• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Gorivo ti ljuto ...

Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,292
Eto kak se kod nad prodaje aspen da bačva od 200L nije dobavljiva za naše tržište😪
Narudžbu mi stornirali, a ja baš bil vesel jer jer na akciji sad, 830€ je 200L.

 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,292
Ma Aspen je kod nas svemir, ljudi žive u 70tim još i zato je tak kak je.
Pisali smo x put o njemu. Ali svi gledaju kak bi sve zabadav dobili i niš nebi plaćali. Nejde to tak, treba zasukati rukave i primit se posla i aspen sam po sebi dojde. Trnovit je put do njega, ali kad dojde tu je. Ali to se nikome neda.
 

lijeskakc

Iskusan lik
Tu od
12 Stu 2019
Poruka
3,071
Dobro je gda ti ima tko otprti oči..... inače bi čitav život živjeli kak bedaki.....delati i razmišljati kak su delali naši starci, ali koristiti Aspen..... treba se toga sjetiti.....u tome je izgleda ključ napretka.....
 
Tu od
25 Lip 2014
Poruka
3,422
Će biti ako se pokaže, vidio kod druga što drži radnju kad sam išao po remen za traktorić pa uzeo jedan kanister za probu, samo ne znam, Stihl je to, vjv će explodirati ili će me klip ozdipit u čelo, sve me strah 😂😂
 

plus

Iskusan lik
Tu od
7 Sij 2016
Poruka
5,708
Prije par dana sam čistio jedan zabetonirani fergazer. Ono malo benzina što je bilo u njemu je smrdjelo kao sam vrag. Iglicu od plovka sam izvukao s kombinirkama. Ruke sam prao 4-5 put u mirisnim sapunima i dalje su smrdjele. E to je pravo gorivo od raspalih dinosaura.
 

Najnoviji postovi

Na vrh