• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

FIAT (FiatAgri) - općenito

zagorjerules

Član
Tu od
27 Lip 2012
Poruka
57
Ekipa bok!
Hitno mi treba pomoc! Mjenjali so pakne za 65-66 i posto su uljne,nesto se zjebalo na hidraulici, ne dize hidrauliku i ne rade izlazi-probao sam kipati.
Da li treba nesto samo odzraciti ( i gdje) ili je neki drugi problem?? Hvala
 

ibosilj

Aktivni član
Tu od
26 Pro 2012
Poruka
1,056
za*ebano, zato se takve stvari treba ostaviti meštrima koji traktor znaju u milimetar :icon_blackeye:
 

massey595

Član
Tu od
28 Stu 2012
Poruka
822
Mislim da bi trebal on imat iza na difu za ozracivanje jer kočnice moraš ozraciti
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,775
Ne rade kočnice ili hidraulika za podzianje pluga i kiperi?
Ak je ovo drugo, provjeri:
Ima li ulja u mjenjaču?
Dolazi li ulje do filtera ulja?
Jel isti pun ulja? Ako nije, natoči ga uljem I onda montiraj.
Radi li volan?
 

zagorjerules

Član
Tu od
27 Lip 2012
Poruka
57
Hidraulika za podizanje pluga i izlazi-npr. za kipanje.
Pun je ulja, stavljen novi filter. Volan radi normalno.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,775
Jel filter ima navoj odozgora ili stoni kak na motoru?
Odgovori na prije postavljena pitanja.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,775
Pogledaj da nije ostalo šarafa, matica ili brtvene mase na dnu, gdje je usis ulja za hidrauliku.
 

zagorjerules

Član
Tu od
27 Lip 2012
Poruka
57
Hvala svima,rijeseno!
Makar je bio novi filter,bio je pun taloga,potegnulo ga prilikom mijenjanja ulja.stavili novi filter i sve je ok!
 

Driver

Član
Tu od
26 Srp 2013
Poruka
396
Znaci dodjemo do zaključka da kad mjenjamo ulje u getribi ostavimo stari filter i nakon pola sata rada promijenimo filter ili tako uradimo samo ako još i mjenjamo kocnice?
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,775
Uglavnom se zaštopa od viška diht mase, a ne od toga. Od kud bi ga bilo kad ulje povlači s istog mjesta?
No, drago mi je da si to riješil. Štel sam ti reći da zamijeniš filter, ali nisam jer mi nebi vjeroval.
 

karlo1994

Član
Tu od
10 Lis 2014
Poruka
73
bok ljudovi!!!nov sam ovdje...planiram kupiti fiću 80-90 sa zekom i hilo....jel mi moze netko jos nesto reč o njemu?? kakav je za u brijeg po cesti spor ili??? sve kaj znate pisite jer sam zapeo za njega...dao bi oko 10000E...hvala
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,175
Ima pitanje,jel zna ko vlasnika fiat-agria ...pretpostavljam da je od 90 do 110 konja,viđen danas u gornjoj pačetini,malčiro ja mislim sa Ino malčerom kuruznicu

baš me zanima čiji je jer prvi put fiat agri vidim tu u okolici :icon_mrgreen:
 

fiat780dt

Novi član
Tu od
15 Tra 2014
Poruka
15
0
bok ljudovi!!!nov sam ovdje...planiram kupiti fiću 80-90 sa zekom i hilo....jel mi moze netko jos nesto reč o njemu?? kakav je za u brijeg po cesti spor ili??? sve kaj znate pisite jer sam zapeo za njega...dao bi oko 10000E...hvala

ma dobar je za brijega ja imam fiata 780 i isto sam u brijegovima i dobri su spor ja mislim da nije jer imas getribe 30 i 40 km nisu isti svi zavisi na kakvog naletis
 

karlo1994

Član
Tu od
10 Lis 2014
Poruka
73
cek ovaj od 30 ide 25 ko i ovi stariji traktorčeki il bas 30....pa onda bas i nije neka razlika 30 il 40 a vjerujem da ovaj 30 ide bolje iu brijeg radi prenosa no jbs brijeg mene sve ostalo zanima jer u mojoj okolici ih bas nema :(
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,775
Koliko ja znam, 40 km/h mjenjači imaju veliki skok između 3. i 4. Brzine, pa mu je to veliki minus.
I 40 postižu pri 25000rpm motora.
 

karlo1994

Član
Tu od
10 Lis 2014
Poruka
73
da istina kad iz 3 u 4 presaltas onda nabire tj treba mu malo duze da prime gas kak spada...a ovo za brijeg pitam zato jer sam vozio samea dorada 66dt 2007god 3 cil motor i u brijeg neide nemočan je skroz sa imt 533 ides brze a po ravnom ide on 40 al brijega se uplaši prije nego ga vidi haha pa zato pitam jel ti kod fiata isto tako
 

Najnoviji postovi

Na vrh