• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Generalno o Tomo Vinković traktorima

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

joekiki

Dobro znana faca
Tu od
21 Lis 2008
Poruka
1,318
Obrisao sam sve nepravilno postavljene slike i komentare vezane uz njih , molim lijepo da se slike postavljaju u skladu sa pravilima foruma , rezolucija mora biti 800 x 600

http://www.poljoprivredni-forum.com/showthread.php?t=21784

Nemojte pisati post ispod posta , koristite opciju " Edit "

Izbjegavajte bespotrebno citiranje slika

Pozzz Žuti

E neka si...strašan ti je potez bio!:evil:
Nije da si samo slike i komentare pobrisao, nego i novog forumaša zgazio u startu!
Dao si mu motivaciju za forum neverovatnu!
Nesećam se ni kako se zove, jedino znam da je iz SLO, i nit mu dobrodošlicu nismo poželeli, a već si ga obriso!
Kakve veze imaju slike, kako su postavljene???
Ma ajte više batalite ta glupa pravila, ovo je bilo preterano...

nije mi spojen rucni gas,imam sajlu,pa ako tko ima uputstva ne izvoli :)

@Nito - Toma odlično izgleda:supz:
A ručni gas ti je potrebniji nego nožni, da nezezaš obrtaje motora!
Gledaj što pre da ga kompletiraš i dovedeš u ispravno stanje.
Neka striktna uputstve za to, baš i nepostoje...jednostavno ako treba rasklopi, pregledaj malo i sve će ti biti jasnije, izgleda komlikovano ali nije
Inače jedna sajla ide u istu kutiju gde vodi sajla od nožnog gasa, a druga sajla ide do leptirića za gašenje traktora!



Nažalost, danas sam saznao, drže ležajeve, jedan se rasuo pa napravio dar-mar, drugi počeo.

"Svakoga dana, u svakom pogledu sve više napredujem"
29qazo8.gif

Znači ti vijci imaju funkciju veliku, i nisi bezveze postavljeni.

pozzz joe!:weedman:
 
T

Todi

Guest
E neka si...strašan ti je potez bio!:evil:
Nije da si samo slike i komentare pobrisao, nego i novog forumaša zgazio u startu!
Dao si mu motivaciju za forum neverovatnu!
Nesećam se ni kako se zove, jedino znam da je iz SLO, i nit mu dobrodošlicu nismo poželeli, a već si ga obriso!
Kakve veze imaju slike, kako su postavljene???
Ma ajte više batalite ta glupa pravila, ovo je bilo preterano...

E Joe, jesi me nasmijao :prayer:
 

gorski

  
Tu od
2 Sij 2011
Poruka
408
pravila foruma

Obrisao sam sve nepravilno postavljene slike i komentare vezane uz njih , molim lijepo da se slike postavljaju u skladu sa pravilima foruma , rezolucija mora biti 800 x 600

http://www.poljoprivredni-forum.com/showthread.php?t=21784

Nemojte pisati post ispod posta , koristite opciju " Edit "

Izbjegavajte bespotrebno citiranje slika

Pozzz Žuti


U pravu si Žuti nekog reda mora biti jos kada bi svi pisali naslove tema na forumu bi jako brzo pronalazili ono sta nas zanima.a jos kada bi se vecima toga pridrzavala uistinu bi forum bio pregledan
 

tomo522

Aktivni član
Tu od
8 Sij 2012
Poruka
699
tomo522

ma naravno žuti je u pravu i mora bit reda slažem se al se slažem i sa joeom da baš čovjeku nismo ni dobrodošlicu čestitali a već smo ga zbrisali a sa druge strane ovo je ipak seljački forum i većina nezna ovu tehniku.ovi mlađi bolje barataju s tom tehnikom al nemožemo odbacit one koi neznaju s kompjuterom a imaju jaku volju za ovaj forum.niti ja nisam baš neki stručnjak al eto snalazim se nekako i ja se neljutim kad mi žućo nešto izbriše:supz:ja ću opet napisat i ok.u al sam se raspiso pozdrav....................:supz::supz:
 

firemanpeter

Dobro znana faca
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,887
Nije za tebe nego za TV 731A koji je napisal o nekim problemima o hidro glavi koje je imao. Ali taj post je obrisan pa izgleda kao da se nanosi na tebe.
 

tomo522

Aktivni član
Tu od
8 Sij 2012
Poruka
699
Nije za tebe nego za TV 731A koji je napisal o nekim problemima o hidro glavi koje je imao. Ali taj post je obrisan pa izgleda kao da se nanosi na tebe.

ee to je nešto drugo jer vidim da ništ ne kužim...pozdrav kolega:supz:
-----------------------------------------------------------------

e ,,žuti,, nije ni tebi lako s nama seljačićima ha haa...
 
