• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Gdje kupiti povoljno novo vitlo u RH

  • Temu pokrenuo zetor4718
  • Datum prvog posta

zgzac

Dobro znana faca
Tu od
3 Kol 2012
Poruka
2,735
Tako je napisao ti je kolega mi smo krpana u kamen, panj stavljali i ništa.
Krpan je kvalitetniji tu nema diskusije od ovih naših što rade vinče.

Varaš se .
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Ja to gledam ovak.
Krpan, Karas i Zenta mogu bez problema u isti koš kaj se mene tiće, uzmeš najjeftinije, a ako več hočeš bolje vitlo, uzmeš Uniforest i takvo nekakvo slično malo bolje kvalitete.
 

mali

Dobro znana faca
Tu od
17 Velj 2015
Poruka
2,968
Varaš se .

Ne varam se imam krpana blizu mene uniforest još bolji.
A to što krpan ima serija zenta karas neće imat sto godina još kako su krenuli.
Gle ko želi neka baci novce za lošiji stroj .
Ja bar gledam da jednom kupujem i ne popravljam.
Što je je , nemamo kvalitetu vinči
 

zgzac

Dobro znana faca
Tu od
3 Kol 2012
Poruka
2,735
A jesi li kada vidio, ili još bolje radio sa Karasom, ili Zentom ?
 

car14

Član
Tu od
1 Tra 2016
Poruka
119
mi kad smo kupovali vitlo procitao sam forum i raspitao se okolo malo te sam skuzio da za moje potrebe bit dosta karasa ili zente za krpana nisam htio dat 100eura vise...e sad izmedu karasa i zente je bila dvojba i ako se nevaram uzo sam karasa zbog rucke na strani na kojoj je i paljenje kardana.za mojih 20m godisnje sasvim dovoljno.kodmene imaju i karasa i zentu i za vlastite potrebe uz malo paznje i brige moze dugo sluzit,e sad ako ko hoce na vise radit s drvima i jacim traktorima naravno da bolje kupit uniforest il neki kvalitetnije vitlo.za imt 539 sasvim dost karasa 4t i 20-30m drva...sad ce neko rec da se neisplati za to kupovat vitlo?!e pa kad si sam i kad vuces sajli 50m pa dodajes kratis prekacujes dode mi zao da prije nisam kupio ga
 
Posljednje uređivanje:

hrvoje01

Aktivni član
Tu od
7 Pro 2010
Poruka
1,370
Imam krpana 5t si u 5 god koliko je kod mene navitlalo minimalno 6000 kubika vuče ga traktor od 100ks mjenjan pogonski lanac,prije par dana ležaj na bubnju i 2puta pogonska osovina mojom zaslugom i silovanjem vtla.Kupujem sad novo jače min 7 tona mislim da će opet biti krpan.
 

MilanZetor

Iskusan lik
Tu od
7 Lis 2011
Poruka
6,151
Ja razmišljam o kupovini Krpana 5 tona za 60ks i 3500kg traktor. Jel to ok bude?

Neće puno vući, godišnje 50 metara otprilike.

Jel se može uzeti upravljanje na spage ili kako to već ide? Da ne moram svaki put izlaziti van kad hoću vitlati..
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,647
Hrvoje, ti si "zrel" za Tajfun, Uniforest ili Farmi vitlo. Krpan nije proizvod za opseg poslova poput tvojih.
 

VAVO

Član
Tu od
7 Tra 2012
Poruka
191
Evo dvojbi više nemam, naručena Zenta 4,5 t . Za 2-3 tjedna dojmove javim.Hvala još jednom zgzac - u i ZJ - u , dečki :(y):
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,647
Nadam se samo da habuš psoval Žaca i mene :)
 

zgzac

Dobro znana faca
Tu od
3 Kol 2012
Poruka
2,735
Ja sam uvjeren da ne bude ! Ako treba ja još jednom postavim slike .
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
ma baš , zanimljivo kako ljudi koji stvarno rade s tim šute , tj ne preporučuje ništa .
sve je to muka znoj i suze
a ovaj , on je zrel za promatranje
 

zgzac

Dobro znana faca
Tu od
3 Kol 2012
Poruka
2,735
Ja da mogu, Milane, rado bi ti dao savjet oko Krpana i cijele te priče. Uglavnom, ta kombinacija sigurno "hoda" !
 

MilanZetor

Iskusan lik
Tu od
7 Lis 2011
Poruka
6,151
Evo i za tu Zentu prvi put čujem sad tu na forumu..

A ovo za upravljanje spagama? Jel' ima to i kako funkcionira?
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
A kaj se dela sa špagom ? Dali držiš napetu da bi vitlo radilo ? Em ti špagu i drot nekak mi to nije majstorski , jedan stari susjed ima špagu ali mu koristi kad ide pišat da nebudu mokre hlače :(giggle):.
 

Najnoviji postovi

Na vrh