• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

FIAT (FiatAgri) - općenito

mario

Legenda
Tu od
28 Srp 2006
Poruka
3,041
Traktori FIAT!
Dali ima tko Fiata, kakvi su?
Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.
 
G

Guest

Guest
kupio ga je jedan kolega s posla model 90-90, euro kabina, imal je 8500 radnih sati , kako ga je kupio pokvaren - s ostecenim dihutngom glave.,rastavio ga je radi zamjene dihtunga i mogu reci da nije za povjerovatii u kakvom su stanju stubline i same karike , maltene ko novo bez imalo tragova istrosenosti. nakon popravka traktor je isao cijelu sezonu bez greske. traktori fiat se ne proizvode od 1999 godine jer je grupacija fiat ugasila brend te su neki modeli preuzeti od drugih brendova unutar grupacije. grupacija fiat je vlasnik cnh grupe tj. case, new holland i stayer.

Obrisan neispravan link.
 
R

robert

Guest
ovaj traktor na slici mi je neostvareni san...... :( ...htio sam ga uzeti jos 1998 god. kad sam se vratio kuci,tad je bio jos smedje boje i pisalo je fiatagri 110-90 dt,onda je bio 64000dm,sad je 32000e...isto kosta...nista elektronike samo klima,6 cilindara bez turbine...to ide vjecno.....da mi se zelja barem ispuni...
 
R

robert

Guest
moj najdrazi traktor...u medjvremenu sam saznao da je i mom starom on bio zelja jos daleke '85god,kad je uzeo novog torpeda 9006.....eh zaplakao bih...... :cry:
 
R

Ratarko

Guest
Stric mi je radio sa onakim smeđe boje kakav si spomenuo a sad ima baš isti taj kao na slici , radi u Vodoprivredi i krči kanale sa njim . Nepoderiv traktor iako radi pod punim opterečenjem cijeli dan zbog velikog malčera koji nosi .
 
R

robert

Guest
vidjao sam takav traktor blizu osijeka par puta kako radi kraj ceste...fantazija..
 
R

Ratarko

Guest
Eto drugi puta ga traži u Garčinu i vidjet češ ovoga što tetak ganja , stvarno dobar stroj.
 
R

robert

Guest
ako budem ikada kupovao manji traktor stvarno cu uzet tog 110-90.ima ljepu liniju a i odlican je
 
Z

zrine892

Guest
Ima ga jedan iz viljeva 100 ks.krasan je...gdje se mogu djelovi naruciti i gdje ih ima?
 
N

new holland tn70da

Guest
Re: FIAT

Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.
 

abrkili

Aktivni član
Tu od
26 Ožu 2007
Poruka
2,940
Re: FIAT

hmm..ovi me posljednji dosta podsjećaju na carraro.. zar ne?
 
K

krx pozega

Guest
Re: FIAT

Možemo mi pričat lil mislit svašta ali svi ti traktori su pokazali svoju izdržljivost,pri tome mislim i na ihc te na još neke modele drugog reda zapadnih traktora pa i na ruseve starije proizvodnje koji su isto tako mogli prevalitio mnogo dok se ovi danas novi moraju još itekako pokazati...znači vraćam se na onu o istočnjačkim traktorima i ovima drugima nama privlačnijima koji također više nemaju pedigree ili ti ga nekontroliranog su porijekla...uglavnom sam mislio reći da čovjek danas i sa novcem nemože nikako imati nekakvu garanciju makar bi mi svi kao znali kupiti samo da imamo u đepu...kao
 
K

KRESO

Guest
Re: FIAT

Ajde malo ispitaj kolko je konja ,godina,sati,cjena ako mi se svidi možda i dođem da ga vidim nije mi daleko
probaj baciti koju slikicu ;)
 
T

Tonxy

Guest
Re: FIAT

ej decki mozda netko zna pa neka kaze!! ja nisam siguran dali su store traktori fiatovi!!! potvrdite da jesu ili nisu ali ja mislim da jesi!! nisam siguran!! svidaju mi se ovi traktori!! pozz :roll: :roll:
 
B

branko

Guest
Re: FIAT

Tonxy kaže:
ej decki mozda netko zna pa neka kaze!! ja nisam siguran dali su store traktori fiatovi!!! potvrdite da jesu ili nisu ali ja mislim da jesi!! nisam siguran!! svidaju mi se ovi traktori!! pozz :roll: :roll:

bilo ti je vec o tome na forumu pogledaj si slijedeci post Obrisan neispravan link.
 
M

matias

Guest
Re: FIAT

Imam IMT 540 s fiatovim motorom oznake 8035 pa ak neko ima kakvu dokumentaciju o tim motorima
neka salje da ga mogu izljecit :D :D :D :D
 

Najnoviji postovi

Na vrh