• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Gdje kupiti povoljno novo vitlo u RH

  • Temu pokrenuo zetor4718
  • Datum prvog posta

miha55

Član
Tu od
17 Lis 2015
Poruka
60
Pozdrav,pala odluka za kupovinu vitla 5T u uzem izboru su krpan i uniforest ali je problem dobavljivost jer se cekaju po dva tri mjeseca a meni je dosta hitno pa me zanima dal jos netko prodaje krpana osim auto horvata?
 

miha55

Član
Tu od
17 Lis 2015
Poruka
60
..zvao i ima samo 4T trenutno,ne znaju kad dolaze veca
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

miha55

Član
Tu od
17 Lis 2015
Poruka
60
Znas nekog ko prodaje tamo? Zvao par ducana nemaju na stanju 5t
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

jocc

Iskusan lik
Tu od
15 Kol 2015
Poruka
2,312
A koja svrha da čovjek daje novce za nešto što mu ne treba? Očito ne misli raditi usluge a i s 4 tone bude napravio sve.
 

dajc1

Dobro znana faca
Tu od
26 Lip 2011
Poruka
517
Panex, forestagro, titan, poljopromet, agroklas.
Ako ima dovoljno jak traktor definitivno bolja opcija je 5t, mi smo htjeli kupiti za zetora 52 4t ali su nam svi savjetovali da bi bilo bolje da kupimo 5t i nismo pogriješili, nekad i s 5t vitlom ne možemo nešto povući (lamela proklizi), a traktor ga ne osjeti.
 

jocc

Iskusan lik
Tu od
15 Kol 2015
Poruka
2,312
Kojeg proizvođača je to vitlo da ga traktor ne osjeti? Ima reduktor ili obično? Pitam jer je susjed sa 4,5 t krpanom ugasil i kontra okrenul Lamborghini 95, pa mi je to malo čudno, možda lamela dobro nije podešena ili se je potrošila. Moje je 4,5 t i u445 ima nekad pune ruke posla s njim, sad je usporeno pa je bolje al da ima reduktor bilo bi zakon.
 

dajc1

Dobro znana faca
Tu od
26 Lip 2011
Poruka
517
Zetor ima kardan preko brzina i lijepo si ga podesiš kako ti paše, zaboravio sam napomenuti. A i iskreno krpan 5si na normalnoj brzini kardana mi se čini malo prebrz. A što se tiče prevrtanja, vitlo ima donji škripac i ne diže ništa traktor, uglavnom dobra su kombinacija:D
20220524_170746_2 (1).jpg
Samo trenutno nemam fotke sa prikopčanim teretom
 

jocc

Iskusan lik
Tu od
15 Kol 2015
Poruka
2,312
Malo su brzi ovi koji nemaju reduktor, zato su im bile i takve cijene. Za svoje potrebe bilo kakav bude bolje nego ručno nositi ili se mučiti na neke druge načine. Naravno da bi mi svi da je čim bolje al to košta dosta onda.
 

halo92

Član
Tu od
25 Srp 2020
Poruka
31
pozdrav . imt 539 je u pitanju . što se tiče vitla.iša bih na tajfun .i blizini je slavonski brod distributer za njih. sad ,ako netko prati temu ,kakva bi bila preporuka kojeg modela tajfun vitla za 539 . da napomenem da nije posrijedi uslužno vitlanje ni išta sla. nego za osobnu upotrebu koja nije profi .ali kad već uzimam da imam
 

jocc

Iskusan lik
Tu od
15 Kol 2015
Poruka
2,312
Do koliko novaca bi se išlo? Ja da sljedeći put uzimam uzeo bih sa reduktorom, ima ga prijatelj i to je brutala stvar.
 

halo92

Član
Tu od
25 Srp 2020
Poruka
31
iskreno gledao bih da mi paše na ferca ,sad ne bih gledao na više manje koju kunu .stao sam na ovom modelu

ŠUMSKO VITLO TAJFUN EGV 45 A 4,5t​

Cijena2.115,34 € / 15.938 kn . ako netko zna da ima nešto malo bolje nek se slobodno ukljuci
 

jocc

Iskusan lik
Tu od
15 Kol 2015
Poruka
2,312
Takvog s reduktorom ima prijatelj i to je prava stvar, da kupujem ja bi uzeo takvog. Ako valja njemu za usluge raditi onda je dobar i za svoje potrebe.
 

Najnoviji postovi

Na vrh