• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Generalno o Tomo Vinković traktorima

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

sumadinac

Član
Tu od
1 Sij 2013
Poruka
815
Jos jedan od glupih i besmislenih zakona eu.
Smislice i jos neku budalastinu da bi narodu izvukli poslednju paru iz dzepa.
 

ssucur

Dobro znana faca
Tu od
2 Lis 2010
Poruka
1,644
He, meni je lako ako mi ne paše EU odem u BiH, al ebga dole kažnjavaju ako nemaš registriranu balirku, kao kod JOOEKIKI u Kikindi.:icon_lol:
 

edosoko

Dobro znana faca
Tu od
5 Svi 2008
Poruka
1,381
Evo ova moja može oboje skupa.
20706484.jpg
sijačica nad sijačicama, Vinković lagan ne gazi, uz i niz brdo bez problema, baca grah i vještačko.......:(y): 100-150 KM/dan; 7-8 l goriva/dan 1,5 KM/l .....bilo je to dobro vrijeme :drink:
 

mrki_grapska

Član
Tu od
25 Srp 2013
Poruka
107
:icon_super:Mrki grapska odlično ti ide izrada,vidim da sastavljaš iz svega tako je prav ne teba sve novo i iz starih delova se može složit da je ko novo.

mora se kako se ima lancanike lanac i osovinu sam kupio na odpadu nije nekih para 7 Eura a ovu cijev za konstrukciju to sam kupio novo ono je 10 eura i kucista i lezajeve sam platio 12 eura a onu cijev sto kroz nju idu one casice to sam imo kod kuce i felge sam isto tako imao kod kuce i samo ih malo preradio i to je to. nije neki para kostalo al mislim da ce dobro posluziti
 

Plemeniti

Dobro znana faca
Tu od
16 Pro 2008
Poruka
1,728
Jedan veliki pozdrav Tomo-ljupcima,,,
vec neko vrijeme pratim i ovu temu iz koje se dade izvuci mnogo korisnih savjeta,,,
naime zanima me Vase misljenje vezano uz ovaj oglas, vrijedi li to tih para?

http://www.njuskalo.hr/traktori/tomo-vinkovic-tv-420-prikolica-oglas-9625358

inace troje mi je ljudi u selu potvrdilo da ova prica u potpunosti drzi vodu,,,

buduci da ovdje jako puno ljudi ima iz tog kraja vjerujem da postoji i velika sansa da netko znade o cijem se tomici radi,,,

pa ono neki osvrt,,,
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,479
Nažalost piše da je prodan.
Na oko i ako je istina kaj piše, fina makinica koja ne zahtjeva neke intervencije.
 

capo1508

Novi član
Tu od
4 Velj 2011
Poruka
23
Traktor čini se u jako dobrom stanju, sve ovisi o tome za šta treba po mom mišljenju za te novce može se naći i puno bolji stroj.
 

abarth

Aktivni član
Tu od
17 Sij 2013
Poruka
2,429
Maximalno 2000 eura jer ne izgleda baš tak bajno kako ga je opiso.:smile:
 

Plemeniti

Dobro znana faca
Tu od
16 Pro 2008
Poruka
1,728
Nažalost piše da je prodan.
Na oko i ako je istina kaj piše, fina makinica koja ne zahtjeva neke intervencije.

da meni
trazio sam samo misljenje Vas poznavaoca tomice i njegovih vrijednosti,,,


capo1508 kaže:
Traktor čini se u jako dobrom stanju, sve ovisi o tome za šta treba po mom mišljenju za te novce može se naći i puno bolji stroj.

Nazalost pratim ja vec mjesecima njuskalo i plavi oglasnik, ali uzalud,,,


abarth kaže:
Maximalno 2000 eura jer ne izgleda baš tak bajno kako ga je opiso

Bio sam se raspitao u selu prije nego sam ga pogledao, tri covjeka na tri razlicita mjesta su mi opisala traktor i gazdu koji nazalost vise ije s nama,,,
tako da sam uvjeren da mu prica drzi vodu,,,
na njemu su izmjenjena sva ulja, nema niti malo lufta niti na volanu a niti na sredini, upalio na zub jedva primjetno zadimio nekih sekund dva, nakon toga vise nema dim, radi ravnomjerno na hladno (stopiti se nije stigao), na kardanu jos uvijek se nalazi tvornicka farba sto bi trebao biti znak da kardan nikad nije upotrebljavan,,,

ne cu ga vise faliti da se ne use*e,,,
 
Posljednje uređivanje:

tomotraktor

Aktivni član
Tu od
16 Pro 2012
Poruka
412
Evo spremni zamjenski noževi za frezu. Proizvođač je Termometal Srbija, neznam još kakva je kvaliteta, pošto mi nisu stari bili takvi. :icon_scratch: Pa ćemo vidjeti na proljeće.
attachment.php
 

Prilozi

  • Slika0580.jpg
    Slika0580.jpg
    62.3 KB · Pregleda: 2,632

ssucur

Dobro znana faca
Tu od
2 Lis 2010
Poruka
1,644
Evo spremni zamjenski noževi za frezu. Proizvođač je Termometal Srbija, neznam još kakva je kvaliteta, pošto mi nisu stari bili takvi. :icon_scratch: Pa ćemo vidjeti na proljeće.

Gdje kupio i koja para.:icon_e_confused:
 

tomotraktor

Aktivni član
Tu od
16 Pro 2012
Poruka
412
Gdje kupio i koja para.:icon_e_confused:

Ovdje kod mene jedna poljo apoteka, 5,50 KM komad.

Na arizoni, kaže mi čovjek 4 KM, ali dok ih čovjek donese, ili netkog drugog počastiš to je to. Barem ze mene.
 

foraze

Novi član
Tu od
4 Sij 2014
Poruka
18
ja koristim njihove noževe i na tomici i na goldiniju i sasvim su dobri. termometal proizvodi inačekompletne sve delove menjača za tomice,inače skromna privatna firma iz Ade.
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh