• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Generalno o Tomo Vinković traktorima

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
Gdje bi vi u sloveniji imali drva za takav kalač?
Kod vas je sve porušeno , sad su ostale samo čačkalice ili ti zubotrebec
 

mladen_60

Član
Tu od
15 Ruj 2013
Poruka
62
Hvala na savjetima. Variti se bojim da ne oštetim dosjed ležaja pa ću morati nekako mehanićki pokušati.
 

zwer

Dobro znana faca
Premium
Tu od
15 Ožu 2010
Poruka
1,714
merc linija 123 s 50k km... VALJAM SE PO PODU OD SMIJEHA.......
 

tomotraktor

Aktivni član
Tu od
16 Pro 2012
Poruka
412
Neznam, što je i pisao za kilometražu, nevidim neku veliku vezu između pređene km, s glavom i pumpom volana. Ali nebitno to, volan, sigurno nije skup, znamo što znači praviti, koliko uzimaju tokari za usluge i plus daje i alternator od suzuki marutija, koiji je dosta malen i lakše ga je smjesti na potrebito mjesto.
 

abarth

Aktivni član
Tu od
17 Sij 2013
Poruka
2,429
Cena je ok za volan kpl i alternator ali km je zaista bez veze napiso.Za nekog ko ima namjeru ugradit je bolje kupit ovo nek sam nešto krpit i na kraju ista cena.:drink:
 

tomotraktor

Aktivni član
Tu od
16 Pro 2012
Poruka
412
Imali netko za prodati motor za TV LDA 672, -potreban kolegi. Ako može kontakt telefon, odgovara da je i u HR.
 

Dydy

Član
Tu od
6 Tra 2009
Poruka
306
Imam ja za prodati 9LD625-2 dvocilindricni zracno hladjenje 29,5 konja sve novo garancija na ispravnost !
Ja sam u Rovinju, mozes me zvati na 098 420 024 .
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.
Na vrh