• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

FIAT (FiatAgri) - općenito

josip123

Aktivni član
Tu od
3 Svi 2009
Poruka
1,340
Re: FIAT

kikic MF kaže:
pa fiati i jesu inače dobri traktori al komšija oče baš ovog starog ok 70-80 ks od 1970-75. al nemože ih nač nigdje. našao je 505 al mu je premali za njegve poslove a novijeg neče kaže da su lijeni dosta a za agriu nema love. imao je starog 65 ks i to je išlo neopisivo i brzo i jako za povuč al pokazali se dobri novci i prodao ga je i od tog dana ga nije prežalio sad oče nešto jače al tu staru liniju. imao je i zetora i univerzala novog uzeo al kaže on niti sluge nisu starom fiatu. s univerzalom je imao problema od kako ga je kupio i neznam jer je napravio 1000 sati prodao ga je a novog uzeo 1998. al keže da neđe starog fiata sredili ga bi da bude ko novi i da ga neda dok je živ al malo ih ima tako velikih kod nas a i ko ga ima neče prodat tak da ako zko zna nek javi
[/color] pozdrav svima,novi sam na forumu i imam fiata f110 pa mi je bilo logično da se javim ovdje.a jel komšija traži sa ili bez prednje vuče?
 

josip123

Aktivni član
Tu od
3 Svi 2009
Poruka
1,340
Re: FIAT

pepič kaže:
prodam mu ja agrija 90 90 dt 86.god
koja mu je cijena,koliko sati,i stanje?ja sebi tražim 90-90 za špricu i rasipač
 

kikic MF

Aktivni član
Tu od
6 Srp 2008
Poruka
1,302
Re: FIAT

pa on bi da mu ima prednju vuču jer ore s 2+1 12 cola lansbergom. pa da mu ima snage za vuč da nema proklizavanja
 

josip123

Aktivni član
Tu od
3 Svi 2009
Poruka
1,340
Re: FIAT

kikic MF kaže:
pa on bi da mu ima prednju vuču jer ore s 2+1 12 cola lansbergom. pa da mu ima snage za vuč da nema proklizavanja
mogu ti reći da ih je stvarno teško naći ima jedan 850dt u njemačkoj u čini mi se jako dobrom stanju i par kom.u italiji koji i ne izgledaju baš najbolje a na dobroj su cijeni,još je ovaj u njemačkoj najpovoljniji (6500e),a komšo ti vjerovatno ne bi ni išao u njemačku radi kupnje traktora.
 

kikic MF

Aktivni član
Tu od
6 Srp 2008
Poruka
1,302
Re: FIAT

nebi a i tko zna u kojem djelu njemačke to je. mislim da če ipak kupit mf-a jer su mu nade sve slabije za taj traktor a duša mu pati što je svojeg prodao.
 

josip123

Aktivni član
Tu od
3 Svi 2009
Poruka
1,340
Re: FIAT

kikic MF kaže:
nebi a i tko zna u kojem djelu njemačke to je. mislim da če ipak kupit mf-a jer su mu nade sve slabije za taj traktor a duša mu pati što je svojeg prodao.
mislim da bih mf 294 zadovoljio njegove potrebe.
 

kikic MF

Aktivni član
Tu od
6 Srp 2008
Poruka
1,302
Re: FIAT

ne pikira na starog MF-a 178 al s prednjom vučom ili na 188. zna za ta dva jedan ima utovarivač a jedan nema mislikm da 178 ima utovarivač al nemaju multipower sve klasika. vozio je obadva al veli da mu je ovaj 178 puno življi s utovarivače i manji je pa vjerojatno če njega uzet još sutra ima da odluči pa čemo vidjeti
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,590
Re: FIAT

ursus4514 kaže:
:arrow: :arrow: ....moj kolega ima FIATA F100 100 ks 1997 to je onaj fiat new holland ide 40 km/h ima nako lijepu dosta unutra kabinu dosta je velika 1997 ima 8600 sati on ga je s 5652 sata kupio traktor je jako dobar kaze imaju tablu 100 jutara negase ga dok ju ne pooru oru po3 dana i 3 noci :!: :!: :!: :!: :!: :!:

jel misliš na Mimiča ili na nekog drugog?
 
U

ursus4514

Guest
Re: FIAT

Marko355 kaže:
ursus4514 kaže:
:arrow: :arrow: ....moj kolega ima FIATA F100 100 ks 1997 to je onaj fiat new holland ide 40 km/h ima nako lijepu dosta unutra kabinu dosta je velika 1997 ima 8600 sati on ga je s 5652 sata kupio traktor je jako dobar kaze imaju tablu 100 jutara negase ga dok ju ne pooru oru po3 dana i 3 noci :!: :!: :!: :!: :!: :!:

jel misliš na Mimiča ili na nekog drugog?

Ne ima i on F100 ali ne na njega!!!!i njegov je odlican i u njemu sam sjedio!!
 

josip123

Aktivni član
Tu od
3 Svi 2009
Poruka
1,340
Re: FIAT

nema šta sve stroj do stroja,serija 90 po meni ima jedne od najboljih traktora koji su proizvedeni u ono vrijeme,i što je najvažnije jako jeftine dijelove.
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Re: FIAT

Ja tražim za sebe FIAT Agri 85-90 il vidio sam sa slike onaj 80-90 s prednjom hidraulikom i takav mi se baš sviđa, jel možda tko zna gdje je to slikano, a pročitao sam da ide za 6500 €, a prijatelj mi je prije mjesec dana kupio Agrija 85-90 s prednjom hidraulikom za 11000 €, pa mi se ovo čini super povoljno :scratch :scratch :D
 

Mike

Član
Tu od
6 Sij 2009
Poruka
969
Re: FIAT

ŠANANA kaže:
Ja tražim za sebe FIAT Agri 85-90 il vidio sam sa slike onaj 80-90 s prednjom hidraulikom i takav mi se baš sviđa, jel možda tko zna gdje je to slikano, a pročitao sam da ide za 6500 €, a prijatelj mi je prije mjesec dana kupio Agrija 85-90 s prednjom hidraulikom za 11000 €, pa mi se ovo čini super povoljno :scratch :scratch :D
pogledaj si ovo...malo je jači,ali to ti nebi smelo smetati :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
http://www.njuskalo.hr/oglas421083
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Re: FIAT

ma kaki, ima takav jedan u Kloštru, baš F110, to je meni preveliko, a čovjek je dal za njega 8200 € :shock:

A mene Bakov prosi za 85-90 s prednjim utovarivačem nekakvim rašklecanim i traktor nije baš u extra stanju 11000 € :scratch
 

josip123

Aktivni član
Tu od
3 Svi 2009
Poruka
1,340
Re: FIAT

ŠANANA kaže:
ma kaki, ima takav jedan u Kloštru, baš F110, to je meni preveliko, a čovjek je dal za njega 8200 € :shock:

A mene Bakov prosi za 85-90 s prednjim utovarivačem nekakvim rašklecanim i traktor nije baš u extra stanju 11000 € :scratch
ako želiš dobrog onda ga nećeš naći ispod 9000e,pogledaj na technik boerse i tractorpoll-u cijene su im paprene.
 

Mike

Član
Tu od
6 Sij 2009
Poruka
969
Re: FIAT

ŠANANA kaže:
ma kaki, ima takav jedan u Kloštru, baš F110, to je meni preveliko, a čovjek je dal za njega 8200 € :shock:

A mene Bakov prosi za 85-90 s prednjim utovarivačem nekakvim rašklecanim i traktor nije baš u extra stanju 11000 € :scratch
a čuj on dela za lovu,pa mora nekaj prislužiti :evil: :scratch :lol:
 

josip123

Aktivni član
Tu od
3 Svi 2009
Poruka
1,340
Re: FIAT

Mike kaže:
ŠANANA kaže:
ma kaki, ima takav jedan u Kloštru, baš F110, to je meni preveliko, a čovjek je dal za njega 8200 € :shock:

A mene Bakov prosi za 85-90 s prednjim utovarivačem nekakvim rašklecanim i traktor nije baš u extra stanju 11000 € :scratch
a čuj on dela za lovu,pa mora nekaj prislužiti :evil: :scratch :lol:
da tu si u pravu,jer da bi vani kupio dobar stroj i tamo ga moraš dosta platiti a njemu se to onda ne isplati.on vani može kupiti samo lošiji stroj za malo novca pa onda nekog malo ofarba,po nekom malo šarafa i skrpa ga da ovaj radi dok ga isprobaš u njegovu dvorištu.rijetki su strojevi bez neke mane kod švercera.
 

josip123

Aktivni član
Tu od
3 Svi 2009
Poruka
1,340
Re: FIAT

evo jednoga lijepog fiata,dobro bi mi došao jedan takav u dvorištu.
Fiatagri88-94.jpg
 

Najnoviji postovi

Na vrh