• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

FIAT (FiatAgri) - općenito

B

BAGERISTA

Guest
Prezadovoljan,,,,,za sad bez greške.radi ko mali car..

Plačen je na drukčiji način pa,bile su konbinacije:blackeye tako da to ostaje moja tajna..(nemoj se ljutit,,,ja ne ppitan nikog koliko šta plača,,pa niti ne govorim koliko ja plačam...:p),ostale stvari,nisu problem,,,,,sve se može napisat..

U pravu si reno,,ima cijene na komadima,,opake,,ako je ko kod auta,,,onda je majko moja,,,,ali zato i traje.......:p
 
I

ilijadr

Guest
Prezadovoljan,,,,,za sad bez greške.radi ko mali car..

Plačen je na drukčiji način pa,bile su konbinacije:blackeye tako da to ostaje moja tajna..(nemoj se ljutit,,,ja ne ppitan nikog koliko šta plača,,pa niti ne govorim koliko ja plačam...:p),ostale stvari,nisu problem,,,,,sve se može napisat..

U pravu si reno,,ima cijene na komadima,,opake,,ako je ko kod auta,,,onda je majko moja,,,,ali zato i traje.......:p
po tvom misljenju moze li da se nadje dobar 8590 za 10 ooo eura?Jel ovaj tvoj pored fice ili je to neka dr. slika?
 
B

BAGERISTA

Guest
Ovaj moj je 8090dt,,,,s jako puno opreme,,,,,a neznam zašto tražiš baš 8590,,,mada su svi tu negdje........
Za te pare u ovom stanju ga nečeš nač,,,,u to sam uvijeren...u gorem stanju da..
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Moj kum je za FIATA 65-94 1996.g. dao prije 3 god 12000 €, tak da...
 
I

ilijadr

Guest
Moj kum je za FIATA 65-94 1996.g. dao prije 3 god 12000 €, tak da...

sad bi trebalo da su jeftiniji.danas sam se cuo sa jednim koji uvozi i rece da je prodao fiata od 75 ks sa prednjim utovarivacom za 10 000.nije rekao koja serija.opet cu potraziti seriju 90 jer sam cuo da su dosta dobre pa sta bude.
 
B

BAGERISTA

Guest
Među najboljim(ako ne i najbolja),je serija 90,to kažu svi koji su ih imali,,,,i koji nisu,,pa sad,vijerovatno ima istine u tome..:supz:
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,187
Među najboljim(ako ne i najbolja),je serija 90,to kažu svi koji su ih imali,,,,i koji nisu,,pa sad,vijerovatno ima istine u tome..:supz:
Ima još jedna dobra (ili bolja) serija: Winner ;)
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,187
Da malo čujemo i o njima.,....znalci če znat,,,:supz:
Manje-više isto kao i novije serije, jedino manje brzina (12-4) i mjenjači u sredini poda. I nemaju Lift-O-Matic.
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Ima još jedna dobra (ili bolja) serija: Winner ;)

Hehe....oooo da.
Neznam jel si videl na njuškalu se već par mjeseci prodaje jedan F100, cjena mu je bila do nedavno 87.000 kn, sad nedavno je dignuta na 89.000 kn, koja mu je to taktika!?
 
B

BAGERISTA

Guest
Glej u grupaciji fiata,ili new holanda,,,je stvarno dobro pokrivena,,,,s tim da se dijelovi mogu nač praktički svugdje,,,i dijelovi su prihvatljivi,,i po cijeni..i po tome ča ima dosta stvari koje se repariraju,,i samim time je to jedan veliki plus(kod mene je bila turbina u pitanju,,,i bosch punpa,,koju sam reparira u italiji prije dosta godine,,,i dan danas se taj kamion vozi u labinu,,,i ide predobro,,,,mogu reč da su to osobe koje znaju svoj posao,,,za razliku,,od naših ovdje,,,,a nisu krivi radnici več dobavljači i komadi najviše,,,i zaostali programi)

A da ne plujemo samo naše radnike,,,jedan čovik u okolici ZG.mi je varija vilicu mijenjača sa mercedesa 1935,,,i nikad ga neču zaboravit,,,,ne da je napravija posa,,,nego više od toga,,,i nikad nije zašteka..i bio je automatic..

Da se razumijemo,,,Fiat,,i talijanski proizvod,,je jako cijenjen u svijetu,,pogotovo Njemačka i Austrija,(u cijenema se jako dobro vidilo),,to sam ima prilike vidit svojim očima,,,a na kraju...i di je njemačka bila,,ili okolica,kad su talijani orali s plugovima kakve oni ni danas nemogu napravit(mada če oko ovog bit rata,:rolfer:,,,to je istinina,i znaju je večina.)

Neka se niko ne naljuti,,,ali ja držim da je i danas tako..a prije,,ni je vrijedno ni spominjanja......:partyman:
 
B

BAGERISTA

Guest
Hehe....oooo da.
Neznam jel si videl na njuškalu se već par mjeseci prodaje jedan F100, cjena mu je bila do nedavno 87.000 kn, sad nedavno je dignuta na 89.000 kn, koja mu je to taktika!?

Pitaj više,,pa če se prije prodat:rolfer::rolfer::rolfer:
 
I

ilijadr

Guest
Među najboljim(ako ne i najbolja),je serija 90,to kažu svi koji su ih imali,,,,i koji nisu,,pa sad,vijerovatno ima istine u tome..:supz:
ma ima da navalim na ove sto uvoze i definitivno necu dati 10 000 za nesto lose a njemu ako se isplati da ne uzmem ok.
 

hrvoje01

Aktivni član
Tu od
7 Pro 2010
Poruka
1,370
upravu si,jedan čovjek kod mene je kupio Fiata 80-90 uvezao ga je ali neznam odakle,uglavno mislim da je samo promjenio semering na radilici i to je to.taj traktor definitivno vrijedi te novce,još da kupiš onoga sa prednjim kočnicama imao bi zvjer!

P.S.-jedina glupost na njemu je onaj rezervar ispod zadnjeg stakla.

ja imam na lamborghiniju takav rezervar mogu ti reći da nije uopće lože ničem ti ne smeta i lako je ispustiti gorivo i vidjeti koliko ima ako ti kazaljka ne radi
 
I

ilijadr

Guest
To je F serija

F100
F110
F115
F130
F140

cjene za recimo F100 oko 12-13.000 € minimalno
ta serija mi se bas ne uklapa u budzet.Pokusacu da nadjem neki iz 90 serije pa cu videti.Takodje cu gledati i renoa pa na sta naletim.Jos neki koji bi trebao da pogledam?
 

Najnoviji postovi

Na vrh