• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

FIAT (FiatAgri) - općenito

case mxm

Član
Tu od
30 Ožu 2011
Poruka
65
da nemoguče da ulje ode u motor pošto je pumpa na getribi(bar je tek na kumovom f115) a na onim crjevima od volana tj gdje je glava volana ispred kabine da tamo ne gmazi,jel ulje iz getribe nema kamo kad je sve jedno ulje i getriba i diferencijal a jel imaš hi-lo mjenač??
 

hellboy152

Član
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
303
Ta winner serija je ista, samo što je razlika u motoru (jačini) tako da na istom mjestu imaju pumpu.
Evo baš sam sad bio gledat i skroz malo sljezi na jednom crijevu od volana ali to je nekih 10-ak cm mokro, a dalje sve suho.
Da, ima hi-lo mjenjač.
 

case mxm

Član
Tu od
30 Ožu 2011
Poruka
65
a koliko često otkapčaš krokodilke? i jel skidaš utovarivač s traktora?jel nema mogučnosti da ulje kud ode kad je sve isto ulje,jedino da ne curi na semeringu od hi-lo ali bi bilo ulja ispod na sredini traktora kad stoji
 

hellboy152

Član
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
303
Prikapčam ih po potrebi ali većinom su vilice za bale na utovarivaču kojeg ne skidam jer mi treba gotovo svaki dan.
Ulja ispod njega nema. Jučer sam orao pa se pošteno se zagrijao i baš sam sad bio vidjet ali suho je.
Nema mi druge nego tražit te sitnice pa popravljat iako i dalje tvrdim da na tome nije moglo iscurit toliko ulja.
 

case mxm

Član
Tu od
30 Ožu 2011
Poruka
65
dobro ga operi pa gledaj gdje gmazi ulje?? jer ja isto često otkapčam krokodilke od utovarivača i iza na hid.priključcima sam dosta kopčio i tu ti ode isto dosta ulja??
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,025
NA takvim sitnicama se najviše ulja izgubi..

A pošto si rekao da se to događa kroz duži vremenski period,par mjeseci onda je sasvim moguče...
 
B

BAGERISTA

Guest
dobro ga operi pa gledaj gdje gmazi ulje?? jer ja isto često otkapčam krokodilke od utovarivača i iza na hid.priključcima sam dosta kopčio i tu ti ode isto dosta ulja??

To je najbolje,,,,jedino tako češ vidit,,,,najprije..
a ipogledaj si iza di su ruke ča dižu priključke,,,tanmo isto more dosta curit pod pritiskom...........

Ali naprije dobro pranje....
 
B

BAGERISTA

Guest
To je najbolje,,,,,,,,,,,,,,,,jer tamo di malo curi,,,i kad se traktor zgrije,i ulje u njemu,,onda tek jače pušča..
 

danek

Aktivni član
Tu od
18 Pro 2008
Poruka
1,000
ima li tko kakav manual ili bilo kakve upute za održavanje fiata 65-66
 
B

BAGERISTA

Guest
Svi tražimo,,,a niko nema,,,:blackeye:blackeyečekamo ko divlje svinje,,,,,,...
joj da sam sad na špediciji,,,,,ima bi ga ja ti kažem spol snage,,,ili ako odem preko..:shock:;);)

Ako naletiš,,,javi..
 

hellboy152

Član
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
303
Ja sam sebi za f100 naručio sa ebay-a.
Manual u kojel ima jako puno korisnih podataka i uputa za popravke. Mislim da je bilo nešto preko 200 kn.
 
B

BAGERISTA

Guest
Ja sam sebi za f100 naručio sa ebay-a.
Manual u kojel ima jako puno korisnih podataka i uputa za popravke. Mislim da je bilo nešto preko 200 kn.

Meni ključevi za auto došli,,,,,,,,,,,,jer ovdje pitaju para ko pljeve,,,,,,,,,,,,,,a ovog se nisam sijetija,.........:madmana::madmana::madmana:ništa sutra
16k8hl4.gif
prijatelja i da rujemo..........pa nađemo nešto..
 
Tu od
18 Sij 2012
Poruka
300
EDIT by daniels. ne postavljaj isto pitanje u dvije teme,pitao si ako tko zna odgovorit če ti.
 
Posljednje uređivanje od moderatora:
Tu od
18 Sij 2012
Poruka
300
a pitanje sam izbrisao na onoj temi! kasnije sam skužio da bolje pitat ovdje! OK?
dakle, postoji taj jedan prednji utovarivač sa 6 cilindara za fiate i cijena mu je samo 1600 eura. brutalno niska cijena! a takvi su inače po oglasnicima oko 3000 eura! gdje je sad tu kvaka? mislim da je na fiatu 70-90 a ja bi si ga stavio na 70-66! da li bi to sve odgovaralo? ti svi nosači i to
 
Posljednje uređivanje:

danek

Aktivni član
Tu od
18 Pro 2008
Poruka
1,000
da li fiat 65-66 ima za getribu i hidrauliku jednu komoru za ulje ili je odvojeno,i koliko ide ulja
 
Tu od
18 Sij 2012
Poruka
300
da li fiat 65-66 ima za getribu i hidrauliku jednu komoru za ulje ili je odvojeno,i koliko ide ulja[/QUOT

ja imam 70-66, ima jednu komoru! nama jednom iscurilo sve ulje pa smo ulili 3 kanistera po 10 l i jedva je dotaklo minimum
 
Na vrh