema sanse da to bude valjalo :(

edit: moze mi neko preporucit najbolje stranice za modove? trebo bi onaj mod za oranje da traktor "upane" u brazdu gdje je poorano...
i vidim da onaj vrag za trazenje modova preko hash-a kad u igri stisnem ono download mods/dlc bas ne radi najbolje? od kojih 30-40 modova, uspio sam skinut samo 2-3 jer ostale ne moze pronaci :(
 
Posljednje uređivanje:
F

franja

Guest
jel neko pronašo koju dobru mapu di su krave i ofce u blizini farme, i jel bi u ovom ls radilo ono za usporavanje rasta žitarica i ostalog...
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,175
a da, al kad igram multiplayer (a stalno ga igram) onda nas 3-4 bude i nikad ne koristimo helpera, dobro dođu svijetla... sad, meni nije problem igrat na very high sa mojim kompom, ali ostatak ekipe ima nesto slabiji PC, pa kad metnu na very high lagga im... jos kad ubacimo modova, nema sanse da to bude valjalo :(

edit: moze mi neko preporucit najbolje stranice za modove? trebo bi onaj mod za oranje da traktor "upane" u brazdu gdje je poorano...
i vidim da onaj vrag za trazenje modova preko hash-a kad u igri stisnem ono download mods/dlc bas ne radi najbolje? od kojih 30-40 modova, uspio sam skinut samo 2-3 jer ostale ne moze pronaci :(

Ja skidam sve na www.modhoster.de
 
K

karlo321

Guest
kako ubaciti mod u igru slazem necaku i nemogu skuziti,moze pomoc.Zanimljiva igra inace

modove ubacujes u my documents/my games/farming simulator 2013/mods u zip formatu

edit: jel moguce da ima tako malo modova/losih konverzija :(
 

ivica10

Član
Tu od
7 Stu 2011
Poruka
148
modove ubacujes u my documents/my games/farming simulator 2013/mods u zip formatu

edit: jel moguce da ima tako malo modova/losih konverzija :(

Naci kad skinem mod samo iskopiram.Puno hvala na odgovoru sutra cu pokusati sloziti
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,175
Naci kad skinem mod samo iskopiram.Puno hvala na odgovoru sutra cu pokusati sloziti

al ovisi,neke samo kopiras a ak skines neki ModPack (pakiranje modova) onda moras raspakirat
 
K

karlo321

Guest
jel ima tko kakvih modova? vidim da konverzije kombajna bas i nerade najbolje... ja probao vec nekoliko, naravno, ja se bacim odma na ove najbolje, al nista ne valja... probo onaj lexion 770TT od SMF modinga ak se ne varam pa nista... ni jedan TT ne radi kak treba. neke stvari su prozirne ili ih nema, npr. gusjenice i tak... gdje su sad ovi nasi moderi da nam uljepsaju igru nekim pravim stvarima? :)

edit: ak je neko zainteresiran za original FS2013 nek se javi... covjek prodaje originale, steam verzija za 110kn...
 
Posljednje uređivanje:

pajo11

Novi član
Tu od
19 Kol 2011
Poruka
18
edit: ak je neko zainteresiran za original FS2013 nek se javi... covjek prodaje originale, steam verzija za 110kn...
Jel to ono na fejsu? ja sam tamo uezo FIFA-u 13 po dobroj cijeni a uskoro ću vjerojatno i FS2013...
 
K

karlo321

Guest
Jel to ono na fejsu? ja sam tamo uezo FIFA-u 13 po dobroj cijeni a uskoro ću vjerojatno i FS2013...

upravo to... key4game... najjeftinije sam tamo naso... opcenito sve igre :)
tamo sam ja uzeo 3x FS13 i ETS2 a prije toga i BF3 premium... sve bilo uredno a k tome i najjeftinije od svih ostalih :)
nego... moze i meni onaj TG? trebam nekih dobrih modova, pomagajte :D
 

matija0001

Novi član
Tu od
21 Lis 2010
Poruka
1
upravo to... key4game... najjeftinije sam tamo naso... opcenito sve igre :)
tamo sam ja uzeo 3x FS13 i ETS2 a prije toga i BF3 premium... sve bilo uredno a k tome i najjeftinije od svih ostalih :)
nego... moze i meni onaj TG? trebam nekih dobrih modova, pomagajte :D

Daj mi reci dali ima i key za River Simulator 2012 ( Schiff Simulator Binnenschifart 2012 )brodovi u biti...

Koliko koštaju otprilike key-evi??

Na kojoj str.na fejsu?? key4game?? to to
 

Najnoviji postovi

Na vrh