• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Gorenje (Štruc) MUTA

raskriski

Član
Tu od
19 Tra 2014
Poruka
108
Ja kupio lani tog Kohlera od 9,5 KS i za sada pali i radi ko urica. Nije bučan i ne trese ali treba stavit na MTK male kotače jer veliki zapinju negdje oko čepova za ulje. Ili ,možda nešto podložiti da se malo proširi. Mali kotači ( 4x8 ) odgovaraju original mada je cijeli stroj onda nešto niži i mrvicu sporiji.
 

vocarcg

Aktivni član
Tu od
3 Ožu 2015
Poruka
899
ZJ sta bih ja trebao da doradim na moj MTK da bih u bliskoj buducnosti ugradio kardan na prikolicu?
 

Philby

Član
Tu od
21 Tra 2014
Poruka
530
Zar ti nemaš već izlazno vratilo koje se vrti sinhrono sa točkovima? Ako me sjećanje dobro služi bila je neka slika gdje je poteznica ispred vratila, vjerovatno bi samo nju trebalo prepraviti (napraviti novu) da se ima gdje provući kardansko vratilo.
 

vocarcg

Aktivni član
Tu od
3 Ožu 2015
Poruka
899
imam brate, ali se ono vrti cim se mtk upali... on se non stop vrti cini mi se, sad nisam siguran, jedino da se napravi onamo dje je kacenje freze... uskoro idu nove slike mog mtk slikacu ga detaljno...
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,762
Voćar poslal sam ti upute.
Ne sjećam se točno, no mislim da nema mogućnosti sinkronizirog pogona prikolice.
 

Mondialko

Član
Tu od
6 Tra 2016
Poruka
33
Pozdrav forumasi isprike sto me nije bilo na forumu jedno vrijeme ali bio sam u stisci sa poslom.

Evo ljepoga toploga i ljepoga vremena tako da sam odlucio sastaviti svoj MTK.

Sastavio sam ga, spojio motor upalio ali imam problem sa getribom znaci prvu brzinu hvata ali 2 i 3 ponasa se kao u leru te malo krce I transportnu isto brzinu hvata.

Jeli mi moze tko ukazati gdje sam pogrijesio pri sastavljanju getribe ?
 

vocarcg

Aktivni član
Tu od
3 Ožu 2015
Poruka
899
ne znam o kojem tipu je rijec, ali moguce je da nisi dobro "nacentrirao" poklopac menjaca...
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,762
Imaš li na ručici mjenjača položaj brzina, onih 5 položaja?
Jesi li postavil zupčanik 3. brzine?
522329b7.jpg

Nek te ne zbuni, na slici nema zupčanika 1. brzine, jer ta getriba ima samo 2. i 3.

Jesi li postavil utvrđivač brzina i jel imaš onih 5 položaja?
Pogledaj jesi li ugradil sve dijelove sa slike?
49495fb2.jpg
 

Mondialko

Član
Tu od
6 Tra 2016
Poruka
33
Ako nema zupcanik za 1 brzinu kako to da onda se moze usaltati u 1 brzinu ?

Za transportnu znam da je direktna.

Nisam isao tako skroz u dijelove rastavljati i ima svih 5 polozaja.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,762
Ova moja na slici nema prvu brzinu. Vidiš prazno mjesto između mesta za lager i zupčanika 2. brzine; tu tvoja ima zupčanik prve brzine.
Razlika je u piramidi i zupčaniku koji dolazi gore.

Osjetiš li 5 položaja na ručici mjenjača ili ide glatko od početka do kraja?
Jel isto u smjeru naprijed i natrag?
Imaš li ovaj seger iza zupčanika 3. brzine?

Kaj si sve skidal van?
 

Mondialko

Član
Tu od
6 Tra 2016
Poruka
33
Jbg malo sam brzopleto procitao i odgovorio ali skuzio sam ;)

Nisam sve tako na sitno rastavljao samo ono sto je islo van kada sam otvorio getribu , znaci puz je ostao unutra.

Skuzio sam u cemu je stvar, samo me zanima da li je to normalno.

Ima svih 5 polozaja i kada sam mjenjao brzine na mjestu onda se desavalo ono navedeno jer je ubacivao izmedu zupcanika tj brzina, sada kada sam ga gurao uđe u 2 ler 3 brzinu samo treba da se poklope.

Jeli se to dogada i tebi ?
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,762
Ne kužim?
Ak si sastavil sve kak treba (a i nemreš krivo), gornja dva zupčanika imaju 5 položaja.
Dolje, na piramidi, moraju biti tri zupčanika...i to je to.
Kuglice se postavljaju kad su poluge za šaltanje na svojem mjestu.

Ak misliš, zapinje li mjenjač između druge i treće brzine, odgovor je da. Treba malo pomaknuti MTK i onda upadne u brzinu. Isto tak i za prvu, koja se šalta ubacivanjem kandže s zupčanika 2. brzine u stalno uzubljeni zupčanik. U direktnoj brzini zupčanik 2.-3. spaja spojničku osovinu s osovinom puža.
 

Mondialko

Član
Tu od
6 Tra 2016
Poruka
33
Jesam sastavio sve kako treba jer nije to bilo rastavljeno u najsitnije dijelove jos sam sve uslikao dok sam rastavljao.

Ali jbg mislio sam da sam nesto zeznuo kada sam mjenjao brizne na mjestu a nisam znao da se mtk mora kretati da bi sjeli zupcanici na mjesto pri usaltavljanju.

Hvala na objasnjenju i slikama ;)

Nego imam jos jednu situaciju pa me zanima dali postoji laksi nacin da se to sredi, naime podloska od sarafa mi je zasla pod puzno kolo i nisam siguran kako bi bilo najbolje da je izvucem van.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,762
Probaj kroz čep za ispuštanje ulja. Ili kroz gornji poklopac magnetom?
 

Mondialko

Član
Tu od
6 Tra 2016
Poruka
33
Nece proci kroz rupu za ispustanje ulja jer je malo sira podloska i to je bas od poklopca za ulje, puza i kola.

Magnetom cu probati ako ne uspije uvijek mi preostaje ispustiti ulje i okrenuti cijeli MTK.

Nego da pri upitam da li je potreban onaj vanjski feder na šperi ? Jer mi se dovoljno cini jak onaj unutrasnji feder.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,762
Onaj unutarnji ti je feder za uključivanje, a ovaj vanjski je za isključivanje špere.
Trebaju oba biti, jer bez vanjskoga se špera nebu dalja isključiti.
 

Mondialko

Član
Tu od
6 Tra 2016
Poruka
33
Taj vanjski feder je zeznuto vratiti natrag.

Bio u pravu ispala podloska iz rupe za ispustanje ulja ali je bilo potrebno ulje izliti i nakrenuti MTK.
 

putnicara

Član
Tu od
27 Velj 2013
Poruka
291
Evo ovakav je karb kod mene, sad ga nadjem bio je ugradjivan na acme at330, i pase na la300 bez prepravki:

2ahrpl.jpg
 

Najnoviji postovi

Na vrh