• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

GOLDONI

TihoST1

Dobro znana faca
Tu od
1 Sij 2021
Poruka
130
Viddiimm da znaš priijašnjjeg vlasnnika, pozdrav istri. Sam se infformiram za motor,al me zanima sredina, kako u zglobu nema mazalica a vidim da ima lufta, a nije bilo kkad samm ga kupio, razmišljam da ga rastavim i sredim to
Ima kombinacija motora Lombardini Slanzi skupa u izvedbi Univerzala serije 230 pa do serije 930,a ovaj mi se čini po bloku motora više Slanzi motore tipo dva 920 G..no po fotografijama teško je reći.

Po ovoj oznaci ovo mi se čini daje motor Lombardini Slanzi 32 ks.Brojevi na oznaci markice upućuju na to.
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

ByZero

Član
Tu od
14 Sij 2019
Poruka
39
Pozdrav drustvo evo malo slika od prednje hidraulike za model Star 75 poslao prijatelj sa Zlatibora.. 😁👌
 

Prilozi

  • received_2842533676073193.jpeg
    received_2842533676073193.jpeg
    50 KB · Pregleda: 33
  • received_702184947091984.jpeg
    received_702184947091984.jpeg
    48.7 KB · Pregleda: 33
  • received_1590193037831255.jpeg
    received_1590193037831255.jpeg
    66.5 KB · Pregleda: 32

reider

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2012
Poruka
839
Zanimivo mi, da ove su prednje hidravlike samo na koljevko i nemadu nekve dodatne pojačitve do nazad. Smiješan mi je i sa ovakvim gumama a i sa arnijem pored kabine.
 

ByZero

Član
Tu od
14 Sij 2019
Poruka
39
Pozz rider i moj ima rollbar oni su po originalnoj specifikaciji dolazili bez kabine model TZA44 visoki i ovaj TZB44 niski. Kabina na mome i na ovome je ugradjena dodatno bar po ovome sto sam ja nasao po netu.. Evo slika u prilog:
Screenshot_20210120-112306.jpg
Gume je on radio od kamiona ove zadnje, a prednje od dzipa nekoga kaze bolje mu se pokazale po snijegu od klasicnih. Felge je pravio naknadno, originalne takodje ima 360.70.24, 280.70.18 na njima dosao iz Italije.
 

reider

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2012
Poruka
839
KAj to znači trije tipovi svakog modela(nizkog i visokog), pojma nemam. Još mi manje jasno,da je buka slična kod vozača kod modela sa il bez kabine. Svašta, jer ti ja mogu kazati, da se buka poveča sa kabinom trostruko sigurno, jer sam imao kupljenog sa arnijem i onda namijestijo kabino.Al pronašao sam na youtubu čovika, bog si ga znaj odakle je(piše u engelskom), da je demontirao original kabino, jer mu prebučan...Niti mi opet nije jasmo, kako ima taj Star, kojeg napominješ prednej kotače 18", jer mi se čini,da su ih svi imali 16". Osim, ak daš gore neoriginalno felgo i nizkoprosiječne gume, onda kužim.
 

ByZero

Član
Tu od
14 Sij 2019
Poruka
39
Sry rider moja greska na niskima su 16ske prednje gume, za buku u kabini i ja kazem da se vise cuje u kabini nego bez kabine. Ali ko ce im ga znati kako su to oni mjerili..
 

reider

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2012
Poruka
839
Znači ove gume davao je na original felge il kako razumijem,da su druge?
Čini mi se ,da ni širino gum original nije bilo 280 več virojatno 260/16"stavljeno...BAr katalogi kod novijeg modela tako kažu za ovaj komplet guma(šira verzija).
A oko buke:Buke kod ovih traktorčiča sa jahalnom verzijom kabine(mijenjač između noga) i pored toga bez nekve izolacije osim okrasnog lima zna se je užasna, ali prema kakvom Fiatu starom slično napravenom bar mu je mijenjač tiši i ne zuji ko đavo sa nekog harorskog filma. U mislima imam Fiat 70-56, kojeg sam par 10 satova vozijo.
 

ByZero

Član
Tu od
14 Sij 2019
Poruka
39
Zadnje 360 70 24 i prednje 260 70 16 te su dosle originalno u prijasnjem postu sam pogresno upisao otisao sam na moje gume od visoke verzije 280 70 18.
Rodjak ima Star 3070 2008godina takodje sa kabinom nisam primjetio da se cuje nesto manje od moga, kod njega je mjenjac sa strane..
IMG_20201205_161203.jpg
Evo jedna slika sa pranja na kraju sezone Star 75 djeluje puno masivnije i jeste sigurno 300kg tezi od Star 3070..
 
  • Like
Reactions: ZJ

reider

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2012
Poruka
839
Menjač mu je sa strane samo ova ručka od reduktora, ostalo, kdje imaš ti. Zbog širokih kotača masivnije traktor ponekad samo izgleda. Ovi su ti traktori razlike v težini najviše 100kg, ali jeste je tvoj dosta brži,jer sigurno je mijenjač bijo za 40 napraveni, al rođakov za 30. A kolikve su gume na tvome desnome?Koliko mi se čini su na ljevome od rođaka straga 320široke dal?Dal je u tvome unutra Đon deere motor?
 

ByZero

Član
Tu od
14 Sij 2019
Poruka
39
Malo sam to istrazivao po specifikaciji Star 3070 ima tezinu sa kabinom i tegovima oko 2300kg..
Dok Star 75 ima oko 2580kg sa kabinom i tegovima bar tako pise po papirima..
Uglavnom planiramo da ih gonimo na vagu i nas dvojicu zivo zanima koja je tezina i koja je razlika u tezini..
Kod moga:
420 70 24
280 70 18 🤗
Kod rodje:
320 70 24
240 70 16🚜

Kod mene je Johny 😬
IMG_20190106_152255.jpg
 

reider

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2012
Poruka
839
Najbolje kaže vaga da,tvornički podatci ponekad su varljivi, jer se nezna, kaj se ukupnop vaga. Nekvi vagaju suho težo,drugi vagaju tegove sa vozačem, ulji, naftu ...
Taj 3070 sličan je mome, osim tip motora malo se razlikuju. Katalog kaže ,da ima 1900,kabino mogu samo predpostavljati, koliko vaga, ali prednji uteg mu oskroglo 100kg. Ak predpostavim,da je kabina 200kg(po meni više nije nikako), ti je to 2200kg. Al može se na ove modelove Goldoniča dokupiti i tegove u stražnje kotače ,predpostalvjam opet,da jesu svaki po 50 kg i još to donese 100kg i imaš onda zaista 2300kg. KAžeš,da po papirima, nek bi model Turbostar 75 200kg više, ko bi znao odkdje. PAr kila da, al 200kg velik je kup gvožđa.
Ajde malo napiši il izvini, ak što pitam dva puta, neznam koga sam što pitao:
-Jel si mijerijo brzinu tom traktorčiču?ljeti 40 il i na haubi piše gdje naljepnica40km?
-dal ima za stražnji diferencial pedalo za stisnit nogom i dal idu na pedalo ispod kakvi kabli-struja?piše,da ima uključivanje pedalom ,koj je vezan na EH uključivanje.
-ima kočenje prednjeg pogona preko uključivanja pogona sa EH(ili ima neovisne hehaničke kod prednjih kotača)

MAda, sad sam gledao, ovi tvoji kompleti gum bili su največji komplet, koj bijo za dobiti. Izgleda,da ovi kotači koje nabrojavaš kompleti, su zamljenjivi međusobno, al modelovi, koji su nizki,ovakvih gum ne možedu staviti, jer dođe guma blatobranu straga u to sam siguran.Vidim kod sebe.

Ma gledaj, sve ima dobre i loše strane, pa i ti traktorčiči, nek ti vridno radi.!
 

ByZero

Član
Tu od
14 Sij 2019
Poruka
39
Uzmi rider da su samo gume teze cirka 100kg pricam o sve 4, veci prednji reduktori (6 sarafa u ovih manjih su 5), takodje veci bocni reduktori..
Puno manje plastike nego u novijih serija..
Sve to skupa da tu razliku u kilazi..
Mjerili smo preko gps aplikacije na telefonu moj ide oko 42kmh, rodjin oko 34kmh..
Da blokada je nozna pedala koja pali EH sklopku.
Prednje kocenje pali vucu preko EH sklopke i koci probao sam to prosle godine po snijegu zgodna stvar.. Nema te mehanicke prednje to imaju ovi Star 75 MAX modeli..
Blokadu prednju ima automatsku NOSPIN posto nema oznake na starim modelima kao na novima KO..
Mjerili Morao sam kontaktirati servisera da to potvrdi preko seriskoga broja sasije.
Zgodni su ti niski modeli skoro sam gledao na avto.net jednoga Star 100 niski model 2008 godina, zadnje gume 20col prednje 16col.. U planu sam nabaviti tako jednu masinu nisku bez kabine za mulcera..
 

reider

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2012
Poruka
839
Da. Predpostavljam da su i šire felge a i gume su veče-težje.
Što se tiče prednjeg reduktora, nepoznato mi je,kakve nak bi bila razlika, al logično mi je,da je prednji most sa mehaničkimi kočnicama potpuno drugačiji kao taj na novijih modelih 3070.A kakva je razlika medu tvojim mostom sa IST i mostom od mehaničkih kočnic turostar 75max, opet pojma nemam. Virojatno su samo krajne glavčine kod kotača različte, a most sam ko tak isti u centru. Glavčine su drugačije i kad imaš nizko i visuko verziju!. AN oko čini ti se sve slično, a onda sve je drugčije. Nikad neču razumijeti pametnih inženira pogotovo ne u firmi Goldoni, koji su se zakunili ostati na sasvim dobri stari mehanički tehnologiji,da su se išli spuštati u taj elektro kočenje. Pogledaj promijeniti su trebali osovine, kao izlazno glavo izpod mijenjača za pogon,struje i hidravliko preraditi, a tako jednostavno i bolje je bilo samo glavičine za mehaničko kočenje staviti i svi sretni i sigurniji. NEk mi čovik sproklinjo taj Turbostar 75 samo zbog tog IST, kojeg osijetijo sam,da bi najradije nekom inženiru sve ugurnuo to u anal. Neču se ponavljati,piše u temi ovdi. A na kraju, ko sam ja ,da si terem glavo zbog odluka inženira nekve firme,bolje iti sada od računara dole i skuhati si eno dobro kafu.
Oko brzin kretanja jeste tako jer sam i ja tako za mog izmerijo,al bogami na iberturah(i skoru gubijo sluh:rolleyes:).
Ovakvim kotačima kao veliš sa Star 100 kojeg si gledao jesam htijo prvo iti gledati jednog Quazara polovnog, al sudbina bila drugačija.Lp
 

Najnoviji postovi

Na vrh