• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Generalno o Tomo Vinković traktorima

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

tv 732 A

Član
Tu od
31 Ožu 2012
Poruka
138
ja još nisam iskako al nebi volio ni probat:supz::supz:

e prijatelju ni mi ne iskačemo svojom voljom, meni je najgore, nećete vjerovati, kad se traktor okrene za 90 stepeni, zadnji točak udari u prikolicu te se podigne jedno 1-1,5 m od zemlje, pa šta bi ti uradil u tom momentu neg spašavaj što se spasiti može......:toimonster:
 

ssucur

Dobro znana faca
Tu od
2 Lis 2010
Poruka
1,644
Može i ovako.:roll:
19894031.jpg
 

tv 732 A

Član
Tu od
31 Ožu 2012
Poruka
138
Mene je tomo izbacijo :rolleyess:



Ajde dotegni remen umesto da ga gasom ušutiš 8) :D

i to si morao da primjetiš, vidi se da imaš osjećaja za mašinu, nego to je remen od serva,a ne od struje, pa tako kad mu je opterećenje veće ide mi na živce..:oops:
 

tv 732 A

Član
Tu od
31 Ožu 2012
Poruka
138
hahaha, malo mi je lakše sada kada čujem da ih je bilo još koji su napuštali kormilo...
 

zaha

Član
Tu od
22 Velj 2012
Poruka
88
Ovih dana sam pravio rollo bar (arnjeve) za svog tomicu nije standardnog izgleda i dimenzija vec nekog koji je meni odgovarao radi moje upotrebe :mrgreen:

25072012227.jpg
 

ćelo

Član
Tu od
6 Kol 2011
Poruka
662
ima nas dosta sto smo letili s traktora ja sam,par puta u njivi i u sumi jedan put,,,stvarno gadan osicaj zato pazite se :finga: :drinkers:
 

brane30

Član
Tu od
9 Velj 2011
Poruka
533
ima nas dosta sto smo letili s traktora ja sam,par puta u njivi i u sumi jedan put,,,stvarno gadan osicaj zato pazite se :finga: :drinkers:

to obavezno da se mora paziti jer svaka pogreska moze imati teske posledice
 

firemanpeter

Dobro znana faca
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,887
Ovih dana sam pravio rollo bar (arnjeve) za svog tomicu nije standardnog izgleda i dimenzija vec nekog koji je meni odgovarao radi moje upotrebe :mrgreen:

Nije bitno koji je oblik, oblik nek bude kakav tebi odgovara. Bitno je da štiti ako zatreba a nadajmo se da neče trebati.
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,066
mislim na ovu inverziju(slika), e sad koji je tip, ne bih znao reći - ja mislim da je to originalna inverzija za TV? možda i grešim, jer sam imao razne ponude...


pozzz joe!

Jel valja ova ili da se strpim pa uzmem onu debelu?
 

zverinicatv

Član
Tu od
30 Tra 2011
Poruka
42
hahaha, malo mi je lakše sada kada čujem da ih je bilo još koji su napuštali kormilo...

Pozdravljeni jahači tomic.
Ja se vozim po šumi sa tomicom 420 i u jednom naletim na koren još danas neznam kako me izbacio tomica sa sica u žbunje.Kad ustajem samo gledam kako se to desilo i smijem se, kad vidim da sam nepošteđen.
Zato svima na pažnji kod vožnje sa tomicom.:D:D:D:D:D:D
 
T

tuaregr10

Guest
Ovih dana sam pravio rollo bar (arnjeve) za svog tomicu nije standardnog izgleda i dimenzija vec nekog koji je meni odgovarao radi moje upotrebe :mrgreen:

Pozdrav zaha :fball:
Ma nema veze što arnjevi ne izgledaju kao orginalni :|. Bitno je da su "na traktoru" ako nedaj Bože zatrebaju :oops:!

Ebote. 5 minuta šaraufo blatobran u Photoshop-u i ni jednog komentara.:confused:

Pozdrav ssucur :fball:
Tek sad sam skužio da ste makli žmigavac :toimonster:!
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

tomo522

Aktivni član
Tu od
8 Sij 2012
Poruka
699
ima naš krumpironja oko sokolovo.........i ja sam skonto da nešto nije kako treba al ipak je krumpironja riješio zagonetku:partyman:
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,066
ima naš krumpironja oko sokolovo.........i ja sam skonto da nešto nije kako treba al ipak je krumpironja riješio zagonetku:partyman:

Da nije on sam reko da je nes u vezi blatobrana nebi ja uopce obraco pozornost na to...haha ali vidi se iz aviona :p
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh