• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Fendt seija 8 (816,818,822,824..)

Joža85

Član
Tu od
5 Lip 2011
Poruka
171
imo sam jedan kvar na 614 lsa pukla mi je stublina i to sam našo polovnu i opet teraj,više nemam nijednu na satu je pisalo 8 tisuča ja vjerujem da imaju preko 20 tisuča i ne samo te što sam ja imo več ni jedan u hrvatskoj nema ispod barem 15 tisuča tolko je radio u njemačkoj i to je sigurno


Broj radnih sati sve govori o kvaliteti i trajnosti fendt traktora !!! Izgleda da se fendt-ovi do 15 000 rs tek " uhodavaju" dok drugima trebaju dvije generalke i pola getribe do 15000 rs !!!! ( šala mala al ima i toga.. );)
 

fric1993

Aktivni član
Tu od
26 Kol 2010
Poruka
1,400
Crni.danas sam bil u tvom kvartu.Ti si tam kod autoputa imaš još i ursusa.
Bil si kod mene sa ratkovićem,pa smo išli u ivanić van...
 

Koko

Član
Tu od
12 Sij 2010
Poruka
418
Broj radnih sati sve govori o kvaliteti i trajnosti fendt traktora !!! Izgleda da se fendt-ovi do 15 000 rs tek " uhodavaju" dok drugima trebaju dvije generalke i pola getribe do 15000 rs !!!! ( šala mala al ima i toga.. );)


Ne, Švabo mu je napravio već 2 generalke na motoru i 4 na getribi, drugi traktori su bolji jer su duplo jeftiniji, a sve je to danas ista proizvodnja, Fendt ne vrijedi te novce, bolje da za to kupim 2-3-4 XXX traktora, ionako svaka k.....a firma danas ima nekakav vario, osim toga, to Vario je bezveze, nema do kuplunga i kad ga prešaltam dvije niže,a on povuče, itd...

:mrgreen::mrgreen::mrgreen:
 

ibockin

Član
Tu od
19 Ožu 2011
Poruka
43
Ne, Švabo mu je napravio već 2 generalke na motoru i 4 na getribi, drugi traktori su bolji jer su duplo jeftiniji, a sve je to danas ista proizvodnja, Fendt ne vrijedi te novce, bolje da za to kupim 2-3-4 XXX traktora, ionako svaka k.....a firma danas ima nekakav vario, osim toga, to Vario je bezveze, nema do kuplunga i kad ga prešaltam dvije niže,a on povuče, itd...

:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

vjrujem da švabo ni nezna šta je generalka več kad stroj xxx dođe do kraja on to riješi i kupi novi a što se tiče mjenjača vario je jači mjenjač od kuplunga,moj pajdo je uzo kubotu NOVU s vario mjenjačem i ošo mu je za 7 dana to je na fendu sasvim druga priča,prije 10 god sam uzo fenda 612ls u njemačkoj i platio 22000maraka moji pardaši su uzimali nove ruseve fendt i dalje ide a rus je procurio nakon 3 god tako da mislim ono KOLIKO PARA TOLIKO I MUZIKE
 

crni

Član
Tu od
25 Stu 2007
Poruka
164
Pa da jos si ja mislim jesi to ti il ne,jooj kad je to bilo :)..Navrati nekad!
 

Koko

Član
Tu od
12 Sij 2010
Poruka
418
Joža, izgleda da nisi baš čul, inače bi znal da je to duhovito kazivanje suprotnog od onog što se misli:supz: Nadalje, volim proučavati strojeve i znam dosta o Vario prijenosu, također me interesiraju i konkurentna rješenja drugih proizvođača, te meni laiku izgleda da nitko još nije dosegnuo Vario po pitanju jednostavnosti, raspona brzina, a kako kažu drugi, i izdržljivosti.
 

veljo

Član
Tu od
2 Velj 2011
Poruka
81
Da li je neko upoznat sa modelom 824? Iskjucivo me zanima potrosnja l/Ha? Za kvalitetu ne pitam ipak to je Fendt:)
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,021
Da li je neko upoznat sa modelom 824? Iskjucivo me zanima potrosnja l/Ha? Za kvalitetu ne pitam ipak to je Fendt:)

Nejasno pitanje,iako neznam odgovor..

U kojem poslu,oranju,vožnji,sjetvi,?
 
Na vrh