• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

FIAT (FiatAgri) - općenito

Matija_E30

Iskusan lik
Premium
Tu od
13 Stu 2019
Poruka
2,933
E ne bih ti znao.. Mislim da je kolega to rastavljao od iza nešto, ne sjećam se točno al mislim da je sličan problem imao.
Ako ti nitko drugi ne odgovori, mogu ga pitat pa ti prenesem..
 

yakis12345

Novi član
Tu od
28 Svi 2020
Poruka
27
Hvala vam puno, ako vam me bude problem, možete pitat pa se javite u Pm. Još jednom hvala puno 🙂🍻
 

irvine156

Iskusan lik
Tu od
10 Svi 2012
Poruka
797
Ako se vrti a isklučen je u kabini je otišla je hidrulična kočnica koju ima na zvonu kvačila.
Ako se stalno vrti a isklučen je i ima punu snagu problem je u razvodniku.
Šta nema taj traktor elektro uključivanje?
 

yakis12345

Novi član
Tu od
28 Svi 2020
Poruka
27
Ovo prvo je.. Da, ima elektronsko paljenje na prekidaču u kabini.. Normalno se uključuje, sve radi međutim pri isključivanju izgubi snagu ali se nastavlja vrtit.
 

irvine156

Iskusan lik
Tu od
10 Svi 2012
Poruka
797
Da li vrijedi kupovati Fiat 80-90? Koje su mu mane i prednosti? Unaprijed hvala!
Jedan od najboljih traktora ikad napravljenih, mana može bit da ima malo skučenu kabinu.
Bitno da je u nekom stanju, kao za svaki traktor.
 

mladenko

Iskusan lik
Tu od
27 Sij 2011
Poruka
1,239
Kak to mozes upoce napisati a imas raketljina doma.. kako??
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,978
Kolko je snage u tom motoriču da pokrene prednju vuču kad potone?
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,978
Trebal bi biti, ja mislim da je to malo u kombinaciji sa prednjom vučom.
Ne može stvoriti radnu brzinu
 

dado6340

Iskusan lik
Tu od
31 Svi 2013
Poruka
4,756
Koliko delaš dosta ti je i freza. Ionak se voziš samo iz užitka. Iz freze imaš bolji pogled na okolinu i koje drvo prije ili poslje srušiti.
 
  • Haha
Reactions: ZJ
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,292
Trebal bi biti, ja mislim da je to malo u kombinaciji sa prednjom vučom.
Ne može stvoriti radnu brzinu
Pa ipak je to fiat, pogle kakve sve oni imaju serije, meni su svi lepi kaj se fiata tiče, ali preskupi za mene.
Ovaj mi je posebno lepi.
 

Najnoviji postovi

Na vrh