• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Generalno o Tomo Vinković traktorima

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

brane30

Član
Tu od
9 Velj 2011
Poruka
533
Hvala na odgovoru, znaci ovo su te dimenzije koje su na njemu ubacene i jos jedno pitanje dali oni mogu zavariti one kugle na pocetu i kraju cilindra.

to sam moras zavariti
 

zaha

Član
Tu od
22 Velj 2012
Poruka
88
to sam moras zavariti

Kako je to najbolje uraditi a da se nista unutra ne osteti, pitam jer do sada nisam nista vario po klipovima pa da ne bi zaj... :madmana:
 

tomo522

Aktivni član
Tu od
8 Sij 2012
Poruka
699
ha haa kako ih je lijepo vidjet:partyman:neznam samo čiji je onaj zelenko:finga:
 

zaha

Član
Tu od
22 Velj 2012
Poruka
88
Prvo jedan pozdrav :partyman: za sve nase drage forumase,
Evo da podijelim s vama jos jedno izboljsanje na svom tomeku,evo kako sam ja rijesio da hidraulika nije pod stalnim opterecenjem.
par slicica;

03082012232.jpg


03082012230.jpg


03082012231.jpg


Prvobitno sam mislio da uradim kao kod imt-a da ide cijev u cijev ali kod ovih manjih tomica je to malo teze izvesti, za to bi odgovaralo kao kod firemanpetera kod njega ima dovoljno prostora za to.
 

zaha

Član
Tu od
22 Velj 2012
Poruka
88
Ma ne pusta hidraulika kod mene ni milimetra nego sam ovo stavio iz razloga sto cu da napravim jedan teg slican onome kao sto je u Grofa radi ralice tako da kada ga odignem samo stavim bolcne i hidraulika je slobodna nema nikakvog opterecenja nema nista da trpi. A ujedo moze i da sluzi za bilo koji drugi tezi prikljucak koji treba nositi na duzi put.
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,077
Kod mene da malo,ma ako idem na duže stavim lanac pa je na lancu...ali dobra ideja mozda je posudim...nego jel ti to imas arnjeve...Ja mislim da nisam vidio slike tvojih arnjeva?
 

zaha

Član
Tu od
22 Velj 2012
Poruka
88
Kod mene da malo,ma ako idem na duže stavim lanac pa je na lancu...ali dobra ideja mozda je posudim...nego jel ti to imas arnjeve...Ja mislim da nisam vidio slike tvojih arnjeva?

Slobodno se bacaj u izradu slike su tu da bi pomogle kome trebaju, a arnjevi su na 1493 str. post br.14930
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,077
Slobodno se bacaj u izradu slike su tu da bi pomogle kome trebaju, a arnjevi su na 1493 str. post br.14930

A vidio sam nego je bila samo jedna slika pa sam zaboravio da sam vidio haha..da ali sada sam napravio sve na 3T sad mi to ne paše :/
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,077
Mislim da su za ove male traktore bolji oni malceri ko freza...mislim da je lakse ono vrtit nego ove...Nadam se da ce ti ispast dobro,drzim fige
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,077
Nije u mene mali.:oops:

Heheheh...dobro kako ti kazes :D ali znas na sta sam mislio hehhe,radio sa malcerom i nekako mi se svida vise ona druga izvedba..e i inace ja sam jos kad si stavio slike od onog narancastog komada znao da se radit malcera...imas cak i napisano hehhe
 

ssucur

Dobro znana faca
Tu od
2 Lis 2010
Poruka
1,644
He, mali smo, ali veliki ljubitelji Tomica.:lol:
Biće i onaj malčer samo da osovinu sredim.:drinkers:
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh