• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Generalno o Tomo Vinković traktorima

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

dukic

Član
Tu od
8 Velj 2012
Poruka
32
PA DA NA PRVI POGLED ,,

covjek ne bih nikad primjeti da je neka igrica a jesu ga odradili nema sta pravi tomo :D

Ja bas pomislio koliko je covjek ulozio da ga sredi mogao bi i ja barem gume nabaciti

HTML:

1500 eura,

Moras dobro pogledati ispravnost jer za te pare kod nas ljudi kupe skroz ispravnu bez ikakvog ulaganja rade sa njom
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

vinkovic

Novi član
Tu od
23 Velj 2012
Poruka
12
HTML:
Moras dobro pogledati ispravnost jer za te pare kod nas ljudi kupe skroz ispravnu bez ikakvog ulaganja rade sa njom

ona je u odlicnom stanju, samo neznam kako pravi bale, neko mi rece da samo sveze hrpu sjena,da naj manje lici na kocku, pa znas li ti sta o njoj?
 

dukic

Član
Tu od
8 Velj 2012
Poruka
32
HTML:

ona je u odlicnom stanju, samo neznam kako pravi bale, neko mi rece da samo sveze hrpu sjena,da naj manje lici na kocku, pa znas li ti sta o njoj?

Ja znam samo da su dobre prese i dobro presaju ako su ispravne. Kod mene je covjek prosle godine presao sa takvom i ide super, zato kazem da uzmes nekog ko radi sa takvom pa da vidi. Mora da presa finu kocku to je sigurno,ako je ispravna
 
T

tuaregr10

Guest
pozdrav narode, danas sam gledao ovu presu, a nista neznam o njoj dali valja ili ne neznam

Pozdrav vinkvic :arrow:
Vizualno, balirka dosta dobro izgleda, ali to ništa ne znači :finga:. Najlakše ti je provjeriti da li valja ili ne tako da je isprobaš u radu, odnosno probaš u mjestu sa rinfuzom, i ako veže bale trebala bi biti dobra ;). Treba još provjeriti "petljače", da li su gdje vareni ili su gdje napuknuti :oops:. Mi imamo isto Welgericu, smo WSA 350, veća je nego ova na slici i zadovoljni samo s njom :weedman:. Kod mene u mjestu također ima nekoliko takvih sličnih Welgerica, i sve rade dobro :supz:.
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

ARNO

Dobro znana faca
Tu od
10 Sij 2011
Poruka
1,585
HTML:

ona je u odlicnom stanju, samo neznam kako pravi bale, neko mi rece da samo sveze hrpu sjena,da naj manje lici na kocku, pa znas li ti sta o njoj?

Koliko ja znam o prešama , a neznam skoro ništa !!! Postoje VISOKO I NISKO tlačne , a ove nisko tlačne rade male i lagane bale kao kockaste ali baš i ne po izgledu , imao je moj kum i rekao da su to bale kao jastuci ,, :rolleyess: istina lake i zgodne za tovariti ali za slaganje malo nespretnije , jer ipak to nije kocka :)
 

vinkovic

Novi član
Tu od
23 Velj 2012
Poruka
12
Pozdrav vinkvic :arrow:
Vizualno, balirka dosta dobro izgleda, ali to ništa ne znači :finga:. Najlakše ti je provjeriti da li valja ili ne tako da je isprobaš u radu, odnosno probaš u mjestu sa rinfuzom, i ako veže bale trebala bi biti dobra ;). Treba još provjeriti "petljače", da li su gdje vareni ili su gdje napuknuti :oops:. Mi imamo isto Welgericu, smo WSA 350, veća je nego ova na slici i zadovoljni smo s njom :weedman:. Kod mene u mjestu također ima nekoliko takvih sličnih Welgerica, i sve rade dobro :supz:.

eh super da ih neko i hvala, znades li kojih godina su se proizvodile
 
T

tuaregr10

Guest
eh super da ih neko i hvala, znades li kojih godina su se proizvodile

Hvalim ih zato što su stvarno dobre, je da nisu kao visokotlačne, ali je bitno da su ispravne i da vežu :finga:. Mi smo sa našom prošle godine napravili oko 5000 bala, i možda oko 50 ih nije svezala :prayer:. Proizvodile su se davno, zavisi od modela, ali 60 - ih i 70 - ih godina :shock:.
 
G

GROF

Guest
., odgovor, daje se.-

Gdje se može kupiti ručica za žmigavce za TV i koliko košta ako netko zna?


., lip pozdrav svim forumašima, kako starim?, svakako i NOVIM! ...

., ručica za žmigavce može se kupiti, /skoro za sve modele!/; u tvornici traktora; hittner i prima - Bjelovar., u dućanima rezervnih dijelova poljoprivrednih priključaka i opreme; masiva i agro-mehanika iz Bjelovara, te u ostalim dućanima vezanim za poljoprivredu - poljoopskrbu! ...

., ručica košta od; =100,00 do; =200,00 kn.- ...

., aj Bog!, čitamo - pišemo se ...
 

brane30

Član
Tu od
9 Velj 2011
Poruka
533
rucica za zmigavce, kratko-dugo svjetlo, i sirenu...(neke imaju i ablend)???
jeli pricate o ovoj rucici i ona kosta 100-200 kn ?



ak je tako odmah mi ju saljite postom !:mrgreen:
 

joekiki

Dobro znana faca
Tu od
21 Lis 2008
Poruka
1,318
Pozdrav svima!

Baš nedavno sam pitao za ručicu...
Reče prodavac preko telefona - da je kompletan uložak sa ručicom original za TV, žicama, i utikačem na kraju 30eura!
 

brane30

Član
Tu od
9 Velj 2011
Poruka
533
Pozdrav svima!

Baš nedavno sam pitao za ručicu...
Reče prodavac preko telefona - da je kompletan uložak sa ručicom original za TV, žicama, i utikačem na kraju 30eura!

meni lani rekli 385 kn
 

ćelo

Član
Tu od
6 Kol 2011
Poruka
662
ako nekome trebaju cipelice za tomeka velicina 7.5 x 16 za dogovor moze na PP zivjeli
 
Posljednje uređivanje:

Samir_732

Član
Tu od
1 Kol 2011
Poruka
241
ako nekome trebaju cipelice za tomeka velicina 7.5 x 16 za dogovor moze na PP zivjeli

ej ćelo pozdrav ma ja nebih nikad polovne cipale za tomaka sam novo ev ove na mojoj tomici su 10 godina i rahat a podrazumjeva se da su nove uzete
 

Prilozi

  • P1010593.jpg
    P1010593.jpg
    81.8 KB · Pregleda: 207

Milky

Član
Tu od
8 Tra 2008
Poruka
161
imaš u Masivi, to je tvornica djelova za TV u Bjelovaru, mislim da je oko 30-ak kuna i još poštarina ako želiš poštom, imaš broj samo uguglaj masiva bjelovar pa provjeri cijenu

Hvala na odgovoru! Znam gdje je Masiva-kupovao sam dijelove za TV tamo!
Samo 30-ak kn? To nije puno! Nazvat ću ih pa ćemo vidjeti! Pozdrav!
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh