• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

FIAT (FiatAgri) - općenito

K

kiko

Guest
Re: FIAT

ovi traktori fiat su bili dobri traktori, a danas so stari oko 15, 20 godina. ti traktori imajo danas veliko radnih sati. djelovi su dragi, a traktor je zelo dobar. V italiji je puno starih fiatov tudi 30 godina, i svi delujejo.
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Re: FIAT

Stvarno pravi tenkovi. Jel znaš gdje je to slikano?
 
M

matija

Guest
Re: FIAT

ŠANANA IMT 565 kaže:
Stvarno pravi tenkovi. Jel znaš gdje je to slikano?
to su slike s nekog natjecanja u oranju u italiji
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,647
Re: FIAT

matias kaže:
Imam IMT 540 s fiatovim motorom oznake 8035 pa ak neko ima kakvu dokumentaciju o tim motorima
neka salje da ga mogu izljecit :D :D :D :D
A kaj ti treba?
To ti je motor isti kao na Universal-u ili Štore-u. Imaš dijelova u svakoj grabi.
 
M

matias

Guest
Re: FIAT

ZJ kaže:
matias kaže:
Imam IMT 540 s fiatovim motorom oznake 8035 pa ak neko ima kakvu dokumentaciju o tim motorima
neka salje da ga mogu izljecit :D :D :D :D
A kaj ti treba?
To ti je motor isti kao na Universal-u ili Štore-u. Imaš dijelova u svakoj grabi.




Trebal bi nekakve podatke za taj motor jer nemam nis o njemu da ne raskapam napamet.
 
A

Alen

Guest
Re: FIAT

Slika002-8.jpg
 
D

dodo123

Guest
Re: FIAT

Poštovanje svim obožavateljima ovog traktora!
Imam jednu molbu ukoliko je moguće. Da li netko od Vas ima možda kojim slučajem upute za korištenje ili bilo kakav drugi dokument iz kojeg se može vidjeti točna masa traktora NEW HOLLAND 110 - 90 DT, raspodjela opterećenja na prednju i stražnju osovinu, najveća dopuštena masa traktora, te najveća dopuštena opterećenja prednje i stražnje osovine. Unaprijed Vam se zahvaljujem.
 

mario

Legenda
Tu od
28 Srp 2006
Poruka
3,041
Re: FIAT

dodo123 kaže:
Poštovanje svim obožavateljima ovog traktora!
Imam jednu molbu ukoliko je moguće. Da li netko od Vas ima možda kojim slučajem upute za korištenje ili bilo kakav drugi dokument iz kojeg se može vidjeti točna masa traktora NEW HOLLAND 110 - 90 DT, raspodjela opterećenja na prednju i stražnju osovinu, najveća dopuštena masa traktora, te najveća dopuštena opterećenja prednje i stražnje osovine. Unaprijed Vam se zahvaljujem.


Imaš ovdje sve podatke
http://www.konedata.net/Traktorit/fiatagri90-90.htm

Navedena su dva 110/90, neznam koja je razlika, jedan ima 4670kg, a drugi 4400kg.
 
M

marioJB

Guest
Re: FIAT

fiat.jpg


fiat2.jpg

evo slika,fiata.tema jest stara ali moro sam stavit.isprobo photobucket i radi odlicno
 
M

maRko1993

Guest
Re: FIAT

E jel ima netko nekakve podatke i iskestva s ovim traktorima, kolika im je cijena?

 

kikic MF

Aktivni član
Tu od
6 Srp 2008
Poruka
1,302
Re: FIAT

@marko1993- to su inače dobri traktori a i djelovi nisu preskupi tak da nemaš problema s njima. pa zavisi od stanja traktora al od 1990 do 1995 imaš od 11-14000e zavisi kolko vidim ovaj na sliki negdje oko 12000 je realno al dobri su traktori to.

e dobor da sam vidio tu temu naime komšija me zamolio da vas pitam dal netko zna za kakvog fitata starog od 1970-1975 koji su se proizvodili linije 750s to je 80ks ili 850 85 ks. to su oni stari fiati što izgledaju ko štore dal neko znatko bi takav traktor prodavao i cijenu stanje je nebitno.
ti traktori ovako izgledaju te linije
i466005_KIKIMF.jpg
i466004_70Fiat900.jpg
 
U

ursus4514

Guest
Re: FIAT

:arrow: :arrow: ....moj kolega ima FIATA F100 100 ks 1997 to je onaj fiat new holland ide 40 km/h ima nako lijepu dosta unutra kabinu dosta je velika 1997 ima 8600 sati on ga je s 5652 sata kupio traktor je jako dobar kaze imaju tablu 100 jutara negase ga dok ju ne pooru oru po3 dana i 3 noci :!: :!: :!: :!: :!: :!:
 
P

pepič

Guest
Re: FIAT

fiat je odličan traktor, ja imam fiatagri 90 90. to je traktor
 

kikic MF

Aktivni član
Tu od
6 Srp 2008
Poruka
1,302
Re: FIAT

pa fiati i jesu inače dobri traktori al komšija oče baš ovog starog ok 70-80 ks od 1970-75. al nemože ih nač nigdje. našao je 505 al mu je premali za njegve poslove a novijeg neče kaže da su lijeni dosta a za agriu nema love. imao je starog 65 ks i to je išlo neopisivo i brzo i jako za povuč al pokazali se dobri novci i prodao ga je i od tog dana ga nije prežalio sad oče nešto jače al tu staru liniju. imao je i zetora i univerzala novog uzeo al kaže on niti sluge nisu starom fiatu. s univerzalom je imao problema od kako ga je kupio i neznam jer je napravio 1000 sati prodao ga je a novog uzeo 1998. al keže da neđe starog fiata sredili ga bi da bude ko novi i da ga neda dok je živ al malo ih ima tako velikih kod nas a i ko ga ima neče prodat tak da ako zko zna nek javi
 

Najnoviji postovi

Na vrh