• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Gvozdeni1

gvozdeni1

Član
Tu od
3 Tra 2010
Poruka
284
Konacno i ja da se predstavim. Zovem se Vass Zoltán-nemam yu fontovi- i zivim u selo Majdan na severu Vojvodine pored tromedje. Rodjen sam hladne 1976-te godine. Od 2002-e sam kamiondzija u jednoj prehrambenoj industriji a pored toga obradjujem onu malu zemlju sto imam. Volim da radim sa tomom, pecanje-nazalost retko idem-, i druzenje :drinkers: .
Cesto kuvamo u kotlic sa kolegama-Ko hoce, moze da se pridruzi. :partyman:
TV419 posedujem sa dosta prikljucaka. Nesto sam kupio, nesto sam pravio. Uvek radim na tome da poboljsavam uslove, da sto manje radim rucno.
Drago mi je da ste me primili u vase redove, da ste tako veliki drugari koji uvek pomazu kad zatreba.
Otprilike to sam ja.
 

firemanpeter

Dobro znana faca
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,887
Dobrodošao Gvozdeni1 i ako se več neko vreme čitamo! Drago mi je da si se nama pridružijo.
Pošto si se sad predstavijo jasno mi je i to zašto mi možeš bit prevodilac iz mađarskog jezika, što si mi pre neko vreme napisao ;) .

PS
Znao sam ja več prije u čemu je stvar... ;)
 

gvozdeni1

Član
Tu od
3 Tra 2010
Poruka
284
Mislio sam Fireman. Imam dosta gresaka u gramatici, slutio sam da ste primetili, ali to meni ne predstavlja problem!
Pozdrav!!!
 
A

Attila

Guest
Hát akkor Isten hozott Téged is, Földi! :D Ti si drugi Mađar iz Vojvodine sa kojim sam se prvi put sreo u Hrvatskoj! :lol:
 

firemanpeter

Dobro znana faca
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,887
gvozdeni1 kaže:
Mislio sam Fireman. Imam dosta gresaka u gramatici, slutio sam da ste primetili, ali to meni ne predstavlja problem!
Pozdrav!!!

E pa nije to problem neki, pokopčamo mi šta očeš nama reči. Tako da ne brini.
 

gvozdeni1

Član
Tu od
3 Tra 2010
Poruka
284
Attila kaže:
Hát akkor Isten hozott Téged is, Földi! :D Ti si drugi Mađar iz Vojvodine sa kojim sam se prvi put sreo u Hrvatskoj! :lol:
Svet je mali... U komsiluku smo se upoznali, inace ujutro idem za NS :D pa produzim za BG :( Örülök a találkozásnak! :D :D :D
Ne brinem se ja Petre, vazno je da se mozemo sporazumeti, a ostalo nije bitno! :supz:
 

zbalija

Dobro znana faca
Tu od
21 Stu 2008
Poruka
2,289
Pozdravi drago mi je da si napisao riječ-dvije o sebi da znamo nešto više o tebi.
Ne treba da posebno pišem dobro došao jer si se već lijepo uklopio u naše društvo!
 
A

Attila

Guest
Sretan ti put želim! :D Nadam se da ideš kamionom u BG - to je jedini način da preživiš vožnju u gradu... :lol:
 

gvozdeni1

Član
Tu od
3 Tra 2010
Poruka
284
Hvala dobri Ljudi! Trenutno cekam istovar, pa da napisem par reci.
Jeste Zbalija, vec sam neko vreme na forumu i drago mi je. Za ovu stranicu dugo nisam ni znao.
Attila,
sa kamionom idem. Hvala bogu, netreba da udjem u Beograd, samo u periferiju. Uhvati me mucnina kad treba da prodjem ceo grad.
Pozdrav svima!!!
 
G

GROF

Guest
...lipi pozdrav!

., dobro te za čitati i forumskoga prijatelja imati!., pa svakako., dobro nam došal!!!
.,tomo vinković je cull ko i narod kaj ga ima!!!., JESSS!...

.,sretno ti., čitamo se., Bog!
 

joekiki

Dobro znana faca
Tu od
21 Lis 2008
Poruka
1,318
Pozdrav gvozdeni, i dobro nam došao i u ovoj temi..!
Živ bio...
Pozdrav Joe! :mrgreen:
 
B

BAGERISTA

Guest
Jao isto godište,,,,,,,,,,,,aaaaaa nema najjača godina,nisam bio u planu,,,, :lol: :lol: :lol: ali eto me,,,1976....................... :mrgreen: :mrgreen:

Još jednom pozdrav.... ;)
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,503
Pozdrav i dobro došao..... :D
Ja sam toliko stariji da vas pošaljem po šibice :lol: (1974)
 

gvozdeni1

Član
Tu od
3 Tra 2010
Poruka
284
Hvala! Nisam bio nekoliko dana na forum, posto je nestao. Jedva sam nasao. Sad sam na godisnji odmor ove nedelje.
Grofe i Joe, drago mi je da sa takvim ljudima dopisujem kao sto ste svi na forumu!
Jeste Bagerista, '76........
Mtd001, barem sibice nisu dzakovi....
Pozdrav svima!!!
 
Na vrh