• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Hidraulični utovarivač za stajnjak

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Znam ja da ti to imaš u malom prstu i da čuvaš kao zmija noge ali sad i ja znam kak radi i da se nemože (neisplati) reparirati .
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Znači neda ga sereparirati??
Moj malo prepušta i kvasi na par mejsta, ali još se neda, ima hipenola za kupiti gde god očeš :)
 

ibosilj

Aktivni član
Tu od
26 Pro 2012
Poruka
1,056
Kod takvih stvari di je komplicirani popravak je najbolji ruski sustav - ne diraj dok ide! A kad rikne, onda.. :(doh):
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,059
A jeste si našli posla
Hehe, to si ti kriv.
Na xxxx me, htel se uvjeriti da se to neda doma popraviti, ali bi on dal tokaru piksu unutra ugraditi i malo klip liznuti :(party)::(party)::(party):



Na Atlasu skinjena komanda i kako me zanimalo kak izgleda iznutra rastavljanje sam utrapil Muhaču . Nakon rastavljanja i sastavljanja utvrđeno da ima 7 priključaka logički jedan previše . Muhač priključci su donja 4 za celindere , lijevi vodoravan ulaz , gornji unutarnji izlaz pritiska , gornji vanjski protok osim zadnjeg on ima blindiran izlaz protoka spojen na povrat .

Nije bilo tak.

Ti si čitavo jutro doma to pral i donesel mi stvarno čisto, a navodno nije puštalo.
Onda si mi objašnjaval koje crevo kam ide i ja sam tebe skontal ovak.
Crvena tlak, a ostalo te nisam uspel razumjeti...



Kad si ti završil svoje izlaganje ja sam krenul sa zračnom probom i rekel da su ona 4 (među kojma je i taj s crvenom strelicom) za cilindre, a zelena strelica tlak al je isti kanal za plavu strelicu i on najvjerojatnije spaja međusobno razvodnike.
7 rupa je povrat.

Baš me zanima jel smo uspeli kaj riješiti sa onom kuglicom i "novim" bolcnom.
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Isprobano i radi ipak je luft na osovinici stvaral problem (em ti Njemačku preciznost) . Vidiš da o.2 mm je bilo puno . Puknuti pa tko bi to išel reparirat kanali rupe jednostavnije staviti el-ventile A imam dva bloka sa tri komande od Indosa .:icon_eyes: Plava je tlak za sledeči razvodnik a do nje povrat ali iz celindera(istisnuto ulje) .
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,059
Nevjerujem, ali ako ti veliš onda vjerujem.
0,3 mm još mi je na šubleru ostala zablježena mjera
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Kopčal sem traktor za probu ako ne vjeruješ šaljem sms sa tragom gdje bil traktor a na onu rupu je spojen pritisak kaj sem rekel ali preko sigurnjaka budem ti poslikal i to crijevo ide na glavni celinder dole tj pritisak za dizanje drugi dio bajpasa na rupu za pritisak onu vodoravnu .
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
ja nisam nikad mjerio te tolerancije ali kad izvadiš klipić iz razvodnika ,malo ga ugriješ od premetanja po ruci imaš je be ne muke to vratiti nazad...
 

jlukaci7

Iskusan lik
Tu od
1 Velj 2012
Poruka
2,568
Nešto jako slično zato sam te pital za debljinu lasa(kose)
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,059
Kopčal sem traktor za probu ako ne vjeruješ šaljem sms sa tragom gdje bil traktor .
Ma vjerujem ja da si kopčal, ali dali si ga pošteno zagrijal da bi ga provjeril na nepropusnost?
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Muhač kaj si počel sumljati u sebe ako baš moram evo slini na jednom lajtungu metalnom ali sutra ga budem jače stegnal klima se na matici ključ 24 a njega nisem uzel a bil sem nestrpljiv radi probe .
 

jlukaci7

Iskusan lik
Tu od
1 Velj 2012
Poruka
2,568
Misliš ti ili atlas
cool2.gif
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Najnoviji postovi

Na vrh