• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Herbicidi, insekticidi, pesticidi, fungicidi u ratarstvu

Muki

Član
Tu od
31 Ožu 2014
Poruka
218
@Muki..prvo da raskrstimo s pojmom trava??? (to je vrsta uskolisnog korova), TO nije nikakav velik problem u ječmu, ali?? ako ti travom zoveš neki drugi korov, onda je to pravi problem, zato da ne filizofiram, poslikaj taj ječam, pa čemo ti dati savjet što ti je činiti sada i za ubuduće.

Pozdrav oprostite što se nisam prije javio, imam namjeru poslikati ječam samo me muči kako upload-ati slike na forum ili da možda kamerom posnimim pa da ubacim na youtube? Pozdrav svima :eek::
 

oboliti

Aktivni član
Tu od
27 Velj 2014
Poruka
270
Koristi li netko Equip i kakva su iskustva, usporedba Motivell - Equip?
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
prskao sam prije 5 dana sa Ekvipom i još sam na čekanju da vidim situaciju sa djelovanjem,širokolisni su se poklopili,Banvel je uradio svoje
 

oboliti

Aktivni član
Tu od
27 Velj 2014
Poruka
270
Kako velika kukuruza smije biti za Equip+Banvel, bojim se da bude mi pobegla, loše je vrijeme.
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Ma mislim da more i do 8 listova, ali pazi si na veličinu korova
 

Ivan KC

Iskusan lik
Tu od
17 Sij 2012
Poruka
3,201
Koliko litara cidokora ide na jutro strnista? Ima sirka i pirike..
 

bhorv

Dobro znana faca
Tu od
26 Ruj 2008
Poruka
2,657
Najmanje 6 litara jer oba korova imaju rizome, stoga može i više i ne orati prije mjesec dana nakon tretiranja.
 

zgzac

Dobro znana faca
Tu od
3 Kol 2012
Poruka
2,735
Znalci.... koliko Totala ide na 10 l vode ?
U uputama je sve za hektare i stotine litara .... kvragu i oni kaj to pisu tak, kao da svi imamo hektare zemlje ....
 

zgzac

Dobro znana faca
Tu od
3 Kol 2012
Poruka
2,735
@sanana ... nisi dobro procital moje pitanje, ili je to odgovor nekom drugom !?
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Ma odgovor je ostatku ekipe.

A kaj se tiće tvojeg pitanja, na 10 litri vode ja stavljam jedan čep cidokora, znači, leđna prskalica i trava se suši. Možeš ti staviti i dva čepa :)
 

MilanZetor

Iskusan lik
Tu od
7 Lis 2011
Poruka
6,223
Znalci.... koliko Totala ide na 10 l vode ?
U uputama je sve za hektare i stotine litara .... kvragu i oni kaj to pisu tak, kao da svi imamo hektare zemlje ....

šta špricaš?? Ja ti uzmem litru Uragana i to podijelim na tri šprice po 10l.. znači nekih 3.33 dl. na 10l. Ja tako špricam travu ispod žice i sve izgori :).
 

zgzac

Dobro znana faca
Tu od
3 Kol 2012
Poruka
2,735
Ajoj .... pirika, divlja kupina, nesto za kaj ne znam ni ime ....
 

Plemeniti

Dobro znana faca
Tu od
16 Pro 2008
Poruka
1,728
2 dl ce biti sasvim dovoljno za 10 litara vode,,,
samo dobro zalij,,,:(nod):
 

Ivan KC

Iskusan lik
Tu od
17 Sij 2012
Poruka
3,201
Jucer je kod nas Đurđevcu bilo ono odlaganje ambalaze od otrova, ali ja nisam otisao i sad neznam sta da radim i gdje da predam tu ambalazu..
Neki mi kazu da ako se to ne preda da necu moci napraviti poticaj za sljedecu godinu, tj da dok se radi poticaj prilaze se i taj papir od odlaganja ambalaze..
Jel to stvarno tak ili?
Jel je to bas neophodno predati, tu ambalazu, ili ako se ne preda opet nikome nist?!
 

Najnoviji postovi

Na vrh