• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

hoće li biti lubenica

  • Temu pokrenuo mtodor59
  • Datum prvog posta
M

mtodor59

Guest
Ljudi kakva je kod vas situacija s lubenicama ?Kod mog prijatelja izgleda neće biti ništa sve je poplava uništila ,a ja već par godina krpam kućni budžet s prodajom njegovih lubenica ,ove godine sadio sam malo dinja ali i od toga po svoj prilici neće biti ništa pa me zanima kakva je situacija okolo ,hoće li biti kod koga lubenica da uzimam kombi?
 

asestic

Član
Tu od
12 Sij 2010
Poruka
601
Ja sadim nešto za seba lubenica i dinja oko 3000 kvadrata sve je to nešto žuto i jadno nisu plivale ali je dosta vode u zemlji vidjećemo za desetak dana kakvo će biti stanje .
Pozdrav Anđelko! 8)
 

Kićo

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2008
Poruka
1,807
Kod mog kuma u KC bile na foliji i propalo 90% jos u prvim kisama u 5. mjesecu. Isao je podsadjivati da ne propadne godina samo to ce kasniti i opet upitno kako su ove izdrzale ove zadnje kise.
 

asestic

Član
Tu od
12 Sij 2010
Poruka
601
Ja sam svoje danas malo prskao fungicidom i Mega Greenom ali to je koma na nekim sam mjestima propadao do gležnja a imam sam 70 kg žive vage i još se naka divljač sladi stabljikom dinja .
Pozdrav Amđelko! 8)
 
M

mtodor59

Guest
Niko nije imo konkretnih podataka pa sam ja bio prinuđen ići od vrata do vrata pa da podijelim iskustva.Prvo sam otišao u županiju i upisao se u upisnik obiteljskog polj. gospodarstva,time sam dobio dozvolu za prodaju svojih polj.proizvoda u vlastitom dvorištu ,na tržnici ,prigodnim sajmovima i sl.Onda su me poslali u ured za obrtništvo za min.tehničke uvjete,to nije ništa komplicirano ,standard,ono da je uredno ,da nije na suncu ,da ima koš za smeće i.t.d.I sad još moram u općini izvaditi potvrdu jer bez obzira što je prodajno mjesto na ulazu u moje dvorište ipak nije moje nego javna površina i to je to. pa ako neko ima sličnih problema evo odgovora!ZEZNO SAM POST OVO JE TREBALO IĆI POD (prodaja lubenica)
 
M

marijogrgic

Guest
Evo ja sutra sadim 600 sadnica lubenice i 300 sadnica dinje,zeznuo se sa prvim sjemenom pa ga sijao direktno,kiša uništila.
 

kils

Član
Tu od
15 Svi 2011
Poruka
326
evo da pokrenem staru temu ,kakva je situacija s lubenicama,kad stižu prve,kakva će biti cijena ove godine
 
Na vrh