• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Generalno o Tomo Vinković traktorima

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

ssucur

Dobro znana faca
Tu od
2 Lis 2010
Poruka
1,644
moj drugi ljubimac je stigao
sad mali ide od mene.Malo mi ga žao jer sam ga sredio super a sad moram opet ovog sređivat.Traktor je dugo stajao a i malo je radio dok je radio.:icon_jook:

Čestitke Tomo522=Tomo731, još jedan 731 na forumu.:(clap):
 

belscak

Član
Tu od
5 Svi 2010
Poruka
78
Stigao snjeg i rado se završavaju.Još neke sitnice i proba a brušenje i farbanje tek po ljeti dok se vidi učinak :). Nego zanima me kad sam se vozi doma primjetim da nemogu skroz skrenuti u desno kao da je uključena bolkada diferenijala( u ljevo ide).Ralica nije bila gore samo naosač jeli nešto zaštekalo ili se nešto smrzlo.Svake kritike i prijedlozi na ralicu su dobrodošle.
fa06mt.jpg

f1fuc0.jpg

28k1v5y.jpg

2wn3bzc.jpg

2kesfa.jpg

i završetak
2937dy8.jpg
 

ssucur

Dobro znana faca
Tu od
2 Lis 2010
Poruka
1,644
Evo deva.:icon_winkle: Super...................
[YT]http://www.youtube.com/watch?v=fjCNW4-1_SM[/YT]
 

stjepko

Aktivni član
Tu od
15 Tra 2010
Poruka
225
Stigao snjeg i rado se završavaju.Još neke sitnice i proba a brušenje i farbanje tek po ljeti dok se vidi učinak :). Nego zanima me kad sam se vozi doma primjetim da nemogu skroz skrenuti u desno kao da je uključena bolkada diferenijala( u ljevo ide).Ralica nije bila gore samo naosač jeli nešto zaštekalo ili se nešto smrzlo.Svake kritike i prijedlozi na ralicu su dobrodošle.
Pozdrav, kritike i samokritike (kao i kod mene) će biti kada bude gotova i kad je ti probaš. I kod mene je, napokon, u završnoj fazi izrada ralice, pa budu slike kada bude ofarbana. Nadam se da snijeg neće prije toga. Ove godine je stvarno čekao.
Što se tiče volana, postoji mogučnost da ti je ušlo vode na loš semering volana i da je zaledila u kučištu i da neda da se mota u jednu stranu. Provjeri kada bude toplije ako bude sve u redu imaš vodu unutra, od toga ti prilikom smrzavanja može puknuti kučište volana. Pozz.
 

komar

Član
Tu od
8 Velj 2009
Poruka
132
Stigao snjeg i rado se završavaju.Još neke sitnice i proba a brušenje i farbanje tek po ljeti dok se vidi učinak :). Nego zanima me kad sam se vozi doma primjetim da nemogu skroz skrenuti u desno kao da je uključena bolkada diferenijala( u ljevo ide).Ralica nije bila gore samo naosač jeli nešto zaštekalo ili se nešto smrzlo.Svake kritike i prijedlozi na ralicu su dobrodošle.

da nemaš vode u volanskom kučištu kola se zbog mraza smrzla i sad led ne dozvoljava potpuno motanje volana. To se desi kad je traktor na kiši sa poderanim semeringom izpos volana i tamo ulazi voda. Ako ga staviš na toplo,(iznad 0), da se led otopi in onda probaš skretanje. Ako je tako trebaš skinuti volan, izliti ulje, zamijeniti semering, i natočiti sviježe ulje. Usput možeš srediti luft u volanu ako ga ima.
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

tomo522

Aktivni član
Tu od
8 Sij 2012
Poruka
699
Čestitke Tomo522=Tomo731, još jedan 731 na forumu

Hvala kolega na čestitkama,Brojno stanje nam se malo povećalo :icon_pidu:

bibos1w Kupljen je u Bjelovaru kolega
 

edosoko

Dobro znana faca
Tu od
5 Svi 2008
Poruka
1,381
@ssucur koji program korisitš za ove slike, probaj da zakreneš auspuh malo prema naprijed, kao na prima i AGT....ja već duže vrijeme razmišljam da to uradim, sve nešto nemam vremena
 

ssucur

Dobro znana faca
Tu od
2 Lis 2010
Poruka
1,644
@edosoko, misliš ovo.:icon_rolleyes:
21438688_z.jpg

Adobe Photoshop CS3, Jasc Paint Shop Pro 9, i još nekih manjih, a za GIF-Easy GIF Animator
 
Posljednje uređivanje:
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh