• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Generalno o Tomo Vinković traktorima

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

tv 732 A

Član
Tu od
31 Ožu 2012
Poruka
138
Prijatelji evo ja na tomicu postavi i muziku, nema više dosade u njivi!!
e kolega dobro to izgleda al kako funkcionira.........mislim kako se čuje jer i tomica je dosta glasan:drinkers:
funkcioniše sad za sad ok, nema problema za čujnost, s tim da sam postavio zvučnike jedan s lijeve a drugi s desne strane i blizu su glave moje, a ovaj lijevi što se vidi na slici ću koristiti kao i naslonjač za ruku, namjerno sam ga tu i postavio zbog toga..:gitarist:
 
N

Nito

Guest
Evo mene ponovo, Tomica je bio na pregledu servisu, rijesen rucni gas :D lako ti je kada imas pravog majstora, uglavnom chief mecanico kaze da je traktorcic ok.i da je zivahan :D

uskoro slike

pozz
 

brane30

Član
Tu od
9 Velj 2011
Poruka
533
Evo mene ponovo, Tomica je bio na pregledu servisu, rijesen rucni gas :D lako ti je kada imas pravog majstora, uglavnom chief mecanico kaze da je traktorcic ok.i da je zivahan :D

uskoro slike

pozz



znaci moze u radne pobjede :gitarist::finga:


nabavili utege danas samo treba malo pripasati :weedman:
 

Prilozi

  • Fotografija0614.jpg
    Fotografija0614.jpg
    78.3 KB · Pregleda: 181

tomo420

Član
Tu od
20 Sij 2011
Poruka
710
picture.php

Šta to imaš i satelitsku na njemu? :mrgreen:
 

tv 732 A

Član
Tu od
31 Ožu 2012
Poruka
138
Šta to imaš i satelitsku na njemu? :mrgreen:

:lol::finga:i to bi mi još falilo, nego neznam čime bi bilo najbolje nadkriti ga da nekisne ujedno i ja nebih kisnuo kad ga vozim, a da nebude pretoplo kad je sunce, kako to izvesti:confused:
 

firemanpeter

Dobro znana faca
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,887
Nis od godisnjeg kod mene to ne postoji,nazalost tako je
Nego,evo par slika od radova od proteklih par dana...

Dobre slike Krompironja, dobreee!

Ssucur
Odličan video, priključci nema što nema :D

tv 732 A
Tebe ču odsad zvat stereo tv 732 A :lol:
Što se krova tiče, neki nanitaju komad lima na zaštitu i stave malo preko cjevi- prema prednjoj strani. Neki stave komad gume. Ako se stavi privremeno zbog sunca onda šatorsko krilo priveže sa špagom. A vidiš i sam na gornjoj sliki od ssucur, pokriveno sa plastikom najljepše je. Samo gde to dobiti? Možda je taj krov malo predug.
 
T

tuaregr10

Guest
Ovaj gore plastični krov vrlo lako pukne, ako se zapne za kakvu granu, ali istina da je to "najlijepše rješenje" :gitarist:.
 

ssucur

Dobro znana faca
Tu od
2 Lis 2010
Poruka
1,644
Ako nisu dobri ovi gore, evo jedno prostije rješenje.:)
Može i 200 litarsko bure.
19890597.jpg

A može i nešto bolje.
19890601.jpg
 

ssucur

Dobro znana faca
Tu od
2 Lis 2010
Poruka
1,644
I kad ulaziš na traktor ostaviš skalp na krovu :rolleyess: :lol:
Ebeš skalp.:shock: Važno da ne kisneš i da ne prži....
A Gumitexna? samo se spustiš u rupu kraj Save.;) (Nasproti Čirč-čez Savo)
Tamo imaju gume za sve vrste rubova......
 
Posljednje uređivanje:

tv 732 A

Član
Tu od
31 Ožu 2012
Poruka
138
Dobre slike Krompironja, dobreee!

Ssucur
Odličan video, priključci nema što nema :D

tv 732 A
Tebe ču odsad zvat stereo tv 732 A :lol:
Što se krova tiče, neki nanitaju komad lima na zaštitu i stave malo preko cjevi- prema prednjoj strani. Neki stave komad gume. Ako se stavi privremeno zbog sunca onda šatorsko krilo priveže sa špagom. A vidiš i sam na gornjoj sliki od ssucur, pokriveno sa plastikom najljepše je. Samo gde to dobiti? Možda je taj krov malo predug.

:rolleyess:ma nije problem zovite kako Vam je volja samo me nemojte razbiti, nego kakav je teren kod mene i granje, znači neprolazi nijedna fotka od ssucura, neg sam kontao, ako zanitujem lim sa gornje strane da sa donje postavim stiropor 3 ili 5 zavisno koji može pa i njega sa limom zanitovati odozdo, neznam dali bi to bilo rješenje:prayer:
 

Petretic549

Dobro znana faca
Tu od
19 Lis 2011
Poruka
1,383
Evo dva rešenja meni simpa.:roll:
19890531.jpg

19890530.jpg


Ssucur dobro razmišljanje al ja sam vidio na žumberku točnije petričko selo tv 732 a sa kabinom nije još al malo je čudan i mala je kabina. Al je kockastija od ovog u Petričkom selu,ove zadnje slike od tome koju je ssucur postavio malo je uska i to dosta i ko bu sa tomom po kiši delal al dobro reješenje.
 
Posljednje uređivanje:

zaha

Član
Tu od
22 Velj 2012
Poruka
88
evo jedne lijepe kabine za tomice

[YT]http://www.youtube.com/watch?v=kO3MKefcyAc[/YT]
 

tv 732 A

Član
Tu od
31 Ožu 2012
Poruka
138
[YT]http://www.youtube.com/watch?v=2WtIl5yK87s&feature=[/YT]

Jedan klipic, soory ako nije vidljiv posto je prvi put. :prayer: :axe:

A sto se tice kabine, sve su dobre, ali meni ne odgovaraju ovakvog tipa zbog toga sto sam par puta bio primoran ostavljati tomicu na milost i nemilost tj iskakati sa njega.
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

ssucur

Dobro znana faca
Tu od
2 Lis 2010
Poruka
1,644
tv 732 A A sto se tice kabine kaže:
A imali kakav da nije iskakao.(Mislim na one koji rade sa Tv):rolleyess:
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh