• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

FIAT (FiatAgri) - općenito

hellboy152

Član
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
303
A ne znam. Mislim da bi utovarivač morao moći dignuti barem tonu i pol.
Nemam tu u blizini nigdje manometra da vidim koliki tlak je u sistemu.
 

zwer

Dobro znana faca
Premium
Tu od
15 Ožu 2010
Poruka
1,714
Tek sad sam skužil da se radi o utovarivaču, mislil sam da dižete na poluge...

Jako rijedki su utovarivači koji dižu tonu i pol, većina ih diže negdje oko 1000kg tak da ono...

Daj podatke o utovarivaču pa ćemo iskopat točnije podatke.
 
S

Stručnjak 01

Guest
Na poluge je dizao koliko god smo mu stavili, ali utovarivač ne može.
Ulja ima jer svako malo provjeravam razinu, a filter hidraulike je mijenjan prije manje od godinu dana.
Gdje si iskopao te podatke?

Ja imam na fiatu 9090 DT stoll-ov utovarivač i bez ikakvih problema dižem 1500 kg.U filteru nije greška jer bi dizao samo malo sporije u trktoru mislim da nije problem probaj podesit na utovarivaču pritisak na sigurnosnom ventilu.
 

hellboy152

Član
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
303
Problem je u tome što na utovarivaču nema sigurnosnog ventila. Ima samo jedan elektro-ventil za priključak (krokodilku i sl.).
 

dajc1

Dobro znana faca
Tu od
26 Lip 2011
Poruka
523
može li mi netko reči dali se isplati kupiti fiat agri 80 88. 92 godište 6000rs. ja bi ga koristio za šumu i transport.

hvala
 

zwer

Dobro znana faca
Premium
Tu od
15 Ožu 2010
Poruka
1,714
može li mi netko reči dali se isplati kupiti fiat agri 80 88. 92 godište 6000rs. ja bi ga koristio za šumu i transport.

hvala

za šumu su ti svi fiati odlični jer su grublji od ostalih, za transport neznam, ovisi koju getribu ima, 30 ili 40kmh...
 

dajc1

Dobro znana faca
Tu od
26 Lip 2011
Poruka
523
za šumu su ti svi fiati odlični jer su grublji od ostalih, za transport neznam, ovisi koju getribu ima, 30 ili 40kmh...

a bi bio bolji torpedo 7506 od fiata 80 88
 

zwer

Dobro znana faca
Premium
Tu od
15 Ožu 2010
Poruka
1,714
Bježi od TORPEDA čim dalje u svakom slučaju je bolji i kvalitetniji FIAT.

Zašto bježat od torpeda? Toj je čisto solidan traktor, jeftinog održavanja, dostupan mu je svaki rezervni dio, mala potrošnja itd..
 
Tu od
15 Kol 2011
Poruka
70
Zašto bježat od torpeda? Toj je čisto solidan traktor, jeftinog održavanja, dostupan mu je svaki rezervni dio, mala potrošnja itd..
I fiat nije neki potrošač djelove imaju u križevcima a kvaliteta je nebo i zemlja.
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
zato što torpedo ima slabu getribu,i tu su najčešči kvarovi, pogotovo kad je šuma u pitanju,to znam jer mi prijatelji su terali u šumariji i75 i90 poludjeli su od kvarova,mada može biti i da su oni teški na gasu za traktor,najbolja vodilja je cijena samog traktora i mogučnost nabave dijelova jer taj fiat je isto čista mehanika:axe:
 
Tu od
15 Kol 2011
Poruka
70
Fijat je možda skuplj od torpeda i djelovi su vjerojatno skuplji za fijata u kabini mu je sve na dohvat ruke.Dok je kod torpeda sve razbacano neznaš koja ručica za šta treba. Moraš imat još jedan par ruku i nogu da to sve pohvataš.
 

josip123

Aktivni član
Tu od
3 Svi 2009
Poruka
1,340
pa naravno da jedan torpedo ne može parirati fiat-u.tko god je terao fiat-a zna o čemu pričam jer fiat je jedan jako kvalitetan traktor,a dijelovi su mu super povoljni iako za rezervnim dijelovima i nema neke potražnje jer su stvarno kvalitetni.
 

turki

Član
Tu od
30 Ožu 2011
Poruka
118
Evo slika i mog fičeka

2yty2ck.jpg
 
Posljednje uređivanje:

belarus 105

Član
Tu od
26 Ruj 2011
Poruka
486
super traktor. Kakva je potrošnja? od nekih čujem da je mala ko na deutzu, a od drugih da je dosta rastrošan ?
dal ko zna jel bi se mogao ugraditi novi iveco nef sa nh t50x0 , na fiata 8590 ili 9090?
 
B

budanec

Guest
dali se isplati kupiti fiata od 5000rs 91 godište i dali bi trajao nekih 10-15 godina
 

danek

Aktivni član
Tu od
18 Pro 2008
Poruka
1,000
naravno da bi ako buš ga održaval,samo teško da ima 5000 rs,pogotovo ako je iz uvoza,a koji fiat je u pitanju možda ona 110 kaj se več duže vrijeme vrti po njuškalu?
 

Najnoviji postovi

Na vrh