• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Hidraulični utovarivač za stajnjak

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Re: hidrauliène vile

Jel to onaj neki talijanski, po kojemu je rađen naš HU 4, licenca???
Znam da ovi naši stari hu4 nemaju hidro stabilizatore!!!
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Re: hidrauliène vile

Ne nije to gramip, po tome je gramip radio utovarivače, to znam sigurno jer jedan isti takav sa hidro stabilizatorima je kod mene u selu i veli mi gazda da je to original talijan, a po njemu su naši radili Gramip HU-4!
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Re: hidrauliène vile

Gramip HU-4, kažeš, pa dobro znaš što imaš doma :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Kažem ja još nisam vidio hu 4 sa hidro stabilizatorima!
 

Orsic

Član
Tu od
30 Kol 2009
Poruka
415
ima hu 4 sa hidro stabilizatorima,jel zna netko kolki je protok pumpe na hu4?
 

Dario6

Novi član
Tu od
10 Lip 2012
Poruka
11
HU-4 Hitno....

Molim pomoc!!!
HITNO mi treba filter za ulje za HU-4 DUBRAVA
zvao sam GRAMIP i nemaju zna i netko u kojoj trgovini ima taj filter?
Jer u GRAMIPU nema...
HITNO!!!.
 

nsamanic

Član
Tu od
8 Ožu 2010
Poruka
57
Gramip Hu 4 ??????

Dali možda netko zna od koliko je litara i pritiska razvodnik i pumpa na gore navedenom modelu?

Naime kupio sam jedan stari utovarivač, planiram ga renovirati, a uz to bi dodao još i hidrauliku za rotator i bočne noge,pa neznam kakav razvodnik kupiti!!!

Dali će bit dovoljna količina ulja kad se još doda dva hid. cilindra i rotator, jer kako vidim na ovim novijim modelima koji imaju bočnu hidrauliku nisu (koliko se meni čini po slkikama) povećavali kapacitet spremnika ulja!!

Hvala...
 

kebir

Član
Tu od
24 Kol 2011
Poruka
339
Kaj bi (po vašem mišljenju)trebalo doraditi na četvorki i b 600.Da bude bolji i jači,mislim na sama poboljšanja za serijsku proizvodnju.
 

zjockoo

Dobro znana faca
Tu od
15 Ožu 2007
Poruka
1,421
Kaj bi (po vašem mišljenju)trebalo doraditi na četvorki i b 600.Da bude bolji i jači,mislim na sama poboljšanja za serijsku proizvodnju.

Razvodnik većeg protoka, pumpu većeg protoka i tlaka, cijevi većeg promjera za hidraulične instalacije. Cilindri mogu ostati isti
 

nsamanic

Član
Tu od
8 Ožu 2010
Poruka
57
Razvodnik većeg protoka, pumpu većeg protoka i tlaka, cijevi većeg promjera za hidraulične instalacije. Cilindri mogu ostati isti


koliko je sad protoka i tlaka na takvim modelima da bismo znali pojačat sistem????
 

Dado121

Aktivni član
Tu od
14 Kol 2010
Poruka
2,144
Šanana taj utovarivač se okreče cjeli krug za 360 stupnjeva i na te dvire ručice ima 4 komande??
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Kakva murija neznaš ti kaj je Atlas moj iz 1960 još radi rekel moj susjed kad mu na HU-6 nakon kakvih 20 sati rada riknula pumpa kaj je u tom Atlasu da se ne kvari i još radi na pregoreno ulje :icon_super::icon_super:
 

Najnoviji postovi

Na vrh