• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

FIAT (FiatAgri) - općenito

D

domi

Guest
Re: FIAT

KRESO kaže:
Ajde malo ispitaj kolko je konja ,godina,sati,cjena ako mi se svidi možda i dođem da ga vidim nije mi daleko
probaj baciti koju slikicu ;)


JEL IMA KO ZA PRODATI FIATA F110 ILI F100
Ne piši/pišite velikim slovima,jer se to smatra vikanjem!!!
dino
 

josip123

Aktivni član
Tu od
3 Svi 2009
Poruka
1,340
Re: FIAT

domi kaže:
E A KOJA JE RAZLIKA IZMEĐU FIAT-A WINNER-A I OBIČNOG FIAT-A :D
najveća razlika je u mjenjaču i kabini koja je na Winner-u puno udobnija i prostranija.serija Winner ima veći Nm od serije 90 ali i 30% skuplje dijelove mjenjača.ja imam F110 i sa njim sam super zadovoljan jer je dosta mal potrošač a i potrošni dijelovi su mu stvarno povoljni.vodenu pumpu sam platio 350kn i AC pumpu 218kn.
 

djelac

Član
Tu od
9 Tra 2009
Poruka
532
Re: FIAT

nasel sam jednog fiata f130 93g sa 9000 radnih sati....za 11000eura...pa me zanima dal se to isplati uzeti??'i kakva ima je potrošnja?
 

djelac

Član
Tu od
9 Tra 2009
Poruka
532
Re: FIAT

josip123 kaže:
delac kaže:
nasel sam jednog fiata f130 93g sa 9000 radnih sati....za 11000eura...pa me zanima dal se to isplati uzeti??'i kakva ima je potrošnja?
misliš li na ovoga?
http://www.njuskalo.hr/traktori/fiat-ag ... as-1282069
da na toga...se to isplati uzeti?kakvi su im motori..kaj se tiče potrošnje i izdržljivosti motora??'i koje su ima mane?koliko vidim josipe ti si sa svojim zadovoljni
 

josip123

Aktivni član
Tu od
3 Svi 2009
Poruka
1,340
Re: FIAT

prezadovoljan i sa potrošnjom i sa cijenom dijelova.ovaj u oglasu mi se čini kao da je farban,ali koliko vidim ima prednji hidraulik i kardan što bi meni trebalo pa bi se možda za to mogli dogovoriti ako tebi ne treba :mrgreen: . za motore sam razgovarao sa dosta ljudi koji ih poznaju i svi za nih imaju samo riječi hvale.na mom traktoru od 60-70h ulje ne mijenja boju,a od mijenjanja do mijenjanja ne potroši ni kapi ulja.mene je na svima traktorima strah radnih sati jer ima svakakvih ljudi koji vraćaju sate a ti to baš i ne možeš primjetiti.za svog vjerujem da nije imao više sati kad sam ga kupio jer recimo vodena pumpa,dizne,bosch pumpa i alnaser nikada nisu bili skidani.ako te kada put nanese da prolaziš negdje u blizini mene možeš slobodno navratiti i pogledati moj traktor.
 

djelac

Član
Tu od
9 Tra 2009
Poruka
532
Re: FIAT

da taj ima kardan i prednji hidraulik ...al mi se ne sviđa toliko radnih sati...a veli tip da bi ga dal i jeftinije.....a i ja sam cul sam rijeci hvale za te traktore...u mojem kraju ih niko nema...a meni se dosta sviđaju ahtel bi kupiti neki traktor do 130ks ...ak pem u tvoj kraj bum se prije najavil ....
 

josip123

Aktivni član
Tu od
3 Svi 2009
Poruka
1,340
Re: FIAT

sve je dobro ako kupiš traktor koji je uredno održavan i ako ga je vozio normalan čovjek,tada ni ti sati koji su na njemu ne bi bili veliki problem jer sam pričao sa čovjekom koji je vidio takav traktor sa 18000h i još je uvijek radio.
 
Tu od
3 Tra 2010
Poruka
465
Fiat 35-66

Ima li tko ovakav traktor, sa motorom od Lombardinija 1551 ccm, proizvodnja '90-'99....
iskustva kvaliteta, tehničke specifikacije, čini mi se da je getriba 16+16 od Valpadane.....
 
L

ler

Guest
fiat agri

fiat agri 7090 8090 8590 9090 zanima me vaše iskustvo sa tim traktorima ponajviše uveženima iz francuske:partyman:
 

hellboy152

Član
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
303
ja imam fiata f100 DT iz 92. god i sve je super na njemu samo što bi bilo bolje da ima prostraniju kabinu. . . .
 
F

FENDT 310

Guest
Citiraj:
Prvotno napisano od Mike
Citiraj:
Prvotno napisano od ŠANANA
ma kaki, ima takav jedan u Kloštru, baš F110, to je meni preveliko, a čovjek je dal za njega 8200 €

A mene Bakov prosi za 85-90 s prednjim utovarivačem nekakvim rašklecanim i traktor nije baš u extra stanju 11000 €
a čuj on dela za lovu,pa mora nekaj prislužiti
da tu si u pravu,jer da bi vani kupio dobar stroj i tamo ga moraš dosta platiti a njemu se to onda ne isplati.on vani može kupiti samo lošiji stroj za malo novca pa onda nekog malo ofarba,po nekom malo šarafa i skrpa ga da ovaj radi dok ga isprobaš u njegovu dvorištu.rijetki su strojevi bez neke mane kod švercera.

a mnogi ti šverceri ne uvažaju traktore iz vana nego su već 2. ruka a tak je i Bakov,, a Šanana a taj traktor za koji te tražio 11000 nije dao više od 9000e
 
D

dabegovic

Guest
bratić mi je kupio fiat f100 iz vrbovca od nekog lika koji uvozi strojeve iz francuske. traktor je zver, ima servisni karton, ma sve izgleda ko novo. inače motor je redni 6-tak. HL mjenjač, fantazija. nikad dize nisu mjenjane niti je ikad po motoru kaj prčkano jer nema tragova od ključeva sve je još uvjek orginalno ofarbano. i dao za njeg 10 000€. jednina mana, nema prednji hidraulik.
 
B

BAGERISTA

Guest
Ljep stroj,,,,a i ovajpriključak iza nije za bacit...........:supz::supz:
 
D

dabegovic

Guest
evo zvjerke od mog bratića
 

Prilozi

  • Slika316.jpg
    Slika316.jpg
    80.8 KB · Pregleda: 1,478
  • Slika318.jpg
    Slika318.jpg
    79.9 KB · Pregleda: 1,154

Najnoviji postovi

Na vrh