• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Gdje kupiti povoljno novo vitlo u RH

  • Temu pokrenuo zetor4718
  • Datum prvog posta

markony

Član
Tu od
1 Kol 2011
Poruka
357
ma baš , zanimljivo kako ljudi koji stvarno rade s tim šute , tj ne preporučuje ništa .
sve je to muka znoj i suze
a ovaj , on je zrel za promatranje

Šta češ nekome preporučit kad ljudi misle da se nešto kvari,a nešto ne.Pa ja na Timberima imam Adlerova vitla koja koštaju više od normalnog poljoprivrednog traktora i isto se pokvari slomi i potroši,neznam koji to stroj postoji da može radit bez recimo to "nekakvih kvarova" ili kako je to danas moderno "proširenog održavanja".Svaki stroj koji ozbiljno radi traži nekakav popravak i održavanje,ništa nije vječno.
 

VAVO

Član
Tu od
7 Tra 2012
Poruka
191
Ja sam uvjeren da ne bude ! Ako treba ja još jednom postavim slike .

nebudem nikoga grdio :D: ,ako ti nije teško stavi još jednom koju sliku
 

hrvoje01

Aktivni član
Tu od
7 Pro 2010
Poruka
1,370
Hrvoje, ti si "zrel" za Tajfun, Uniforest ili Farmi vitlo. Krpan nije proizvod za opseg poslova poput tvojih.

dolazi timba uskoro forvarder timberjack 1710 je došao prije 20-tak dana
 

mali

Dobro znana faca
Tu od
17 Velj 2015
Poruka
2,968
Ja razmišljam o kupovini Krpana 5 tona za 60ks i 3500kg traktor. Jel to ok bude?

Neće puno vući, godišnje 50 metara otprilike.

Jel se može uzeti upravljanje na spage ili kako to već ide? Da ne moram svaki put izlaziti van kad hoću vitlati..

S špagom su za eu tržišta kupiš si seriju bolje je i bićeš miran dobar stroj ,
meni zao sto nisam si uzeo nego sam običan ali uvjek stignem.
 

zgzac

Dobro znana faca
Tu od
3 Kol 2012
Poruka
2,735
Evo Zente.
2014-02-23_15.58.33.jpg
[/url]image hosting over 10mbcertificity.com[/IMG]
2014-02-23_15.58.45.jpg
[/url]free image uploadingcertificity.com[/IMG]
2014-02-23_15.59.00.jpg
[/url]gif uploadcertificity.com[/IMG]
2014-02-23_15.59.07.jpg
[/url]upload pictures onlinecertificity.com[/IMG]
 

David79

Član
Tu od
9 Pro 2016
Poruka
160
Takva je i moja,samo 5 tonska.

Koliko ti je debela osovina,di je ona velika matica?
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
pljunuti krpan .

Ako zenta hoče osvojiti tržište mora biti zeru bolji makar u završnoj obradi , milimetar deblje daske , završne kontrole itd.

ljepota krpana je u tome kaj odeš u auto horvat i kupiš rezervni dio , da li to može zenta ?
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,627
Vjerujem da može. Sigurno paše dosta Krpanovih dijelova.
 

car14

Član
Tu od
1 Tra 2016
Poruka
119
pa od neceg je i zenta a i karas uzo djelove nevjerujem da sam radi ih...makar vitlo i nije neka napredna tehnologija...
 

stjepan168

Aktivni član
Tu od
6 Ožu 2013
Poruka
958
Izgleda da je kupovina vitla postalo nesto kao kupovina auta sto veci izbor covjek teze odluci,a dodatne opreme nis samo spage,,,,,,
Pojedinci rade nauku oko toga,moj kolega sa steyerom i krpanom 3t radi cuda u sumi,a ovdje se raspravlj a dali je 5t dosta,koje je ljepse i sl.uuuuuuu
 

car14

Član
Tu od
1 Tra 2016
Poruka
119
Izgleda da je kupovina vitla postalo nesto kao kupovina auta sto veci izbor covjek teze odluci,a dodatne opreme nis samo spage,,,,,,
Pojedinci rade nauku oko toga,moj kolega sa steyerom i krpanom 3t radi cuda u sumi,a ovdje se raspravlj a dali je 5t dosta,koje je ljepse i sl.uuuuuuu
nitko nije rekao za pojedino vitlo zbog cega nevalja i kakav je imao problem svi samo kupi krpana uniforesta itd.najlakse kupit skupo vitlo
 

stjepan168

Aktivni član
Tu od
6 Ožu 2013
Poruka
958
Re: Gdje kupja sam eadio domaiti povoljno novo vitlo u RH

Ja imam homemade i neznam koliko je tona,ali nebi ga mjenjao ni za sto,radim drva za sebe i nije mi bitna duzina drva koje vitlam,izgledom mozda nije vau,cak nije ni pofarbano zavrsno , danas radio koluturu donju.
,izvitlalo je cca50m drva ove god i za imt 539 koji imam o,je ok.
Za cijenu manju od 1000kn,mislim da nema nikakvu manu
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
pa ja sad ne znam baš da li smije kopirati , da se ne bi složio neki sudski spor , mada sumnjam da može ozbiljno (količinom) konkururati krpanu .

S tim se nije za šaliti , ako ozbiljno krene i to , mogao bi naletjeti na zid .

Izmjene ne moraju biti velike, dovoljno da ne paše , sama ideja i patetnt siguno nije krpanov .
 

VAVO

Član
Tu od
7 Tra 2012
Poruka
191
U tri dana izvitlali oko 15 m drva ,teren loš a vitlo zlata vrijedi .
 
Na vrh