• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Generalno o Tomo Vinković traktorima

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,218
Re: TOMO VINKOVIĆ

Ima jedna predelava, na Vašem forumu, TV 418 u Brivnik 18, samo kaj ju nemrem najti...
 

abarth

Aktivni član
Tu od
17 Sij 2013
Poruka
2,427
Re: TOMO VINKOVIĆ

Nije dugo kad sam i ja tražio ostali su postovi od drugih ali ove od brivnika je član izgleda obriso ali bile su dobre fotke od izrade.
 

ssucur

Dobro znana faca
Tu od
2 Lis 2010
Poruka
1,644
Re: TOMO VINKOVIĆ

Ima jedna predelava, na Vašem forumu, TV 418 u Brivnik 18, samo kaj ju nemrem najti...

Ovo?:icon_hang:
21058138.jpg

21058139.jpg
 

bodul20

Član
Tu od
3 Ožu 2013
Poruka
188
Re: TOMO VINKOVIĆ

prvo isprike jer sam poludio sa ovim postavljanjem slika jer mi ne radi ako prije pa ne znam ako će funkcionirati.uglavnom.krenuo ja danas da ću zamijeniti filter goriva jer sam prije par mjeseci nabavio novi a nikako da to riješim.i tako skinem ja dolje onu kadicu i vidim da je filter koji je unutra drugačiji ali nisam obazirao pažnju dok nisam probao novi stavit.novi je preširok da bi uopće ušao u kadicu.
ovo je filter kojeg sam ja dobio (btw ako nekome treba prodajem ga.30 kn+ppt toliko je i mene izašao)

http://img694.imageshack.us/img694/8559/vlp3.jpg

a ovo je filter kakvog ja imam

http://img191.imageshack.us/img191/1655/g1ol.jpg

http://img841.imageshack.us/img841/6425/19c1.jpg

na njemu piše Mann (kao kamion) i čini mi se j707.jel mi može reć netko di mogu takvoga nabavit
 

Å¡pico

Član
Tu od
31 Srp 2013
Poruka
44
Re: TOMO VINKOVIĆ

Kamion je MAN, a filter je MANN :)
Ako se ne varam, mislim daje Tokić zastupnik za Mann u RH.
Ako ne nađeš, uvijek se možeš obratiti mailom proizvođaču da zastupniku pošalje jedan

Pozdrav
 

bodul20

Član
Tu od
3 Ožu 2013
Poruka
188
Re: TOMO VINKOVIĆ

Kamion je MAN, a filter je MANN :)
Ako se ne varam, mislim daje Tokić zastupnik za Mann u RH.
Ako ne nađeš, uvijek se možeš obratiti mailom proizvođaču da zastupniku pošalje jedan

Pozdrav

vidi stvarno.nisam uopće išao za tim.hvala na info :smile:

puknuti hvala na linku.sad si me u depru bacio :icon_e_surprised:
probam ga prodat dalje za istu cijenu.čak piše i na kutiji da je 30 kn tako da ne muljam.zajebo sam se, probat ćemo iz toga nešto naučit a sad idemo dalje tj idemo probat prodat taj filter :frown:
 

tomo420

Član
Tu od
20 Sij 2011
Poruka
710
Re: TOMO VINKOVIĆ

Nemaš zašto bit u depri,to su okvirne cijene otprilike svuda u većini trgovina autodijelovima ( tih 30kn)...toliko sam i ja za svojeg dao...
 

edosoko

Dobro znana faca
Tu od
5 Svi 2008
Poruka
1,381
Re: TOMO VINKOVIĆ

ulje, filtere, mast, semering, ležaj....ne tražiti za taj i taj traktor ili vozilo, dosta trgovina jedva čeka takve da ih nemilosrdno "odriješi"

pretpostavljam da se radi o 730 ili 731.....ali nije ni bitno, mislim da uložak odgovara od ursusa, nisam 100% siguran, taj stari filter u kesu i traži po njemu

unico ima dobar katalog online, klikni ovdje pa premjeri stari i unesi dimenzije, dobit ćeš oznaku filtera

u zadnje vrijeme izbjegavam sve osim unico, nekoliko puta sam se namučio zbog variranja od nekoliko desetih u dimenziji
 

bodul20

Član
Tu od
3 Ožu 2013
Poruka
188
Re: TOMO VINKOVIĆ

730 je u pitanju.ok.probat ću sa tokićem pošto je on recimo tu neki najbliži u Crikvenici pa da vidim što oni kažu.iako meni se čini da je model j707.broj je 707 sigurno samo me slovo muči.
hvala na pomoći :smile:
 

Hele

Dobro znana faca
Tu od
6 Sij 2013
Poruka
1,962
Re: TOMO VINKOVIĆ

Koliko je teško nabavit dijelove za 826?
Jedan kolega sa foruma me upozorio da ih izbjegavam zbog Slavia-inog motora a treba mi nešto te snage, 830 nisam vidio u oglasniku od zime-proljeća.
 

brane30

Član
Tu od
9 Velj 2011
Poruka
533
Re: TOMO VINKOVIĆ

dosta tesko navodno samo ih ima u jaski tako bilo receno
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Hele

Dobro znana faca
Tu od
6 Sij 2013
Poruka
1,962
Re: TOMO VINKOVIĆ

Kad bi ih bilo u Jaski bi bilo super, dost mi je blizu. Jel imaju jos koju manu osim nabave dijelova?
 

ssucur

Dobro znana faca
Tu od
2 Lis 2010
Poruka
1,644
Re: TOMO VINKOVIĆ

Sve je isto kao kod 830, samo motor razlika.:icon_rolleyes:
20367667.jpg

20453673.jpg
 
Posljednje uređivanje:

mrki_grapska

Član
Tu od
25 Srp 2013
Poruka
107
Re: TOMO VINKOVIĆ

pozdrav evo mene opet konacno sam nasoa vremena da sredim hidrauliku evo vako rasklopio sam pumpu izvadio onaj klip sutra cu sve gumice uzeti ali mi nije jasno gdje ide ova crna gumica sa ove slike (KOD MENE JE NEMA)
20368940.jpg

i takodje mi nije jasno sta ide ovdje gdje je strelicom upuceno kod mene stoji nesto kao karika (zaptivac) a ja mislim dbi tu trebala gumica al opet bi da vas pitam
20368937.jpg
 

Å¡pico

Član
Tu od
31 Srp 2013
Poruka
44
Re: TOMO VINKOVIĆ

Mrki, ajde javi gdje si kupio gumice, i koliko koštaju. I ja moram promijeniti gumice na hidro pumpi na Pasqualiju, ali je ista kao ova gore na slici

Pozdrav
 

BaTeK

Član
Tu od
20 Pro 2008
Poruka
302
Re: TOMO VINKOVIĆ

pozdrav evo mene opet konacno sam nasoa vremena da sredim hidrauliku evo vako rasklopio sam pumpu izvadio onaj klip sutra cu sve gumice uzeti ali mi nije jasno gdje ide ova crna gumica sa ove slike (KOD MENE JE NEMA)
20368940.jpg

Ako me spomin nevara....

Jedan O-ring ide v matico, i jeden O-ring ide ovamo upriliko 1cm od navoja dole....

20368939.jpg
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh