• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Generalno o Tomo Vinković traktorima

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

ARNO

Dobro znana faca
Tu od
10 Sij 2011
Poruka
1,585
ma dati ja sad nenabrajam svime po malo .

Momci , stroj je ok ali promjenite temu ,:| Tomeku treba jš puno željeza da naraste do te velićine :roll::gitarist:
 

Samir_732

Član
Tu od
1 Kol 2011
Poruka
240
Momci , stroj je ok ali promjenite temu ,:| Tomeku treba jš puno željeza da naraste do te velićine :roll::gitarist:

dobro si rekao arno necu vise o ovom traktorcicu

stefan puno hvala .
 

ARNO

Dobro znana faca
Tu od
10 Sij 2011
Poruka
1,585
bimormkkgrhqyokjgezkz8l.jpg



de nemoj zezat, tak mali:shock:
ili je to colov metar:mad:

E svaka čast :supz: jesi nas sredio sa colmetrom ko na prvi april :| , nek si mislimo kak je tak mali :D
 

ARNO

Dobro znana faca
Tu od
10 Sij 2011
Poruka
1,585
Nisam mislio na tebe , ;) već sam mislio na kolegu Belić 0209 koji nas je neke stavio u razmišljanje :madmana: iako smatram da je sliku posudio , jer ne vjerujem da bi to radio namjerno :gitarist: :lol: a možda :lol: :lol: :lol:
 

Belić 0209

Novi član
Tu od
5 Stu 2008
Poruka
12
Ne ne Arno nije bilo namjerno iako nisam ni ja skužio dok se nije digla galama da je to colov metar ali ako budeš imao prilike usporedi taj alternator sa npr. od Renault 4 ili pa ćeš vidjet da je stvarno mali. Ta slika je skinuta s neta, ali ako kome treba saljem sliku u Centrimetrima. Aj Pozz!
 

ARNO

Dobro znana faca
Tu od
10 Sij 2011
Poruka
1,585
Ne ne Arno nije bilo namjerno iako nisam ni ja skužio dok se nije digla galama da je to colov metar ali ako budeš imao prilike usporedi taj alternator sa npr. od Renault 4 ili pa ćeš vidjet da je stvarno mali. Ta slika je skinuta s neta, ali ako kome treba saljem sliku u Centrimetrima. Aj Pozz!

Tako sam i mislio;) a mjere ne treba jer se po prilici vide na onoj mojoj dopunjenoj slici sa poznatim djelovima i velićinama :eek:
 
T

tuaregr10

Guest
Pozdrav svima



evo malo smo radili ja i komšija sa tomakom video tomo vinkovic 731 mokro oranje . neka od forumaša nak pribaci na forum da svi zajedno pogledamo . poz :D

Pozdrav Samir 732 :arrow:
Vidim, Tomeki su radili zajedno ;). Ovako na slici zajedno izgledaju baš moćno :supz:.
 
T

tuaregr10

Guest
lijepi pozdrav,
bio sam odsutan neko vrijeme, pa da podijelim s vama slikicu
kako dva tomeka sreduju travu
LP

Pozdrav svima :arrow:
Tomo se čini dosta očuvan, lijepo izgleda ;). Ovakvog Tomu s prednjom kosom se jako rijetko viđa :mrgreen:.
 

ARNO

Dobro znana faca
Tu od
10 Sij 2011
Poruka
1,585

pozzz joe!

Lijep posao za tomu , jel imaš možda ugrađenu navigaciju na tomi da se ne izgubiš ? , :supris: , pravi komad zemlje za tomu:eek: , kakva je to freza ? standardna ili :arrow: nešto mi je čudno koliko se vidi od prve strane :shock:
 

Samir_732

Član
Tu od
1 Kol 2011
Poruka
240
kad je više ulja onda brže diže?

poz mai nije tako kod njega i kada ima previse i manjka ulja isto se desava prije par mjeseci smo mu mjanjali pumpu stavili novu ali dokazano je na video to da je lose dizanje poz :D
 

ćelo

Član
Tu od
6 Kol 2011
Poruka
662
poz mai nije tako kod njega i kada ima previse i manjka ulja isto se desava prije par mjeseci smo mu mjanjali pumpu stavili novu ali dokazano je na video to da je lose dizanje poz :D
koliko kosta pumpa?
 

Jozef

Član
Tu od
17 Ruj 2010
Poruka
413
Joe svaka čast na frezanju,e za ovo treba imat dobre živce.
Jel si išao sa frezom direktno na orano ili tanjurano?
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh