• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Građevinski radovi

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,665
Ne možda nego će sigurno popucat.
Drvo radi, pogotovo ako nije 100% suho.
 

komer

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Srp 2008
Poruka
3,842
Bolje 5m2 kak se spada nego 20m2 sfušarit;)
Puno puta sam štedio i kemijao,da bi nakraju napravio kak se spada pa sam i potrošio više nego je trebalo...zato odmah kak se spada i po malo.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,392
Za radionu je dost i OSB, ali ti je bil preskup.
Pukotine se mogu pojaviti na spojevima ploča ako su na letvama, ali to je svakak bolja varijanta u tvojem slučaju, jer limeni profili čine toplinski most.
 

damirko

Iskusan lik
Tu od
15 Kol 2016
Poruka
1,413
Teranil nije za knauf, barem ne onaj koji sam i ja koristio. On se koristi za zidove. Za knauf je najbolji uniflot. Skup je ali ga ne ide puno i s njim se najbolje zagladi i suši se za sat vremena da se može brusit i ići druga ruka. Velika je razlika između ta dva proizvoda
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,292
@damirko fala ti, bum onda to kupil, mada ovoga imam doma i probal snjim al vidim da ne steže, onda dalje ni nisam. Nego za probu pol metra samo. Mada kaj got namažem moram brusiti.?
 

damirko

Iskusan lik
Tu od
15 Kol 2016
Poruka
1,413
Da, ali ides sa 3 ruke, što tanje pa da imas manje za brusit. Svaka ruka malo šire od prethodne i obavezno u prvoj ruci utopi onu traku papirnatu. Mrežicu ne jer je deblja. Miješaj uniflot točno po uputama i miješaj ručno pa ćeš moći duže radit prije nego se počne stvrdnjavati. Uniflot je puuuuno bolji od svega ostalog i lakše je s njim lijepo napraviti posao. Jako je sitne granulacije, kao brašno...
 

damirko

Iskusan lik
Tu od
15 Kol 2016
Poruka
1,413
Akril bi tu bio katastrofa, nemoj ni razmisljat o tome. Sa uniflotom je zadovoljstvo radit, i što imas mirniju ruku sa gleterom, manje ima za brusit. Za brušenje uzmeš onaj ručni što držiš u ruci i samo mijenja one umetke koji izgledaju kao mreža kvadratića. To brzo skida višak i brzo si gotov
 
Na vrh