• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Generalno o Tomo Vinković traktorima

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

foraze

Novi član
Tu od
4 Sij 2014
Poruka
18
Ak je noz dobro kaljeni ide 150 hektara na rotobrani ak je repa nejde vise od 50
da, menjao sam ih negde 95. godine i radim sa njim godišnje oko 6 hektara što voćnjaka što bašta i još su u odličnim stanju
 

abarth

Aktivni član
Tu od
17 Sij 2013
Poruka
2,429
Preradio sam zadnji prečni nosač polukabine smetao je na max. dignutim polugama toplink se toliko približio da je krivio profil nosača.Sad sam izrezo srednji dio i pozadi navario drugi.Pridobio sam 4cm tak da sad ima i lufta kad je max. podignut.:icon_wink:
 

abarth

Aktivni član
Tu od
17 Sij 2013
Poruka
2,429
Danas složio nazad nosač i sastavio bušilicu,fali još samo svrdlo pa proba na terenu.Na prvi slici se vidi koliko sam pridobio mesta kod max. podignutog nosača bušilice.:icon_thumright:
 

tomo522

Aktivni član
Tu od
8 Sij 2012
Poruka
699
moj drugi ljubimac je stigao



sad mali ide od mene.Malo mi ga žao jer sam ga sredio super a sad moram opet ovog sređivat.Traktor je dugo stajao a i malo je radio dok je radio.:icon_jook:
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,479
Kolko je izašel novi ljubimac?
Vidim tam u pozadini se nazire još jedan
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,479
Nisam skužil kabinu pa zato pitam.
Limarija je malo stradala, ali ako je sve ostalo ok onda nema brige
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,751
limarija je najmanji problem,malo čekića i bude ko novi,glavno da je srce junačko u njega..:icon_thumright:
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,479
Da bum iskren mene ni srce baš ne brine.
Ja se nekak više bojim onoga otraga. Ne velim da je na ovome tak, ali mene je toga strah kod TV-a
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,479
Mislim na sredinu, mjenjač i diferencijal.
Mišljenja sam da popravak toga više košta nego sve ostalo
 

tomo522

Aktivni član
Tu od
8 Sij 2012
Poruka
699
A to.Tu se zasad ništa neprimjećuje.Sredina nema lufta a mjenjač je ok kao i dif..
Traktor nema puno sati samo je u zadnje vrijeme jako malo vožen a zadnje tri godine nije ni paljen jer gazda ima 85 god i hoda na štakama....
 

Postar

Aktivni član
Tu od
23 Stu 2012
Poruka
221
sad mali ide od mene.Malo mi ga žao jer sam ga sredio super a sad moram opet ovog sređivat.Traktor je dugo stajao a i malo je radio dok je radio.:icon_jook:

Cestitam na prinovi :) Nek te verno sluzi tomica
 

bibos1w

Član
Tu od
4 Stu 2012
Poruka
55
Traktor nema puno sati samo je u zadnje vrijeme jako malo vožen a zadnje tri godine nije ni paljen jer gazda ima 85 god i hoda na štakama....

Čestitam na novitetu...! :icon_thumright:
To si negdje u blizini pronašel ili...?
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh