• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

FIAT (FiatAgri) - općenito

B

budanec

Guest
naravno da bi ako buš ga održaval,samo teško da ima 5000 rs,pogotovo ako je iz uvoza,a koji fiat je u pitanju možda ona 110 kaj se več duže vrijeme vrti po njuškalu?

ne traktor je iz uvoza i ma 70 ks (70-90)
 

danek

Aktivni član
Tu od
18 Pro 2008
Poruka
1,000
to su inače nepoderivi traktori,čista mehanika i k tome jednostavna,ali na radne sate dodaj 10 000 + i onda imaš njegove stvarne sate.
 
B

budanec

Guest
to su inače nepoderivi traktori,čista mehanika i k tome jednostavna,ali na radne sate dodaj 10 000 + i onda imaš njegove stvarne sate.

kak to misliš da ima 15000 rs
 

danek

Aktivni član
Tu od
18 Pro 2008
Poruka
1,000
točno tak ovi vani nedaju traktor od sebe dok se nije odslužil do kraja,a i kaj nebuš išel oko zeline kupovat kak got ti je blizu
 

belarus 105

Član
Tu od
26 Ruj 2011
Poruka
486
to su inače nepoderivi traktori,čista mehanika i k tome jednostavna,ali na radne sate dodaj 10 000 + i onda imaš njegove stvarne sate.
potpisujem.
da li tko zna zašto su ugasili brend fiat agri ovdje za europu?
prava šteta.
da li netko zna što o onim fiatima iz se-kra trgovine koji su se tamo prodavali prije nekoliko godina?
 

newTomo

Član
Tu od
25 Ožu 2011
Poruka
122
bok, imam jedno pitanje za vas znalce Fiata. :))

Fiat 415 - prvi pogon, 4 cilindra, 65 godiste. Moze netko nesto rec o tom traktoru? Koliko vrijedi, koje su mane, na sta paziti kod kupnje i u konačnici, dali uopce kupovati. mozda ima netko neku praksu s njim...
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,187
Nema dijelova.
Prednji pogon hidrauličke pumpe razbija ležaje na radilici...starudija.
Ostalo slično Štoreu.
 

kikic MF

Aktivni član
Tu od
6 Srp 2008
Poruka
1,302
ljudi fiat 85-90dt. interesira me da li svi imaju brze getribe odnosno mjenjač 40km/h ili samo pojedini. kolka bi bila realna cijena takvim traktorima s utovarivaćem?
čini mi se da nisu baš okretni ili se varam. i da li ima tko za prodat takvog s brzom getribom. imam potencialnog kupca. ponude ovdje ili na pp. hvala:D
 
B

BAGERISTA

Guest
Ako gledamo okretnost,,,,za mene ima dobru ocijenu,,,,,,:p,,,snage koliko očeš,,,potrošnja,,,uredna,,,mijenjači nisu kod svih isti,,,neki nemaju (zeku),,,a nek napišu koju i bolji znalci..:partyman::partyman:

Traktor,,po meeni sasvim uredan..:partyman:
 
I

ilijadr

Guest
treba mi savet sta da kupim za 10 000 eura,tj. koji traktor?razmisljam o nekom fiatu,renou ili landiniju.Prednosti i mane?
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
treba mi savet sta da kupim za 10 000 eura,tj. koji traktor?razmisljam o nekom fiatu,renou ili landiniju.Prednosti i mane?

S Fiatom iz serije 90 definitivno nečeš pogriješiti, za te novce se da naći strojček u vrhunskom stanju, pažen i mažen i jako očuvan.
 
I

ilijadr

Guest
S Fiatom iz serije 90 definitivno nečeš pogriješiti, za te novce se da naći strojček u vrhunskom stanju, pažen i mažen i jako očuvan.
imas neku sliku tog modela,tj. serije?
 
B

BAGERISTA

Guest
ljudi fiat 85-90dt. interesira me da li svi imaju brze getribe odnosno mjenjač 40km/h ili samo pojedini. kolka bi bila realna cijena takvim traktorima s utovarivaćem?
čini mi se da nisu baš okretni ili se varam. i da li ima tko za prodat takvog s brzom getribom. imam potencialnog kupca. ponude ovdje ili na pp. hvala:D

Kod okretnosti se varaš,,,,jako su okretni:supz:
Nisu svi sa brzim mijenjačem,,,ima ih serija i bez..
Cijena takvih traktora s utovarivačem ,,,zavisi od stanja,dali je na imenu prodavatelja,da nije iz...an da nije sav rasturen,,,pa onda če cijena varirat..
Svako prodaje,,,,samo je pitanje koliko novaca oče dat..:mrgreen::mrgreen:
 
Z

zetor4718

Guest
S Fiatom iz serije 90 definitivno nečeš pogriješiti, za te novce se da naći strojček u vrhunskom stanju, pažen i mažen i jako očuvan.

upravu si,jedan čovjek kod mene je kupio Fiata 80-90 uvezao ga je ali neznam odakle,uglavno mislim da je samo promjenio semering na radilici i to je to.taj traktor definitivno vrijedi te novce,još da kupiš onoga sa prednjim kočnicama imao bi zvjer!

P.S.-jedina glupost na njemu je onaj rezervar ispod zadnjeg stakla.
 
B

BAGERISTA

Guest
Kod mene je moj s prednjom kočnicom,,,,:D,,,i to sam dozna jučer...zato i stane ko ukopan...
 
I

ilijadr

Guest
upravu si,jedan čovjek kod mene je kupio Fiata 80-90 uvezao ga je ali neznam odakle,uglavno mislim da je samo promjenio semering na radilici i to je to.taj traktor definitivno vrijedi te novce,još da kupiš onoga sa prednjim kočnicama imao bi zvjer!

P.S.-jedina glupost na njemu je onaj rezervar ispod zadnjeg stakla.
trazicu nesto takvo,tj. za 10 000 eura mislim da bi trebao da nadjem dosta dobrog 8590,ili se varam?Bas cu gledati da trazim sa prednjim kocnicama.
 
I

ilijadr

Guest
Kod mene je moj s prednjom kočnicom,,,,:D,,,i to sam dozna jučer...zato i stane ko ukopan...
dobra stvar.Koliko si ga platio i jesi la zadovoljan?Ja se razmisljam izmedju fiata ili renoa mada mislim da je reno dosta skup za delove.
 

Najnoviji postovi

Na vrh