N

Nito

Guest
.....................................................................................................


@Nito - Toma odlično izgleda:supz:
A ručni gas ti je potrebniji nego nožni, da nezezaš obrtaje motora!
Gledaj što pre da ga kompletiraš i dovedeš u ispravno stanje.
Neka striktna uputstve za to, baš i nepostoje...jednostavno ako treba rasklopi, pregledaj malo i sve će ti biti jasnije, izgleda komlikovano ali nije
Inače jedna sajla ide u istu kutiju gde vodi sajla od nožnog gasa, a druga sajla ide do leptirića za gašenje traktora!





"Svakoga dana, u svakom pogledu sve više napredujem"
29qazo8.gif

Znači ti vijci imaju funkciju veliku, i nisi bezveze postavljeni.

pozzz joe!:weedman:

Pozz svima, hvala na savjetima... ma vec sam dogovorio kod seoskog mehanicara malo pregled ,servis,da mi ove sitnice napravi, nego htio sam pitati, imam uputstva koja pisu za TV 818, 821, 830, ali nigdje bas za TV 822, pa me zanima ako tko moze mi napisati, koja ulja idu za motor, diferencijale, hidrauliku, i koje količine, da sada negadjamo on i ja bez potrebe, da olaksam covjeku...

A malo ga je pregledao, vidio sta treba i oko gasa, cini se da su one plastikice otisle ne vucu gas, gase ali ne daju na rucnom, treba promijeniti onu gumu ispod rezervoara sto amortizira u voznji, stara istrosila se.... i tako... pregledat ce ga cijelog... sve vidjeti, sta treba promijeniti, sta treba podmazati i onda cemo biti spremni, jer dva prikljucka bi trebala doci...

LP
TONI:D
 

joekiki

Dobro znana faca
Tu od
21 Lis 2008
Poruka
1,318
Pozdrav svima!
@Nito - što se tiče tih uputstva, u globalu je sve isto kod svih modela, samo se motori razlikuju!
U uputstvu piše da ide 10lit ulja sae90 u prednji i zadnji trap, al ja kad sam menjao kod mene, nije bilo dovoljno kad sam usuo po 10lit...naime u prednji trap sipao 14lit, u zadnji 11lit da bi crta na merici bila do sredine(merica zavrnuta)! Tako da ima netačnih podataka u uputstvima...koliko sam ja uspio skužiti.
A motor je kod tebe Ruggerini, i nepoznajem taj motor...
Jedino ako ti pomaže...@ARNO - je skenirao priručnik ruggerini motora, pa malo prelistaj, dobro će ti doći...

priručnik - http://www.sendspace.com/file/hujkcq

pozzz joe!
 

ssucur

Dobro znana faca
Tu od
2 Lis 2010
Poruka
1,644
Morao si imati pomoćnika.:lol:
picture.php

picture.php

AAAAAAAAAA drži fotoaparat.
He he, gdje si izgubio blatobrane...?

Uz malu pomoć slike dobro izgledaju :supz::supz:

Kako mi se čini sve dobro napraviš , samo trebaš naštimati rezoluciju na 800 x 600 i biti će sve ok :partyman:


pozzzz Žuti
Dali se to odnosi na mene ili TV 732 A.?
 
Posljednje uređivanje:

tv 732 A

Član
Tu od
31 Ožu 2012
Poruka
138
a gume naopak?

jeste prijatelju, gume su naopako okrenute jer mi u stvarnom stanju traktor gazi žito, a blatobrane sam poskidao jer nemogu gume da se okrenu od njih pa kad sam završio svoj dio posla sve je vraćeno u normalu, mada tomica izgleda ružan ovako :rolfer:, al je i za ovaj dio posla efikasan :finga:
 

tv 732 A

Član
Tu od
31 Ožu 2012
Poruka
138
sve je dobro ak nemaš naviku ko ja naslanjat se na blatobrane

ha ha ha, ista nam je izgleda mana, nije samo da se naslanjam na njih, nego i noge ispružim na prednji trap, nekoliko puta mi je pneumatik uhvatio ruku
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh