• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Generalno o Tomo Vinković traktorima

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

joekiki

Dobro znana faca
Tu od
21 Lis 2008
Poruka
1,318
30u6.jpg
[/URL]
Sad se vidi koliko smo jadni i bedni u saobraćaju sa Tomom...ja kad idem u polje magistralnim putem imam 7km, pomalo se zamislim, i nekad protutnji na pola metara neki šleper pored mene...ma gov*o mi se smrzne unutar mene, je*eš i 100 roll barova kad bi me šleper raspalio...odo ja u večna lovišta!
Nekad i postavim pitanje sebi:confused: dali meni uopšte to treba...hmmm
Posle bude, spičio ga voz, kao Anakarenjinu...
Al vidiš onu 9-ku na Tomi, slikano za uviđaj, nije imao zadnja svetla...hmmm
ko zna šta se tu desilo...samo da nije niko stradao!
 
M

Mesko

Guest
zdravo da neznas ko ima za prodati motor od tome dvoklipca LDA672 taki mi motor treba i koliko otprilike kostaju i ako poznajes ko ima da mi das broj telefona unaprijed hvala
 

mikser

Član
Tu od
7 Velj 2012
Poruka
322
ovih dana zavrsen tarup za tomeka,ima i klizače ali je slikano pre njih.
www.dodaj.rs
[/url][/IMG]
www.dodaj.rs
[/url][/IMG]
www.dodaj.rs
[/url][/IMG]
 

mladen_60

Član
Tu od
15 Ruj 2013
Poruka
62
Zanima me da li se sa takovim nastavkom može kositi djetelina za baliranje a da ju ne isjeće na sitne komade ili roto kosa mora izgledati drugaćije?
 

sumadinac

Član
Tu od
1 Sij 2013
Poruka
815
Preko raspusta sam imo dosta vremena pa sa malo sredjivo toma,sve sam batalio i osmirglo,pa kad budem imo vremena sledi farbanje

i da se pohvalim kupio sam prikolicu,kad budem stigo slikacu pa cu okaciti slike,a kupio sam i original nosac farova i svu signalizaciju
 
Posljednje uređivanje:

edosoko

Dobro znana faca
Tu od
5 Svi 2008
Poruka
1,381
opucaj to vodom pod pritiskom, ako imaš deterdženta pošpricaj nek odmasti i farbaj....ruke čuvaj za gnjavit tuđe žensko :(grin):

šta ti je s oduškom na poklopcu glave?
 

mikser

Član
Tu od
7 Velj 2012
Poruka
322
Zanima me da li se sa takovim nastavkom može kositi djetelina za baliranje a da ju ne isjeće na sitne komade ili roto kosa mora izgledati drugaćije?

mozda bi moglo, da se stavi disk od roto kose da ne sitni.
 

abarth

Aktivni član
Tu od
17 Sij 2013
Poruka
2,429
Ak imaš flexaricu kupi čeličnu žičanu četku i preleti svu hrđu,puno bolje i lakše češ ga pripremit nego sa šmirglom.Samo obavezno radi sa naočalama,opasna je za oči.:icon_thumright:
 

sumadinac

Član
Tu od
1 Sij 2013
Poruka
815
Ma tero sam ga ja u auto perionicu da ga operu pod pritiskom bila 2prsta masti i blata,ja mislio vodom i naftom,ali sto vise ribam sve prljaviji,a kaki odusak na glavi motora?
Mozda je malo glupo pitanje a sta je flekserica,pretpostavljam brusilica?Ja sam skido rdju sa plocom za brusenje sto ide na brusilicu,a smirglom samo de nemogu prici.To mi svi pricaju da stavljam naocare kad brusim,a ja ih nekoristim,pa mi je zato nekoliko puta upalo u oko,pa kasnije dosta suze oci.
 
Posljednje uređivanje:

ssucur

Dobro znana faca
Tu od
2 Lis 2010
Poruka
1,644
Ovo pd brojem 1.:icon_lol: Edo ima SOKO-lovo oko.
19237057.jpg

Kad si navalio o pokretanju hladnog motora, evo ti i ova slika.
19237037.jpg
 
Posljednje uređivanje:

sumadinac

Član
Tu od
1 Sij 2013
Poruka
815
Nisam znao da se to tako zove,to mi je objasio onaj cica od kog sam kupio,ali nisam bio siguran u koju rupu da sipam,pa kad sam zimus cistio put,vuko sam20-30 puta i jedva je upalio
 

edosoko

Dobro znana faca
Tu od
5 Svi 2008
Poruka
1,381
nije to pod 1 ......nego na slici što se nazire iza onih kapljica ulja, dođe pored otvora za sipanje ulja.....
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.
Na vrh