• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Generalno o Tomo Vinković traktorima

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

BaTeK

Član
Tu od
20 Pro 2008
Poruka
302
Re: TOMO VINKOVIĆ

to je hidraulicna kipa ?

Da

18354281.jpg
 

abarth

Aktivni član
Tu od
17 Sij 2013
Poruka
2,427
Re: TOMO VINKOVIĆ

pozdrav drugari proletos sam kupio tomu 419 pa sam nabiavioo poluge neznam nija od cega pa bih da ih kad dobijem vreme montiram.
samo bi molio nekog da mi stavi neke mere koliko su dugacke od bolcnova ispod traktora do kraja ka kopčanju,i koja je standardna sirina kacenja na priključcima za tomu??.kod traktora je 85-7 mislim vecih.unapred hvala gledo sam slike kroz temu samo mi fale dimenzije.
c8g8.jpg
Dužina između centra uški je 46cm.
lgtg.jpg
Ova origi poluga sa rupama ima razmak među radnima polugama 41cm.Priključke koje sam radio sam prihvat za poluge dao na 50 cm među polugama.Kod kolege na 420 sva uradila po mome 822 i sasvim odgovaraju razmaci i dužine.
 

mrki_grapska

Član
Tu od
25 Srp 2013
Poruka
107
Re: TOMO VINKOVIĆ

pozdrav evo napravio sam neki plan za prikolicu original tominu 2 tone znaci plan sasije. platoa i stranica a detalji ce biti uskoro cim nadjem malo vremena nastavljam sa skiciranjem
SASIJA
Sasija.png


PLATO
Plato.png


BOCNE STRANICE
Bocne_stranice.png


ZADNJA I PREDNJA STRANICA
zadnja_i_prednja_stranica.png


LIJEP POZDRAV
 
Posljednje uređivanje:

mrki_grapska

Član
Tu od
25 Srp 2013
Poruka
107
Re: TOMO VINKOVIĆ

Upravo si ljudima uštedio dosta muke..:icon_thumright:
znam te muke sam imao i sam pa sam odlucio potraziti originalnu prikolicu premjeriti je detaljno i poslikati i sve to lijepo skicirati i postaviti ovdje.
lijep pozdrav
 

mikser

Član
Tu od
7 Velj 2012
Poruka
322
Re: TOMO VINKOVIĆ

mrki sto nebi unutrasnje cevi na platou stavio poreko bilo bi jace manje bi se uvijale,i islo bi ti manje cevi.
 

mikser

Član
Tu od
7 Velj 2012
Poruka
322
Re: TOMO VINKOVIĆ

MRKI sto nebi stavio popreko cevi unutrsnje od platoa,bile bi jace i manje se uvijale na duzinu,ali stavi i njih 50 30 al ređe ne toliko kao ove, verovatno ides lim preko 2 ili 3.
 

mrki_grapska

Član
Tu od
25 Srp 2013
Poruka
107
Re: TOMO VINKOVIĆ

MRKI sto nebi stavio popreko cevi unutrsnje od platoa,bile bi jace i manje se uvijale na duzinu,ali stavi i njih 50 30 al ređe ne toliko kao ove, verovatno ides lim preko 2 ili 3.

tako stoji na originalnoj samo sto na sredini poprijeko stoje jos 2 cijevi 5x3 ali ih nisam ucrtao morat cu ponovo ici mjerit neznam na kojem su razmaku inace one su zbog kipe pa nebi da ih stavljam po svojoj procijeni
 

mrki_grapska

Član
Tu od
25 Srp 2013
Poruka
107
Re: TOMO VINKOVIĆ

MRKI sto nebi stavio popreko cevi unutrsnje od platoa,bile bi jace i manje se uvijale na duzinu,ali stavi i njih 50 30 al ređe ne toliko kao ove, verovatno ides lim preko 2 ili 3.

eto malo sam izmjenio a sto se tice poprecni cijevi nek svatko sebi razmice onoliko koliko mu je za kipu potrebno jer nisu svi oslonci na cilindrima isti.

pozdrav
 

ssucur

Dobro znana faca
Tu od
2 Lis 2010
Poruka
1,644
Re: TOMO VINKOVIĆ

21086118.jpg

MRKI sto nebi stavio popreko cevi unutrsnje od platoa,bile bi jace i manje se uvijale na duzinu.
21086119.jpg

21086120.jpg

21086121.jpg

21086122.jpg

Tri put mjeri, jednom sijeci.:icon_scratch:
 

abarth

Aktivni član
Tu od
17 Sij 2013
Poruka
2,427
Re: TOMO VINKOVIĆ

Jedna od danas,za prevoz ovog najbolji je gumenjak prikolica je premale dužine.Samo za vožnju nizbrdo treba još jedan da koči i to tak da sa traktorom ne treba kočit.
7s9u.jpg
 

mikser

Član
Tu od
7 Velj 2012
Poruka
322
Re: TOMO VINKOVIĆ

SSUCUR ti je dao prave slike jedino mi se nesviđa sistem sa te prve slike bas je jadno i vec je uvijeno kad bolje pogledas zamisli tek sa dve tone kad kipa!!!ove ostale su ti bas ojacane a ti radi kako ti volja.
najgore mrzim kad se to vremenom izuvija. zato to navreme uradi pismeno.
 

abarth

Aktivni član
Tu od
17 Sij 2013
Poruka
2,427
Re: TOMO VINKOVIĆ

Ni kod nas nije drukčije ali ponekad treba reskirat.Kazna ne bi bila baš mala.Bez signalizacije,bez kočnice u traktoru pa i još bi plavi znal nač.:icon_e_wink:
 

tomotraktor

Aktivni član
Tu od
16 Pro 2012
Poruka
412
Re: TOMO VINKOVIĆ

Današnje vađenje krompira.

attachment.php

attachment.php

attachment.php

attachment.php


Urod nije za pohvalit, ali šta je tu je. LP
 

Prilozi

  • slike 002.jpg
    slike 002.jpg
    82 KB · Pregleda: 6,433
  • slike 003.jpg
    slike 003.jpg
    81.6 KB · Pregleda: 3,037
  • slike 005.jpg
    slike 005.jpg
    83 KB · Pregleda: 3,261
  • slike 008.jpg
    slike 008.jpg
    81.3 KB · Pregleda: 2,043
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh