• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

FIAT (FiatAgri) - općenito

dino

Aktivni član
Tu od
22 Ožu 2009
Poruka
1,500
Re: FIAT

Ima kod mene lik u selu baš takvog narančastog!
Njemu je odličan,on ga koristi samo za šumu jer se samo time i bavi!
Jedino što je traktor JAKO spor!!!
 

kikic MF

Aktivni član
Tu od
6 Srp 2008
Poruka
1,302
Re: FIAT

tatin koega mi ga je ponudio za 5000 eura. al ja ga i bi uzeo i nebi al baš zato što su spori nebi. mislim da ga je danas neko vozio na kamionu.
ja bi između traktor ali da nije spor. pošto bi mi trebal cjela vječnost da dođem do njive jer imam i po par km daleko.
 

josip123

Aktivni član
Tu od
3 Svi 2009
Poruka
1,340
Re: FIAT

kikic MF kaže:
imam pitanje u vezi fiata. zanima me kakvi su fiati oni narančasti 780-880 ima takvih tipova i smeđih, al znam za jednog narančastog pa me zanima kakvi su oni inače. dosta malo para. znam da su im motori odlični a djelovi iskustva s getribama. čuo sam da se getribe i hidraulik oče kvariti na tim serijama
fiati su fantastični traktori kojima nema šta da se prigovori jer imaju odlične i motore i mjenjače,a dijelovi su im bagatela. ja sam za svoga AC-pumpu platio 218kn,a vodenu pumpu 340kn i to orginal,a moj traktor je ipak novija serija i dijelovi su mi skuplji nekih 30% nego za te starije serije.kada sam sebi kupovao traktor u obzir su dolazili fendt,MF,renault,JD dok o fiatu nisam ni razmišljao ali onda mi je jedan lokalni švercer spomenuo njega i rekao kako u njemačkoj imaju samo riječi hvale o fiatima i da su ondije stvarno skupi,još mi je rekao kako je po potroššnji u rangu sa fendtom i da su mu jako jeftini dijelovi.
taj je švercer tada kod kuće imao fendta 312 i DF6.30 i uopće me na njih nije nagovarao nego je na momente čak i pljuvao po njima i čak mi je rekao da fendt kojeg prodaje ima nekakav problem sa mjenjačem.tada sam definitivno promijenio svoje mišljenje i odlučio se samo za fiata iako mi se svidio i case koji je sada kod matije.
sada vidim da nisam ništa pogriješio kada sam kupio traktor na koji me je nagovorio pokojni švercer jer me stvarno dobro služi i sa njim do sada nije bilo nikakvih problema,a budem li ga održavao kao do sada mislim da problema neće ni biti.
 

josip123

Aktivni član
Tu od
3 Svi 2009
Poruka
1,340
Re: FIAT

u utorak sam bio sa čovjekom koji ima 9 fiata serije 90,kaže da ima osam radnika i on je deveti i da su traktori preko čitave godine u šumi.kaže da za njega ne postoje drugi traktori od fiatove serije 90 jer su nepoderivi motori i mjenjači i da je prodao jednoga sa 18000h,a bio je još uvijek ispravan za rad.meni govori da bi bilo najbolje da svoga fiata mijenjam za seriju 90 novijeg godišta jer su čista mehanika i da je to puno bolje.
 

kikic MF

Aktivni član
Tu od
6 Srp 2008
Poruka
1,302
Re: FIAT

neznam kako ti ali je ti to nebi preporučio. mjenjao bi bolji stroj za goori. odnosno stariji. ako te ovaj služi jako dobro ne isplati ti ga se prodavati za starijeg. jer su serije 90 duže od tvojeg barem meni tako djeluju.
imaš pravi stroj i nemoj ga mjenjat za ovog moj savjet ;)
 
H

Hurlimann H-470A

Guest
FIAT 680

pozdrav, :mrgreen:
interesuje me samo vase misljenje o ovom traktoru, :scratch
da li je neko imao ovaj tip i njegovo iskustvao sa njim :?:
traktor se nalazi u Svicarskoj, :blackeye










Hvala na komentarima..
 

josip123

Aktivni član
Tu od
3 Svi 2009
Poruka
1,340
Re: FIAT 680

koliko ima sati,koja je godina i naravno kolika je cijena?
 
H

Hurlimann H-470A

Guest
Re: FIAT 680

Trakor je 87 godiste, i oko 11k Franaka, ali mene vishe interesuje kako se pokazao ovaj tip u poslu, ako ga je tko imao ;)
 

josip123

Aktivni član
Tu od
3 Svi 2009
Poruka
1,340
Re: FIAT 680

čini mi se da su se ti traktori proizvodili do 1984.g. :scratch
fiat 680 je sigurno dobar traktor ali za te novce možeš kupiti i noviju seriju 90 koja je stvarno fantastičan traktor.
 
H

Hurlimann H-470A

Guest
Re: FIAT 680

dobro druze, pogresna info. traktor je 78 godina, nisam ni ja znao dok nisam nazvao u CH, pisalo je na oglasu 87,..
ali nema nista od kupovine, traktor ima preko 9000 rh. :scratch
 
D

darkoR

Guest
Re: FIAT

decki! kakva je ponuda dijelova za fiate? ima li ih dovoljno po trgovinama?
 

josip123

Aktivni član
Tu od
3 Svi 2009
Poruka
1,340
Re: FIAT

darkoR kaže:
decki! kakva je ponuda dijelova za fiate? ima li ih dovoljno po trgovinama?
ponude su odlične i stvarno povoljne u odnosu na druge traktore,za njih možeš posebno kupiti i najmanji šarafić.
 
B

baota

Guest
Re: FIAT

pozdrav nasao sam jednoga fiatagri F130 godina proizvodnje je 92 zna li tko sta o ome traktoru navalite , cij je motor itd hvala :!:
 

josip123

Aktivni član
Tu od
3 Svi 2009
Poruka
1,340
Re: FIAT

baota kaže:
pozdrav nasao sam jednoga fiatagri F130 godina proizvodnje je 92 zna li tko sta o ome traktoru navalite , cij je motor itd hvala :!:
jbg nisam prije pročitao ovaj post.
ja imam F110 i za njega imam samo riječi hvale,na F130 ti je ista getriba kao i na mom traktoru,a motor je iveco.
ja sebi moram kupiti još jedan jači trktor i odluka je da si kupim Fiat 160-90 ili 180-90.
http://www.youtube.com/watch?v=R5gty_GHxqk
 
D

domi

Guest
Re: FIAT

KRESO kaže:
Ajde malo ispitaj kolko je konja ,godina,sati,cjena ako mi se svidi možda i dođem da ga vidim nije mi daleko
probaj baciti koju slikicu ;)

E jel ima ko FIATA F110 ILI F100.......i kak je zadovoljan sa njime ................ :) e josip 123 jel buš ti prodaval svojega fiata f110 :D
 

MaTiJa NH

Dobro znana faca
Premium
Tu od
6 Kol 2008
Poruka
1,903
Re: FIAT

fiati su super dobri traktori....djelove možeš lako nači...i nisu jako skupi.... :D
 
D

domi

Guest
Re: FIAT

E A KOJA JE RAZLIKA IZMEĐU FIAT-A WINNER-A I OBIČNOG FIAT-A :D
 
D

domi

Guest
Re: FIAT

ŠANANA A GDJE GA KUPIO TAJ IZ KLOŠTRA,,,AKO MOŽDA ZNAŠ........:)) :D
 
D

domi

Guest
Re: FIAT

domi kaže:
ŠANANA A GDJE GA KUPIO TAJ IZ KLOŠTRA,,,AKO MOŽDA ZNAŠ........:)) :D

JEL IMA KO FIATA F110 ILI F100 ZA PRODATI?????????????' :D :D :D :D
 

Najnoviji postovi

Na vrh