• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Generalno o Tomo Vinković traktorima

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

ssucur

Dobro znana faca
Tu od
2 Lis 2010
Poruka
1,644
Traktor mora da radi da ne shebe akomulator.:icon_keel:
pha.gif
 

bane1978

Iskusan lik
Tu od
7 Velj 2012
Poruka
3,145
pozdrav svim forumašima
imam jedno pitanje,čitao sam da se u starter na vrhu motora nalije ulje prija pokretanja
ako nalijem ulje onda nema nekog velikog efekta,ali ako malo izmješam sa dizelom odmah upali
dali je dobro stavljati takvu mjašavinu,šta vi stavljate
motor ja jedan cilindar LDA100
hvala
 

ssucur

Dobro znana faca
Tu od
2 Lis 2010
Poruka
1,644
Kad sam imao PE18,kod većeg minusa zagrijem jedan čep motornog ulja i odmah je palio. Ulje i nafta u propisanoj količini nebi trebalo škoditi.:icon_rolleyes:
 

tomo522

Aktivni član
Tu od
8 Sij 2012
Poruka
699
@ssucur-bit će on sređen al prvo moram malog prodat da imam financije za ovog :icon_thumright:
 

edosoko

Dobro znana faca
Tu od
5 Svi 2008
Poruka
1,381
pozdrav svim forumašima
imam jedno pitanje,čitao sam da se u starter na vrhu motora nalije ulje prija pokretanja
ako nalijem ulje onda nema nekog velikog efekta,ali ako malo izmješam sa dizelom odmah upali
dali je dobro stavljati takvu mjašavinu,šta vi stavljate
motor ja jedan cilindar LDA100
hvala
slobodno dizel :(hi): nemoj pretjerivat....ili daj gas i izvuci leptir, sigurno će bolje zapalit :cool2:
 
Tu od
27 Sij 2014
Poruka
395
Pozdrav. Novi sam na ovom forumu jer sam tek jucer kupio Tomu Vinkovica 420. I imam jedan problem, nisam ga vozio jer neznam saltati, a neznam saltati jer neznam koji je koji mjenjac. Ako mi neko moze pojasniti bio bih mu zahvalan.
 

stefanmkd

Član
Tu od
8 Ruj 2010
Poruka
417
pozdrav svim forumašima
imam jedno pitanje,čitao sam da se u starter na vrhu motora nalije ulje prija pokretanja
ako nalijem ulje onda nema nekog velikog efekta,ali ako malo izmješam sa dizelom odmah upali
dali je dobro stavljati takvu mjašavinu,šta vi stavljate
motor ja jedan cilindar LDA100
hvala

Mozda zato sto na ulju treba vise vreme na spadne i manja kolicina udje untra, dok izmesnata sa dizelom redja je i brze udje u komoru. Inace brze starta za dizelom al prepororucuje se ulje. Djed je imao navike stavljati malo vezu kolicinu dizela i zato produvao motor, klipnjaca malo kriva, i osovinica klipa razluftana.
 

Plemeniti

Dobro znana faca
Tu od
16 Pro 2008
Poruka
1,728
Tomek napokon stigao,,,
sutra testiramo, sankanje po selu ciijeli dan,,,
gratis voznja za sve koji se nalaze u blizini, kuhano vino i kokice se podrazumijevaju pod obavezni dodatak,,,

axk5xd.jpg
 

abarth

Aktivni član
Tu od
17 Sij 2013
Poruka
2,429
Bobič-tomek je odličan,nek ti dugo bez kvarova služi.:icon_thumright::tractor:
 

Plemeniti

Dobro znana faca
Tu od
16 Pro 2008
Poruka
1,728
Hvala na lijepim zeljama i dao Bog pa se ostvarile,,,
danas je malo, ali vrlo malo isproban po dvoristu i cini mi se sve ok,,,
sve na njemu djeluje dosta fiksno,,,

jedini problem koji se do sad pojavio je lagano krcanje kad se stavlja u rikverc,,,
kao da kvacilo ne odvoji dovoljno,,,
no sutra ce se istestirati i ukoliko bude potrebno malo skratiti sajlu kako bi bolje odvajalo,,,

poceo sam citati temu od prvog posta i za nekih 20 - 30 dana valjda dođem do kraja,,,
zelio bih zahvaliti svima koji su nesebicno djelili svoja znanja i spoznaje na korist svima nama koji mozemo mnogo toga nauciti iz vasih slova,,,

jos jednom svima
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

mikser

Član
Tu od
7 Velj 2012
Poruka
322
u izradi je frezer za tomo v. evo malo slicica
www.dodaj.rs
[/url][/IMG]
www.dodaj.rs
[/url][/IMG]
www.dodaj.rs
[/url][/IMG]
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh