• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Generalno o Tomo Vinković traktorima

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

ARNO

Dobro znana faca
Tu od
10 Sij 2011
Poruka
1,585
Onaj sa linka ih još uvjek proizvodi.

Ako proizvodi onda telefon u ruke te se informirati , ja stvarno nisam mogao naći novo a trebalo mi je da iskompletiram tomu i ferka sa dvije prikolice da mi sve paše.
 

ARNO

Dobro znana faca
Tu od
10 Sij 2011
Poruka
1,585
Jel ima netko od vas za prodati ovakvu spojnicu ( mušku ).... PPT je u pitanju
U Masivi ,cijena je
Muška je 48kn
Ženska je52kn
sa njima dobiš i pl čepove.

BERTOLINI , baš ću sutra pogledati ako stignem i ne zaboravim , lako moguće da nećega nema dok ne nabavim a kada nabavim ima svuda . Postoji još jedna kvaka a to je da ima sa križem nijansu veći a treba manji .
 

firemanpeter

Dobro znana faca
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,887
što se tiče lomova, izgleda da sam ja bio na redu
souriressmileysmileycom35.gif



vukao sam teret po nasutom terenu, prednja kola su uredno kopala, bilo mi je čudno, a kad su i po asfalfu počela proklizavati, postalo je jasno da nešto ne štima. dizalicu pod prednji kraj, i vozi s prednjim kolima u zraku.... i tomo stoji na mjestu. a trebao bi krenuti da je zadnji pogon u redu.
o.k. što je, tu je...... slijedilo je:

dscn2938.jpg

Super reportaža o radovima.
Ovako potrošene zupčanike još nisam video. Čudi me da nije blokiralo, slomilo nešto.
Ajde sretno sa radovima, nemoj da zaboraviš na reportažu o sklapanju :D.
 

zezekic

Član
Tu od
24 Pro 2010
Poruka
53
pitanjce

Pozdrav tomo-ljupci imam jedno pitanje za vas dal se više isplati uzeti

730 78 god solidno stanje ili 826 96 god od 200 rh razlika je u cijeni oko 14 000 kn šta vi mislite ??
Dal je 826 jednako pouzdan kao i 730 ???

Zahvaljujem
 

tomo420

Član
Tu od
20 Sij 2011
Poruka
710
Ostaje ti savjet od muhanicara samo pazi na velićinu križa.

Mislim da ću ipak morati mjenjati sve jer mi se ne isplati ići nekamo samo po to a sumnjam da šalju poštom, a i kako im objasniti telefonski točno što mi treba i kako izgleda....prekomplicirano
 
G

GROF

Guest
Pozdrav tomo-ljupci imam jedno pitanje za vas dal se više isplati uzeti

730 78 god solidno stanje ili 826 96 god od 200 rh razlika je u cijeni oko 14 000 kn šta vi mislite ??
Dal je 826 jednako pouzdan kao i 730 ???

Zahvaljujem

., lip pozdrav novome forumašu! zezekić-u!!!

., dobro nam došal na najbolji poljoprivredni forum!
., pitaš što MI mislimo?!, dali je jednako pouzdan 826 ko 730?!., evo moja osobna preporuka i iskustvo., obadva traktora su dobra svaki na svoj način., kada bi ja biral?., biral bi 826!., a sada TI ga i preporučujem sa srićom!.-

.,lip pozdrav i ostalim, mojim dragim forumašima i ljubiteljima traktora tome!

., moja preporuka za kupnju brzi hidro-spojki., svakako preporučujem i savjetujem ove novije generacije hidro-spojki.-

., aj Bog!, čitamo se.-
 

tomo420

Član
Tu od
20 Sij 2011
Poruka
710
., lip pozdrav novome forumašu! zezekić-u!!!

., dobro nam došal na najbolji poljoprivredni forum!
., pitaš što MI mislimo?!, dali je jednako pouzdan 826 ko 730?!., evo moja osobna preporuka i iskustvo., obadva traktora su dobra svaki na svoj način., kada bi ja biral?., biral bi 826!., a sada TI ga i preporučujem sa srićom!.-

.,lip pozdrav i ostalim, mojim dragim forumašima i ljubiteljima traktora tome!

., moja preporuka za kupnju brzi hidro-spojki., svakako preporučujem i savjetujem ove novije generacije hidro-spojki.-

., aj Bog!, čitamo se.-

Hvala Grofe, ipak ce tako i biti jer zaista nigdje nema za nabaviti....sad sam zvao i hidrospoj sto mi je muhanicar rekao ali ni oni ne rade to vise.....
 

ARNO

Dobro znana faca
Tu od
10 Sij 2011
Poruka
1,585
Danas bio u MASIVI , nemaju odavna i neće imati a jedan par košta ( onoga što imaju ) oko 100 kn a mislim da šalju pouzećem , ako se može pomoći javi se.
 

matrix123456

Aktivni član
Tu od
14 Sij 2009
Poruka
1,021
oooo medimurec pa gdje si ti
vidim legli dupli tockovi na tomi,tako bi i ja sebi nesto uradio,kakva je sad vucan sila na tomi,jel tezi volan,kako se traktor ponasa sa duplim tockovima
 

mataz.17

Član
Tu od
29 Sij 2009
Poruka
183
imam problem s tomo.pa mi treba savjet šta treba napravit.ovako pale mi se sve 4 vuce same od sebe u vožnji bilo šta da radim i onda nakone nekog vremena se ugase same i onda opet upale same od sebe.a rucica je na iskljucenom.znaci iskljucena je.svašt sam pokušavo.mislio sam da je puko onaj osigurac od rucice šro ju drži pa skido nije ni to.pa ak neko zna da mi pojasni.hvalaa.
 

limeni3333

Član
Tu od
4 Kol 2009
Poruka
97
može neki broj telefona u Bjelovaru da pitam za tomeka za djelove

našo neke na netu ali se niko ne javlja
 
M

MatanM

Guest
imam problem s tomo.pa mi treba savjet šta treba napravit.ovako pale mi se sve 4 vuce same od sebe u vožnji bilo šta da radim i onda nakone nekog vremena se ugase same i onda opet upale same od sebe.a rucica je na iskljucenom.znaci iskljucena je.svašt sam pokušavo.mislio sam da je puko onaj osigurac od rucice šro ju drži pa skido nije ni to.pa ak neko zna da mi pojasni.hvalaa.
nek me ispravi neko od boljih poznavalaca tome, ali njemu i jesu uvik upaljene sve četri vuče. ručicon bi se tribala uključivat blokada diferencijala ali samo kad je potriba.
 

BERTOLINI

Aktivni član
Tu od
10 Stu 2010
Poruka
368
Danas bio u MASIVI , nemaju odavna i neće imati a jedan par košta ( onoga što imaju ) oko 100 kn a mislim da šalju pouzećem , ako se može pomoći javi se.

Neznam neki dan sam poslao upit u masivu pa su mi poslali onu cjenu što sam gore naveo(upit je bio za 60tak artikala) i naveli su za neke artikle da ih nema.
 

tomo420

Član
Tu od
20 Sij 2011
Poruka
710
može neki broj telefona u Bjelovaru da pitam za tomeka za djelove

našo neke na netu ali se niko ne javlja
Masiva d.o.o. Poduzeće za proizvodnju, trgovinu i usluge d.o.o.
43000 BJELOVAR, Trg Eugena Kvaternika 1, HRVATSKA - CROATIA

tel : +385 (0) 43 / 221 101,
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,246
Hvala Grofe, ipak ce tako i biti jer zaista nigdje nema za nabaviti....sad sam zvao i hidrospoj sto mi je muhanicar rekao ali ni oni ne rade to vise.....
Eto nova saznanja, a nedavno ih je još bilo :scratch
Ja ti jedino mogu pomoči da doma potražim ako još ima koji, pa da te za prvu ruku spasim dok ne promjeniš sve.
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh