• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Hidraulični utovarivač za stajnjak

FeLiXxX

Aktivni član
Tu od
6 Pro 2010
Poruka
1,037
moram oprat razvodnik pa cu vidjet da li ima gdje koliko bari podnosi a trebo bi u sebi imati sigurnosni a treba i malo pazljivije radit njim da ne bi raskino il pumpu ili gumice na cilindrima. Citao sam da se potreban protok pumpe moze izracunat na osnovu debljine cilindara ja znam debljine onih klipnjaca unutrasnjih 2 velika precnika 5 cm jedan na korpi 4,5 cm i 2 na zakretanju 4 cm eh sad kolika treba pumpa na mojoj ne pise nigdje koliki je protok :/
 

powershift

Dobro znana faca
Tu od
13 Stu 2007
Poruka
2,912
kodm mene je pisalo 80l/min, ja sam imao 40 do 50 i to je bilo solodno za moju vjestinu, pumpa je bila 33cm3, ubrzana 3x multiplikatorom, gas traktora na 1100 okr/min motora, tvoja pumpa je puno manja,
 

Mrki88

Član
Tu od
17 Tra 2009
Poruka
882
nije se imalo "vremena".. ;)
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Mrki88

Član
Tu od
17 Tra 2009
Poruka
882
čudo da i ti nisi moderator..:icon_rofl:
ne znam baš od čijih dijelova je rađen, ja sam ga vidio kad je bil gotov, i nisam baš puno ispitivao...
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
ja ti nikad nisam bio guzičar , uvjek za male i gažene ..jest da takvi dobe spomenik na nebitnom gradskom trgu ali i to je bolje od sobe u strazburu (barem mi oko biste pese šetaju )
 

bogec

Aktivni član
Tu od
16 Stu 2007
Poruka
2,282
kupujem utovarivač za stajski gnoj, stražnji sa hidrauličnim stabilizatorima, 4 ili 4,5 metara zahvat, gramip ili slično tome po izvedbi, ispravan.
moguća zamjena za kravu ili junicu po vašem izboru bilo holstein ili simentalske pasmine ili zamjena za sjeme ljulja
kontakt 098 826 960
 

mrga

Dobro znana faca
Tu od
8 Pro 2010
Poruka
1,755
Re: utovarivač za stajski gnoj

S ovim nemreš kopat....

Gramip HU6 ili 4 je zakon..... staviš korpu i deri ak treba metar i pol u dubinu...

Malo je spor u odnosu na ICB :eek:: ali je besplatan, osim goriva...

Ja sam iskopal s tim čudom puno.... posebno je super za temelje...
 

kawasaki0201

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
3,143
Re: utovarivač za stajski gnoj

O ide i v zemlju bez brige budi, ja sam si gnojnu grabu produbil za pol metra, a ako se dobro zmislim ima i rotirajuću glavu.

Sent from my move 2 using Tapatalk 2
 

ibosilj

Aktivni član
Tu od
26 Pro 2012
Poruka
1,056
Re: utovarivač za stajski gnoj

Kavasaki, ima kakva slika ili oglas za taj utovarivac?
 

mrga

Dobro znana faca
Tu od
8 Pro 2010
Poruka
1,755
Re: utovarivač za stajski gnoj

kak s tim kopat? ja sam kopal temelje za skarpu 100 m uz brijeg bocno pa sam se jedva narihtal jer nema bocnog posmaka. a kak bi tek s ovim?
 

kawasaki0201

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
3,143
Re: utovarivač za stajski gnoj

Ja sam si gnojnu grabu produbil a sad za škarpu neznam , s time da je zemlja pod gnojom bila dosta napita.

Sent from my move 2 using Tapatalk 2
 

ibosilj

Aktivni član
Tu od
26 Pro 2012
Poruka
1,056
Re: utovarivač za stajski gnoj

Nigde ne vidim da je rotirajuca glava, ovo je cijela skalamerija, djeluje jak, al ti treba jos jedno dvoriste za njega, i nekak mi se vile cine uzasno ravne,to pol padne dole dok do prikolice dignes
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
Re: utovarivač za stajski gnoj

Ako su vile raven ne znači da se ne zatvore do kraja .
Atlas je to , dovoljno govori o njemu
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Re: utovarivač za stajski gnoj

Puknuti kaj znači Atlas je to , moj je Atlas iz 1960 još radi malo zeza rasporednik (ima lufta) ali tovari kak da nema 54 BJ-ara ,:icon_super:
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
Re: utovarivač za stajski gnoj

to znači da je to atlas , ako ga imaš dobro znaš kaj to znači
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Re: utovarivač za stajski gnoj

Nebi ja njega dal samo neznam gdje reparirati rasporednik (pa to je Jostik i pol )
 

Najnoviji postovi

Na vrh