• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Gorivo ti ljuto ...

MeđiMurec

Član
Tu od
13 Sij 2021
Poruka
74
Koliko litara goriva mogu iz Madžarske vozit u karnistru? Znam da je maksimalno dozvoljeno voziti 60 litara u autu kod nas.
 

zoran89

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2015
Poruka
2,999
No šta vi kažete na špekulacije da će gorivo biti između 20 i 30 kn po litri ? Kolega mi kaže da su njima dobavljači javili da se pripreme na gorivo od 20 kn/l i da je njihovo računovodstvo već počelo kalkulirati s tim cijenama.

Ja plavog imam za još mjesec dana posla 😭

Razmišljam ako od sutra ide gore kao što su rekli da uzmem još 200 litara da imam do jeseni barem.

Malo mi je i skupo i nepraktično veće količine skladištiti...
 

zoran89

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2015
Poruka
2,999
Ispravak.

Nije mi skupo uzeo nego nemam novaca ni kanistera sada uzeti 500 litara...
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,647
Al ga seru...Proizvođačka cijena je mala, nafta na burzama je bila i 150$ a gorivo u pol ove cijene...

Ali ne, treba platiti cijenu velikog reseta, bespotrebnog rata u Ukrajini. Da su potrošoli na metak za zelenog, Ukrajina bi bila cijela...
Bog poživi Putina, jer ovi EUIdioti su sramota za ovaj svijet ... sramim se kaj su nas ugurani u tamnicu naroda...bolje da nam gospodare Mađari nego ovi dupelisci...fuj!
 

Lee Champa

Iskusan lik
Tu od
9 Tra 2019
Poruka
8,884
Ma dajte, okanite se tih računica!
Danas timovi rade "kako izvući još koju li-picu od stoke sitnog zuba"!
 
  • Tužno
Reactions: ZJ

lijeskakc

Iskusan lik
Tu od
12 Stu 2019
Poruka
3,095
Isprobao na maloj količini doma, sad ju selim na izvor sirovine. Pretnodno moram napraviti šupu za skladištenje, radovi u tijeku. Ispilio sam motorkom grede i rogove, konstrukcija gotova, samo još poletvim, pokrijem i onda kreće zapunjavanje.
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Najnoviji postovi

Na vrh