• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Generalno o Tomo Vinković traktorima

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

tomo522

Aktivni član
Tu od
8 Sij 2012
Poruka
699
tomo522

Ja sam novi na forumu pa me zanima da li znate nekog da prodaje ralicu za TV 523 i kolika je cijena.
Unaprijed hvala :?

za ralicu neznam jer ja sebi budem sam radio a cijena?????oko 4-5000kn kako naletiš:partyman:
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,034
Evo jedan pe-18 sa zanimljivim motorom


[YT]http://www.youtube.com/watch?v=N_QwNUEVcdU[/YT]
 
Posljednje uređivanje od moderatora:
S

staffmen

Guest
zanimljiv ovaj TV-ejac sa ovim motorom... To od golfa 2 ne?!:scratch:scratch
Ak je ovo na kraju ful gas onda cak i nejde prebrzo...al zvuk je odlican:gitarist::gitarist:
 
S

staffmen

Guest
bogme pa na njemu pise TURBO dizel... golf je bil obicni.
Mogu si mislit kak je getriba sretna s tim motorom:axe::axe:
 

ARNO

Dobro znana faca
Tu od
10 Sij 2011
Poruka
1,585
to ti je isuzu motor 1.7 td od 82ks,to se ugradivalo u opele

To i nije više P18 nego P82 ,he heee , traktor je zakon , vodeno hlađenje a o hidrouliku da i ne govorimo , ogromna snaga , samo što če biti kada nešto u getribi rikne od tereta ,,,, kako če se onda snaći ,,,, ili je traktor toliko izdržljiv da je NEUNIŠTIV , kod "tome" moramo i na to računati :lol:
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,034
Evo i jedan video od danasnjeg oranja s tomekom..

[YT]http://www.youtube.com/watch?v=aivbCxVQY3U[/YT]
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

ARNO

Dobro znana faca
Tu od
10 Sij 2011
Poruka
1,585
Evo i jedan video od danasnjeg oranja s tomekom..

Mislim da ti kotači propadaju dublje nego što oreš :madmana: a onu stjenu sa pluga treba SKINUTI ,,,,,,,,,,,,,,,,,, :madmana: ako plug ne ide u zemlju znači da ne valja lemeš , a tvoj izgleda da je stvarno u k.... , :cry:
daj ga otkovati ili kupi novi , oračeš lakše i kvalitetnije
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,034
Posluso bi te ja da je plug moj ali nije ja ga samo tu i tamo posudim...ma on ide sasvim ljepo u zemlji u normalnim uvjetima ali tu sam sve zgazio kada sam zemlju vozio..
 

ARNO

Dobro znana faca
Tu od
10 Sij 2011
Poruka
1,585
Posluso bi te ja da je plug moj ali nije ja ga samo tu i tamo posudim...ma on ide sasvim ljepo u zemlji u normalnim uvjetima ali tu sam sve zgazio kada sam zemlju vozio..

Za što sam i kada sam pisao mislio da plug nije tvoj :madmana::madmana::madmana:
 

dukic

Član
Tu od
8 Velj 2012
Poruka
32
Ja sam novi na forumu pa me zanima da li znate nekog da prodaje ralicu za TV 523 i kolika je cijena.
Unaprijed hvala :?

Pozdrav novom clanu!! Zavisi odakle si, ima covjek iz Buzima kod Bihaca prodaje za 640 km tj. oko 330 eura ako ti odgovara i ako budes brzi jer imam i ja namjeru da je kupim samo je pitanje vremena kad cu otici. Pozdrav!!!

povario sam ga sa CO2 a o ljepljenju nisam ni konto jer šta ja znam mislim da je bolje varit:partyman:ma počeo sam sa rosvajnim elektrodama al mi nekako sporo a sad je gotovo i ja prezadovoljan a stane 11 litara nafte budem ga sutra malo posliko:supz:

