• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Gorivo ti ljuto ...

Tu od
25 Lip 2014
Poruka
3,422
Dizel se ne kvari, tako da možeš držati i u čaši od jogurta ako hoćeš.

Jedino je bitno da materijal nije osjetljiv na otapala itd da se nebi dogodila nekakva reakcija.

Inače čuvam u bazenima/kockicama od 1000L i nrma problema.
 

NikolaT55

Iskusan lik
Tu od
17 Velj 2020
Poruka
1,900
Ja sam ih kupovao u ZG, više manje su bile cijene istih cca 500kn. U SLO je bila 500€.
 

llmb0611

Iskusan lik
Tu od
11 Ožu 2013
Poruka
1,268
misliš 50€ :unsure:
oko 450-500kn se okvirno kreću cijene po oglasima...inače se da nabaviti po 400kn...znali su prodavati i za manje ali mislim da više neide ispod toga...
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,027
Nek košta i 500 samo nek je na plastičnoj paleti.
Ja imam plastičnu paletu, a i drvenu koju sam več jednom mjenjal jer stoji vani.
 

NikolaT55

Iskusan lik
Tu od
17 Velj 2020
Poruka
1,900
misliš 50€ :unsure:
oko 450-500kn se okvirno kreću cijene po oglasima...inače se da nabaviti po 400kn...znali su prodavati i za manje ali mislim da više neide ispod toga...
Da, 50€, slučajno sam jednu 0 previše.
 

llmb0611

Iskusan lik
Tu od
11 Ožu 2013
Poruka
1,268
@MUHA ja imam na drvenoj paleti već 5-6 godina, ali je u zraku (koristim za navodnjavanje) i nije ništ paleti...
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,027
samo nebi smio biti na suncu...jer s vremenom popuca plastika...
Moje su obje na suncu, služe za skupljanje kišnice, a kolko kiše imamo zadnjih par let....... naravno, i po zimi su na istom mjestu ali prazne i imam ih več desetak let, ja sam za prvu dal soma kuna....

@MUHA ja imam na drvenoj paleti već 5-6 godina, ali je u zraku (koristim za navodnjavanje) i nije ništ paleti...

Moja je na betonu i propala je, ova drvena.
 

Naivac

Aktivni član
Tu od
5 Ruj 2010
Poruka
402
Već se smanjuje uvoz iz rusije, moj brod je trebao voziti stalno do nove godine iz primorsk i ust luge ali izgleda da je gotovo. Moguće da bude manjak derivata na tržištu a i samim time budući da je potražnja velika,cjena će stalno rasti. Jao ga nama
 

plus

Iskusan lik
Tu od
7 Sij 2016
Poruka
5,778
Zašto jao ga nama?
A da se mi nismo previše razbahatili, evo pokraj mene svakih 10 - 15 sekundi projuri 1 auto, u svakom se uglavnom vozi samo vozač i u večini slučajeva mobitelira.
Ili 4 kuće od mene je krčma, zna svako malo doči neki traktorista na traktoru "na kavu".
Malo se pretjeruje i previše kukamo i cvilimo, gdje je nestao ponos, inat, da u nevolji, ako je to nevolja stisnemo zube?
 
Tu od
25 Lip 2014
Poruka
3,422
Ajde, ajde... Imamo najjeftinije gorivo u regiji, tako i ostaje barem još malo. Bili bi europa, a nebi plaćali po europskom standardu, zašto je bitno koliki je minimalac? Zašto jednostavno nebi poslodavac dao veću plaću? Zato jer je škrti balkanac, a ne zato što nam je standard nizak. ;)
Kod nas neće faliti goriva jer smo jednim dijelom logistički centar za dopremanje nafte i plina morskim putem, tako da se ne sekirate, cijena je takva zbog transporta robe, a ne zbog manjka ;)
 

Lee Champa

Iskusan lik
Tu od
9 Tra 2019
Poruka
8,945
,......
Ili 4 kuće od mene je krčma, zna svako malo doči neki traktorista na traktoru "na kavu".
Malo se pretjeruje i previše kukamo i cvilimo, gdje je nestao ponos, inat, da u nevolji, ako je to nevolja stisnemo zube?
Lako Tebi! :unsure: složil si dvokotačnomeđunožno guralo.
Sad ga možeš voziti ispitan je od unučadi
 

Viduka OPG

Iskusan lik
Tu od
23 Velj 2019
Poruka
3,237
Zašto jao ga nama?
A da se mi nismo previše razbahatili, evo pokraj mene svakih 10 - 15 sekundi projuri 1 auto, u svakom se uglavnom vozi samo vozač i u večini slučajeva mobitelira.
Ili 4 kuće od mene je krčma, zna svako malo doči neki traktorista na traktoru "na kavu".
Malo se pretjeruje i previše kukamo i cvilimo, gdje je nestao ponos, inat, da u nevolji, ako je to nevolja stisnemo zube?
U ovom ima dosta istine,po pitanju ekonomičnosti. I tako bi se trebalo ponašati neovisno koja je cijena goriva.
 

jlukaci7

Iskusan lik
Tu od
1 Velj 2012
Poruka
2,553
A zašto bi mi bili bolji od naših političara kad oni možu plačat prostitutke sa našim novcima zakaj ja nebi otišel u lokalnu birtiju sa mojim APN com
 

Najnoviji postovi

Na vrh