• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Gdje kupiti povoljno novo vitlo u RH

  • Temu pokrenuo zetor4718
  • Datum prvog posta

sale22

Novi član
Tu od
27 Lis 2016
Poruka
4
Zemi si Zentu. Kvalitetno, dobro i pouzdano vitlo i jeftinije od Karasa. A dopelaju ti ga doma na kućni prag.

Daj mi reci gdje ima za kupit Zentu, nigdje ne mogu ništa pronaći..
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,707
U Križevcima.
Pošaljem ti broj ak te zanima.
 

zgzac

Dobro znana faca
Tu od
3 Kol 2012
Poruka
2,735
Eto, ZJ ti bu dal više informacija. Meni ni lipe nije žal kaj sam Zentu kupil.
Pošaljem ti slike, mada su već ovdje na forumu. Al nije problem !
 
Posljednje uređivanje:

mali

Dobro znana faca
Tu od
17 Velj 2015
Poruka
2,968
mislim da se niste razumjeli , oni vjerojatno rade(ako oni organiziraju prijevoz) samo s poštom , a ti sigurno možeš poslati po njega koga želiš ili ti je povoljniji .

lincos jurdani kupiš krpana stigne poštom na paleti tako meni bilo i jeftiniji je bio.
Još da uzmeš si seriju milina.
 

car14

Član
Tu od
1 Tra 2016
Poruka
119
ja sam kupio karasa 4t i bilo je 5700kn plus lagermax 200kn a krpan 4t je 6500 do 6800kn u auto horvat
 

VAVO

Član
Tu od
7 Tra 2012
Poruka
191
Pozdrav svima,evo pročitao sam skoro sve komentare u vezi nabavke novog vitla i totalno sam zbunjen sa odabirom pa vas molim za savjet oni koji imaju od ova dva vitla da napišu iskustva .Godišnje za svoje i bratove potrebe do 60-ak m drva mi treba vitlo i dvoumim se između 2 tj Krpan 4t (6571 kn auto Horvat) i Karasa 4t takođe ,dakle do 1000 e max.Svaki savjet mi je dobrodošao.
 

car14

Član
Tu od
1 Tra 2016
Poruka
119
Pozdrav svima,evo pročitao sam skoro sve komentare u vezi nabavke novog vitla i totalno sam zbunjen sa odabirom pa vas molim za savjet oni koji imaju od ova dva vitla da napišu iskustva .Godišnje za svoje i bratove potrebe do 60-ak m drva mi treba vitlo i dvoumim se između 2 tj Krpan 4t (6571 kn auto Horvat) i Karasa 4t takođe ,dakle do 1000 e max.Svaki savjet mi je dobrodošao.

5900kn me dosao karas 4t s 50m sajle i dostavom...ja sam ga uzo za svoje potrebe i meni je ok iako nisam puno vukao s njim...
 

David79

Član
Tu od
9 Pro 2016
Poruka
160
Ja sam zentu 5t kupio prije uskrsa. Platio sam ga 6500. Na oko djeluje ok, al neznam kakvo je, nisam ga stigo probat.
 

VAVO

Član
Tu od
7 Tra 2012
Poruka
191
imam dajca 4006 a vitlao bih do debljine 40 - 50 cm jer kod mene ne mogu dobit liniju za svoje potrebe pa moram ići u susjednu šumariju gdje je puno lošiji teren nego kod nas i vitlo bi mi super dobrodošlo.Gdje si kupio Zentu ? pošalji mi podatke od trgovine.
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

zgzac

Dobro znana faca
Tu od
3 Kol 2012
Poruka
2,735
imam dajca 4006 a vitlao bih do debljine 40 - 50 cm jer kod mene ne mogu dobit liniju za svoje potrebe pa moram ići u susjednu šumariju gdje je puno lošiji teren nego kod nas i vitlo bi mi super dobrodošlo.Gdje si kupio Zentu ? pošalji mi podatke od trgovine.

Pošalji pp našem ZJ. On ti ima broj od Zente.
 

David79

Član
Tu od
9 Pro 2016
Poruka
160
Nemam podatke al imam broj telefona koji sam skinio sa nekog drugog vitla.

0989208924
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

mali

Dobro znana faca
Tu od
17 Velj 2015
Poruka
2,968
Pozdrav svima,evo pročitao sam skoro sve komentare u vezi nabavke novog vitla i totalno sam zbunjen sa odabirom pa vas molim za savjet oni koji imaju od ova dva vitla da napišu iskustva .Godišnje za svoje i bratove potrebe do 60-ak m drva mi treba vitlo i dvoumim se između 2 tj Krpan 4t (6571 kn auto Horvat) i Karasa 4t takođe ,dakle do 1000 e max.Svaki savjet mi je dobrodošao.

Krpan ti je bolji sigurno ima bolji matrijal i kvalitetu.
Ovaj je njegova kopija napravljena od običnog matrijala.
Imaš ga u lincosu u jurdanima pošalju ti ga poštom.
 

markony

Član
Tu od
1 Kol 2011
Poruka
357
Kako misliš "napravljen je od običnog materijala"Po tome Krpan je napravljen od "neobičnog matrijala"?
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,707
Krpan je jednim dijelom od Hardox-a.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,017
Kaj se Zente tiče znam samo tri korisnika (s jednim sam malo i vitlal) i oba tri zadovoljna.
Jedan među njima je i naš Zgzac koji to može i potvrditi.
Isto tak taj dio može po želji i Zenta napraviti od bilo kojeg materijala ali kolko sam ja videl u radu nema potrebe.
 

markony

Član
Tu od
1 Kol 2011
Poruka
357
Krpan je jednim dijelom od Hardox-a.

Ma razumijem ja to,ali za mene je svaki matrijal recimo "običan" samo je razlika u kvaliteti i namjeni,tako da je moj komentar upućen čisto na ovaj dio od "običnog matrijala".Pa nemože biti od neobičnog.
 

zgzac

Dobro znana faca
Tu od
3 Kol 2012
Poruka
2,735
VAVO, Ja uskoro idem izvlačit onu svoju Bukvu od koje sam sliku panja stavil ovdje u prikladnu temu pa ako želiš vidjeti ( i raditi) sa Zentom, samo reci. Javim ti kad to bude pa se uvjeri. Neka te netko tak pozove i na Krpana i na Karasa pa buš sve znal.
 

car14

Član
Tu od
1 Tra 2016
Poruka
119
VAVO, Ja uskoro idem izvlačit onu svoju Bukvu od koje sam sliku panja stavil ovdje u prikladnu temu pa ako želiš vidjeti ( i raditi) sa Zentom, samo reci. Javim ti kad to bude pa se uvjeri. Neka te netko tak pozove i na Krpana i na Karasa pa buš sve znal.
sto se mene tice kad budem sta izvlacio slobodno nek dode vidit i radit taman mi treba jedan na sajlu
 

mali

Dobro znana faca
Tu od
17 Velj 2015
Poruka
2,968
Ma razumijem ja to,ali za mene je svaki matrijal recimo "običan" samo je razlika u kvaliteti i namjeni,tako da je moj komentar upućen čisto na ovaj dio od "običnog matrijala".Pa nemože biti od neobičnog.

Tako je napisao ti je kolega mi smo krpana u kamen, panj stavljali i ništa.
Krpan je kvalitetniji tu nema diskusije od ovih naših što rade vinče.
 

Najnoviji postovi

Na vrh