Pozdrav tomo!!! Nisam neki specijalista za varenje ali znam da se rosvaj (rostfrei) vari samo sa rosvajnim elektrodama iz razloga sto se drugi materijali "ne podnose" pa ce doci do brzog koroziranja bez obzira sto je rosvaj. Daj boze da se tebi to ne desi ali kod mene se uvijek desavalo da korozira tamo gdje se vari bez rosvajdnih elektroda
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

tomo522

Aktivni član
Tu od
8 Sij 2012
Poruka
699
tomo522

e kolega dukić nije tu problem hrđa jer ga izvana svejedno farbam a unutra je nafta i nemože zahrđat :supz:eek:rginalni su od običnog crnog lima pa nehrđaju unutra a vani su pofarbani......pozdrav:partyman:
 

tomo420

Član
Tu od
20 Sij 2011
Poruka
710
e kolega dukić nije tu problem hrđa jer ga izvana svejedno farbam a unutra je nafta i nemože zahrđat :supz:eek:rginalni su od običnog crnog lima pa nehrđaju unutra a vani su pofarbani......pozdrav:partyman:

onda čemu ga radiš od rostfraja ako češ ga svejedno farbat????:scratch
 

stefanmkd

Član
Tu od
8 Ruj 2010
Poruka
417
e kolega dukić nije tu problem hrđa jer ga izvana svejedno farbam a unutra je nafta i nemože zahrđat :supz:eek:rginalni su od običnog crnog lima pa nehrđaju unutra a vani su pofarbani......pozdrav:partyman:

i koji djavol si ga napravio od inoksa kad ga farbas?:madmana::madmana: a i onako inoks ne podnosi farbu.
Mogao si od tog inoksa da napravis dobar auspuh, al dobro ti si znas
 

dukic

Član
Tu od
8 Velj 2012
Poruka
32
e kolega dukić nije tu problem hrđa jer ga izvana svejedno farbam a unutra je nafta i nemože zahrđat :supz:eek:rginalni su od običnog crnog lima pa nehrđaju unutra a vani su pofarbani......pozdrav:partyman:

U redu, kako hoces, ali ja ti kazem da ce korozirati sam var tj. sastav rosvaja i drugog materijala, vidjeces vremenom, ja bi volio da cujem i drugu verziju ali sacekaj mjesec dva pa javi jeli sve u redu
 

risolovac

Novi član
Tu od
18 Velj 2012
Poruka
17
pozdrav risolovac!

da ralicu sam radio a čuj trudio sam se da ispadne donekle dobro samo mi je žao šta nisam imao prilike vidjeti uživo nego samo na slici vidjeo gorencovu pa sam morao kombinirat sa mjerama al male su razlike u odnosu na orinal.

šta se tiče auspuha trebao bi čuti kako to fućka al sve se da napraviti nema šta se neda.

danas sam skinuo auspuh, nije nigdje šupalj, dihtungi mi se čine dobri, ali sam stavio druge i prišerafio nazad auspuh, puno je bolje, čak nije zapištao nijednom osim kada mu smanjim okretaje na minimum, tada je samo zapištao i dalje je bilo u redu. jel možda moguće da je otišao dihtung glave, pa i tu negdje probija
 

zagorje

Aktivni član
Tu od
4 Lis 2011
Poruka
357
pozdrav,molio bih jednu informaciju u svezi freze tv-95 ,nedostaju mi bočni limovi na haubi freze(pokrov freze) ,pa ako ima koja dobra duša da ima takvu frezu da mi izmjeri otprilike ove dimenzije koje su označene na slici i još onaj flah što prolazi kroz sredinu haube koji ima puno rupa po sebi ,koje je ukupne dužine i koliki je razmak od prve rupe gdje se pričvršćuje na frezu do prve rupe gdje se poćinje sa regulacijom visine haube ,unaprijed hvala [/URL
 
Posljednje uređivanje:

tomo420

Član
Tu od
20 Sij 2011
Poruka
710
pozdrav,molio bih jednu informaciju u svezi freze tv-95 ,nedostaju mi bočni limovi na haubi freze(pokrov freze) ,pa ako ima koja dobra duša da ima takvu frezu da mi izmjeri otprilike ove dimenzije koje su označene na slici i još onaj flah što prolazi kroz sredinu haube koji ima puno rupa po sebi ,koje je ukupne dužine i koliki je razmak od prve rupe gdje se pričvršćuje na frezu do prve rupe gdje se poćinje sa regulacijom visine haube ,unaprijed hvala [/URL


dimenzija lima ti je 580*220 a dužina flaha ti je 280 a razmak od prve rupe do one na kojoj ja imam trenutno namješteno je 180 mm
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh