• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Generalno o Tomo Vinković traktorima

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

firemanpeter

Dobro znana faca
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,887
Pozdrav Zaha
Dobro obavljen posao, izboljšanja su ti za 5 :D

Krompironja, ne zoveš se ti bezveze tako :D

Nito
Traktor je uredan ko i sve ostalo što se vidi na slikama.
Inače ljevi doboš ti izgleda mastan pa neznam dal je to nekim slučajem tako ili ti viri ulje iz rukavca u kočnice. Ne bi bilo dobro da se i kočnice podmažu.
 
Posljednje uređivanje:
N

Nito

Guest
Hvala lijepa, dobar je, dok sam se odlucio koji traktor,gledao sam ih par TV 420 2 modela, jedan mislim 730, i tako jos nekih par, ovaj mi nekako naj bolji ispao,nisam neki strucnjak, niti imam iskustva,ali eto kao pocetnik njega sam gledao sam, ove prije sa dvojicom mojih strucnjaka za traktore :)))

Kazu oni da na kraju ipak najbolje ja sam odabrao...

Htio sam pitati postoje li plugovi DUBICA za ovaj moj TV 822???

Planiram gledam neke polovne kupiti...
LP
 
N

Nito

Guest
Pozdrav Zaha
Dobro obavljen posao, izboljšanja su ti za 5 :D

Krompironja, ne zoveš se ti bezveze tako :D

Nito
Traktor je uredan ko i sve ostalo što se vidi na slikama.
Inače ljevi doboš ti izgleda mastan pa neznam dal je to nekim slučajem tako ili ti viri ulje iz rukavca u kočnice. Ne bi bilo dobro da se i kočnice podmažu.

Ma to sam ja malo ove neke spojeve podmazivao,ali da traktor ide kod majstora na redoviti pregled ide,ulje,filteri,podmazivanje... :)
 

deva

Član
Tu od
7 Tra 2009
Poruka
140
Pozdrav svima!

@stjepko - nadam se da si dobro obavio trgovinu...ako nije tajna, koliko si platio taj prednji trap sa motorom?
Uglavnom, srećan rad i šarafanje...;)

@BaTeK - dobar ti ovaj fazon bojanja na travi...
Posle kad izraste, pokosiš i nema nigde tragova boje...

Pitanje???
Danas gledam ovu sliku od @firemana...i neznam čemu to služi ili za čega je namenjeno?



pozzz joe!:weedman:

Nažalost, danas sam saznao, drže ležajeve, jedan se rasuo pa napravio dar-mar, drugi počeo.
 

isalopek

Aktivni član
Tu od
15 Ruj 2010
Poruka
526
Nažalost, danas sam saznao, drže ležajeve, jedan se rasuo pa napravio dar-mar, drugi počeo.

Ček...ovi šarafi drže ležajeve ili??? Jer je meni na tom mjestu nekakav imbus šaraf i kad sam ga izvadio počelo je ulje curiti i onda sam ga natrag stavio, al onak...da ne curi ulje...!!!
 

zaha

Član
Tu od
22 Velj 2012
Poruka
88
Evo jos jedno izboljsanje na tomici

- oblozena kutija od alata nema vise zveckanja u toku voznje

10072012191.jpg


10072012190.jpg


10072012189.jpg


i napokon proba grna (samo jos fali snijega hehe) nisam mogao spojiti na tomicu jer mi je falio pelaz od hidraulike da spojim kabal sa stekerom (spojka)

12072012192.jpg


12072012193.jpg


12072012197.jpg
 

tomo522

Aktivni član
Tu od
8 Sij 2012
Poruka
699
tomo522

zaha::::sve 5 možda je cilindar malo predug al bitno je da on odradi svoe:supz:
 

darkohittner

Član
Tu od
5 Srp 2009
Poruka
203
Hvala lijepa, dobar je, dok sam se odlucio koji traktor,gledao sam ih par TV 420 2 modela, jedan mislim 730, i tako jos nekih par, ovaj mi nekako naj bolji ispao,nisam neki strucnjak, niti imam iskustva,ali eto kao pocetnik njega sam gledao sam, ove prije sa dvojicom mojih strucnjaka za traktore :)))

Kazu oni da na kraju ipak najbolje ja sam odabrao...

Htio sam pitati postoje li plugovi DUBICA za ovaj moj TV 822???

Planiram gledam neke polovne kupiti...
LP
kada ti dojadi taj traktor ja sam ti prvi kupac ....motor odlićan nema vibracija velikih a snaga zadovoljavajuća ,utege si još pribavi i ori frezaj malčiraj špricaj .....taj traktor obečava ...

došlo vrijeme da ga malo osvježim za sada bi mi trebale gumice ventila i limići koji idu pod cilindar jer mislim da ću brusiti glavu motora ,ako bude trebalo karike raditi možda i njih gdje kod koga i koliko para .....
nije hitno ali do jeseni bi morao imati .....
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

zaha

Član
Tu od
22 Velj 2012
Poruka
88
BRANE30
Ne znam ni ja, to je otac negdje utrefio tako da sam koristio ono sto sam imao kod kuce.

U potpunosti se slazem sa KRUMPIRONJOM od viska glava ne boli, najbitnije je da odradi posao.

Pozdrav
 
Posljednje uređivanje:
T

tuaregr10

Guest
Evo slika i mog TV 822

:)


nije mi spojen rucni gas,imam sajlu,pa ako tko ima uputstva ne izvoli :)



i jedna za kraj ove serije :D

pozz

Pozdrav Nito :arrow:
Traktor ti izgleda vrlo lijepo i očuvano, svaka čast :shock:. Vidim da se održava, samo napravi gas, nabavi si arnjeve i "tjeraj":fball:!

Evo jos jedno izboljsanje na tomici

- oblozena kutija od alata nema vise zveckanja u toku voznje



i napokon proba grna (samo jos fali snijega hehe) nisam mogao spojiti na tomicu jer mi je falio pelaz od hidraulike da spojim kabal sa stekerom (spojka)

Pozdrav zaha :mrgreen:
Svaka čast za "izboljšanja"...:supz: Ralica izgleda lijepo i čvrsto, jako lijepo napravljeno ..., a sad je skidajte dolje sa traktora, ne dozivajte snijeg :axe:.
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

tomo420

Član
Tu od
20 Sij 2011
Poruka
710
ništa ni veliko, ja sam ju napravio pa imam kratki cilindar pa samo jebe ako je naravan teren, čim duži to bolji

slažem se...i moj je dosta velik(mislim cilindar:mrgreen:) i na neravnom terenu se super ponaša....

 

Jozef

Član
Tu od
17 Ruj 2010
Poruka
413
pozdrav svima :partyman:

evo da se i ja malo javim ;)
imao sam malu havariju na svojem 419,ostao bez zadnjeg pogona i hidrahlike...
u difu otišli planetari i sateliti,na osovinici hidro pumpe ripna,iz đepa odletjelo 600 kunića i tjeraj dalje :rolleyess:
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh