• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

FIAT (FiatAgri) - općenito

tv732

Član
Tu od
28 Stu 2009
Poruka
32
pitanje za sve koji imaju fiatagri f 100 winner ili znaju koliko ima brzina. Na konedati pise 64+32. kako to u praksi funkcionise??? mislim na mijenjanje brzina
 

Ivica Blagaj

Član
Tu od
13 Velj 2011
Poruka
470
Dali netko ima ili zna gdje bih mogao kupiti mali suvozačev sic (originalni) za seriju 90..?
I prednje utege (10kom).
 
Posljednje uređivanje:

karabaja

Aktivni član
Tu od
23 Velj 2011
Poruka
1,320
bok ekipa, ovako zanima me mišljenje o fiatu680 dt-1 (82g) ,kakvi su to traktori, motori, navodno imaju dobre mjenjaće. ???????
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,187
bok ekipa, ovako zanima me mišljenje o fiatu680 dt-1 (82g) ,kakvi su to traktori, motori, navodno imaju dobre mjenjaće. ???????
12+3 mjenjač. Traktor grub i robustan.
 

tomislav84

Član
Tu od
12 Tra 2009
Poruka
69
dečki imam pitanje,, molim pomoć
ovak našao sam fiat f115, 95god. al ima skoro 8 000 rh, a još k tome i cijeni ga oko 100 000kn. pa molim one koji imaju iskustva s fiatom da me iskreno savjetuju, jel se to isplati kupit?
zahvaljuje
 

josip123

Aktivni član
Tu od
3 Svi 2009
Poruka
1,340
sati su stvarni jer kod uvoza su ti sati zabilježeni na carini
a kaj veliš na cijenu? i godište?

mislim da su sati ipak stvarni,pogledaj da li su na traktoru ikada skidane dizne ili bosch pumpa,jer na većini takvih traktora su dizne prelazile i 8000h.kod tog trgovca sam ja kupio F110 i napravio sam sa njim lijepih sati,sada ću vjerovatno morati promijeniti pumpu hidrauluka jer se malo čuje,ali za fiata su jeftini dijelovi pa me to ni ne brine.po meni traktor vrijedi svake kune ako je to ovaj i ako se dobro šalta:http://www.njuskalo.hr/traktori/traktor-fiat-oglas-2552662
 

tomislav84

Član
Tu od
12 Tra 2009
Poruka
69
to je taj, traktor izgleda očuvano al dobro da si spomenuo, i prodavatelj je rekao da ima manji problem s jednom diznom, tj. pušta gorivo pa motor izgleda dosta masno(prljavo) a to povlači odmah da se motor u radu ne čuje baš najbolje. a i zadnje gume su istrošene, pitao sam okolo i radijalke tih dimenzija stoje oko 6000 kn. hvala ti na komentarima
 
B

BAGERISTA

Guest
Pozdrav svima i u ovoj temi.........

Trebalo bi mi dali neko od vas ima veličinu(dimenzije) remena od kompresora,,,,,,i od punpe vode,,,,jer se ne vidi broj,,,,a i ovog od kompresora nije bilo gore,,,....valjda su ga skidali jer kad su ugrađivali utovarivač,,,morali su i bocu skinut.....

Potrebno bi mi bilo,,i kataloške brojeve od filtera,,hidraulike,,i motora..

Radi se o traktoru FIAT AGRI 80/90dt;)
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,187
Fiatista :weedman:
nemam ti originalne kataloške brojeve, no originalni filteri su vjerojatno ionak njihovi, pa pogledaj OVDJE
Nažalost, tvojeg modela traktora nisam našel, no prvi sličan mi je bil 9090 (motor isti, samo 5 cilindri), pa provjeri jesam li odabral dobre tipove filtera.
Za motor je sigurno, filter nafte ti je vjerojatno od GolfaII, a za filtere zraka i hidraulike provjeri još sam.
Usput, možda nebi bilo loše promijeniti i ulje hidraulike i mjenjača.
 

Prilozi

  • Fiat filter.jpg
    Fiat filter.jpg
    26.2 KB · Pregleda: 134
B

BAGERISTA

Guest
Zahvaljujem,,,,,,,,,,:partyman::partyman:pogledat čemo još ako se di nađe,,,,a za filtere mislim da su isti ko ča su bili na bageru,,,i ča su na traktorima......
 
B

BAGERISTA

Guest
Fala lipa na pomoči,,,,,valjda čemo se snač.................:rolleyess::rolleyess:
 
B

BAGERISTA

Guest
E hvala ti,,, rijhešio,,jučer naručija sve filtere,,,još sad da vidim za ulje i to bi bilo sve,,,,a tražim ponudu od texaca,,,to ulje sam imao u bageru,,i svim traktorima,,,ali je nesto ovaj dobavljač koji mi je vozija ulje ,,,,,,,,,,e sad koji viskozitet,,,,nisam siguran neki govore da ide 10/40,,,,:!:
 

zwer

Dobro znana faca
Premium
Tu od
15 Ožu 2010
Poruka
1,714
ide 15-40 može i 10-40 ali ne i rjeđe od toga jer će bit prerjetko i neiskorišteno........
 
B

BAGERISTA

Guest
ide 15-40 može i 10-40 ali ne i rjeđe od toga jer će bit prerjetko i neiskorišteno........

Zahvaljujem.,,,,,,,,,,,,,,....:partyman::partyman:
 
B

BAGERISTA

Guest
Dali neko ima koju knjigu o fiatagriu,,80-90,nači upustva i slično...održavanje,,,i ča se več dobije s njim.......

Zahvaljujem unaprijed..;)
 

Najnoviji postovi

Na vrh