• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

FIAT (FiatAgri) - općenito

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Re: FIAT

ODLIČAN I PRELIJEP, ma cakani ko bombonček :D :D :D
to je predpostavljam 96. il 97. goište

ima mi kum Agrija 65-94 iz 96., ma traktor je ko mina, odličan :!:

@josip: od kud si to skinul sliku, jel to iz nekog oglasa možda :?: :?:
 

toma84

Aktivni član
Tu od
10 Velj 2008
Poruka
2,026
Re: FIAT

Veliš Šanana, ovaklav bi pasal. Dobar je to traktorčić
 

josip123

Aktivni član
Tu od
3 Svi 2009
Poruka
1,340
Re: FIAT

ŠANANA kaže:
ODLIČAN I PRELIJEP, ma cakani ko bombonček :D :D :D
to je predpostavljam 96. il 97. goište

ima mi kum Agrija 65-94 iz 96., ma traktor je ko mina, odličan :!:

@josip: od kud si to skinul sliku, jel to iz nekog oglasa možda :?: :?:
neznam to je brat odnekud nabacio te slike na kompić,možda sa tractorfan-a ili tako nešto.evo jedne fotke iz unutrašnjosti.
Fiatagri88-9401.jpg
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Re: FIAT

DA, TO JE TO :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:

o takvom traktoru sanjam več duže vrijeme :mrgreen: ;) ;)
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,025
Re: FIAT

Neki dan sam vozio NH Fiatagri 60-65...Traktor je dosta komforan,i jako startan na gasu..Inače ima uske gume 12 pa večinom služi za prskanje i lakše poslove.Mada pod 5tonkom punom pšenice bez prvoga pogona na zemji ni ne mrdne :mrgreen:
 

josip123

Aktivni član
Tu od
3 Svi 2009
Poruka
1,340
Re: FIAT

ŠANANA kaže:
DA, TO JE TO :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:

o takvom traktoru sanjam več duže vrijeme :mrgreen: ;) ;)
ma ni meni ne bi bio od viška,naprotiv baš mi treba nešto takvo kad već nisam kupio onoga 90-90 iz molvi.
 
P

pixa93

Guest
Re: FIAT

to su vam nepoderivi traktori.u italiji ih se prodaje kolko oces posto se raspadaju velika gospodarstva.ja da idem sad kupovat neki traktor oko 150 konja uzimo bi fiata i to 100 posto
 

josip123

Aktivni član
Tu od
3 Svi 2009
Poruka
1,340
Re: FIAT

pa naravno da bi kupio fiata jer traktor se ne kupuje svaki dan :mrgreen:
 
J

johnycaseih

Guest
Re: FIAT

josip123 kaže:
ŠANANA kaže:
ODLIČAN I PRELIJEP, ma cakani ko bombonček :D :D :D
to je predpostavljam 96. il 97. goište

ima mi kum Agrija 65-94 iz 96., ma traktor je ko mina, odličan :!:

@josip: od kud si to skinul sliku, jel to iz nekog oglasa možda :?: :?:
neznam to je brat odnekud nabacio te slike na kompić,možda sa tractorfan-a ili tako nešto.evo jedne fotke iz unutrašnjosti.
Fiatagri88-9401.jpg

unutrasnjost ovog fiata je ista kao u sadasnjem NH serija T5000 ili case JXU
sve poluge menjaca hidraulike su iste,samo je intrument tabla i volan drugciji.
 

josip123

Aktivni član
Tu od
3 Svi 2009
Poruka
1,340
Re: FIAT

čuj onda nema sumnje u kvalitetu novog NH i case-a,jer su fiati stvarno jako dobri i zahvalni traktori.
 

yzf ico

Član
Tu od
12 Velj 2009
Poruka
118
Re: FIAT

to nije moje. to sam slikao kad sam kupovao traktor pa sam ga isao pogledati.
 

josip123

Aktivni član
Tu od
3 Svi 2009
Poruka
1,340
Re: FIAT

misliš li na bourgona ili na trakaktor kad kažeš da nije tvoj?
 

yzf ico

Član
Tu od
12 Velj 2009
Poruka
118
Re: FIAT

ne ne niti jedno ni drugo to je od čovjeka gdje sam isao gledati.
 

yzf ico

Član
Tu od
12 Velj 2009
Poruka
118
Re: FIAT

e neznam tocno mislim da je bio oko 7 tisuca bio mi se dopao trebalo je malo neke stvari posložit ali sam odustao zbog nekih drugih stvari. poslje je prodan. bas me zanima ko ga je kupio i kako mu služi. :scratch
 

josip123

Aktivni član
Tu od
3 Svi 2009
Poruka
1,340
Re: FIAT

čuj to je sigurno dobar traktor i dobro bi mi došao ali mi se ne sviđa iz tog razloga što mu mjenjač nije sa strane.serija 90 mi je puno bolja od serie 66 ali kad bi išao na kupnju takvog traktora vjerovatno ne bih uzeo ni jednog iako su to odlični traktori,izbor bi mi bio ili 82-94 ili 88-94 jer su nešto novija serija,a 90% dijelova su isti kao na seriji 90.
 

yzf ico

Član
Tu od
12 Velj 2009
Poruka
118
Re: FIAT

uh taj mjenjac sa strane o tome sanjam. :) mislim da fiat nema mjenjaca sa strane nego fiat agri. kolko se sjecam ovaj je imao 12+12 plu rikverc mislim 2 brzine :scratch
 

yzf ico

Član
Tu od
12 Velj 2009
Poruka
118
Re: FIAT

gle ja sam tražio baš tako nešto. oko 60 ks. takvih gabarita jer sam na strmom terenu gledao sam i jednog explorera 60 i 70. ovaj prvi je bio loš i skup a ovaj drugi je bio samo loš. :) gledao sam u gudovcu new hollanda t 4020 to je ono što bi htio imati. skoro sam ga i kupio ali nakraju nisam sad mi je i drago jer ga nebi mogao otplačivati bio je u opticaju i case jx 60. gledao sam i sonaliku 60 i još jednog plavog kineza ali to nisam htio. nakraju sam uzeo univerzala 530 98 god.
 

Najnoviji postovi

Na vrh